Close

نقد و بررسی هتل های گوا


میانگین امتیاز هتلهای این شهر:
 • هتل سیداده گوا
  Mana
  نقدها:
  گزارش

  سیداده گوا هتلی با لذت یک نام

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل را به خاطر اسمش انتخاب کردم. وقتی به دیدن یادگار حکومت پرتغالیها می روم، نام پرتغالی هتل هم می تواند نقشی در فضاسازی بازی کند! موقعیت برای استراحت موقعیت خوبی است ولی مثل بقیه هتل های ساحلی فاصله اش از جاذبه های فرهنگی زیاد است. اتاق من تراس بزرگی برابرش داشت با یک صندلی برای آفتاب گرفتن که تراس هم موقعیت مناسبی برای تماشای دریا و البته استخر کوچک هتل داشت. داخل اتاق هم پنکه سقفی بود که نقش مهمی در زندگی هندیها دارد و هم خنک کننده امروزی. نقشه منطقه که از هتل گرفتم، پرینت کم رنگ یک نقشه بدون جزئیات اینترنتی بود و چندان کارایی نداشت. گروهی که مسئول گشت منطقه بودند هم بسیاری از جاذبه های مهم شهر را نمی شناختند به حدی که مجبور شدم از دیدن بعضی از جاذبه ها به خاطر بی اعتمادی به راننده و مسیریابیش صرف نظر کنم. نگهبانان هتل لباسهایی به تن داشتند که اگر خانه صاحب منصبی پرتغالی در دوران سلطه پرتغالیها نگهبانی هندی داشت همان ها را بر تن می کرد. من و رستوران باربیکیو هتل در ساحل حسابی با هم رفیق شدیم آن قدر که در طول اقامتم شبها که تنها وعده فعالیت این رستوران رو باز بود از خودم با مرغ کبابی تا انبه کبابی در همین رستوران پذیرایی کردم. اینجا هم مثل بقیه هتلهای هندوستان در هر بار ورود باید بازرسی شد: هم اتومبیلها و هم پیاده ها. و تعجب نکنید اگر هر بار که در راهروهای هتل حاضر می شوید کارکنان را مشغول سمپاشی می بینید هندوستان است و گرما و دریا و حشرات...

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • نووتل گوا دونا سیلویا ریزورت
  گزارش

  در عید سال 97 به همراه خانواده در این هتل بودم. هتل در منطقه موبور و کاولوسیم قرار دارد از داخل هتل میتوان وارد ساحل کاولوسیم شد. میتوان گفت ساحل اختصاصی. سویتهای هتل به صورت ویلایی هستند دو سویت کنار هم به صورت یک ویلا با یک میز و دو صندلی در ورودی هر سویت. و علاوه بر تخت دو نفره یک فضای مخصوص با تشک برای یک نفر اضافی وجود دارد و نیازی به درخواست تخت اضافی نیست. سویتهای ویلایی دوبلکس هم وجود دارند هتل دارای یک استخر بزرگ به همراه استخر کودکان و یک رستوران بوفه و چندین رستوران لاکارته است.مسافرین انگلیسی و روسی هستند و البته هندی. صبحانه بوفه کامل و مفصل است . مهمانان دارای سرویس فول برد دستبند آبی داشتند. محوطه هتل بسیار زیباست و انواع گلها و گیاهان زیبا که با تابلو کوچکی معرفی شده اند کاشته شده است.قیمت غذاها در رستوران هتل نسبتا گران بود و ما ترجیح دادیم به رستوران مایک داخل کوچه ای در روبروی هتل برویم که قیمتهای مناسبی داشت.ساحل نیمه اختصاصی هتل یا همان ساحل کاولوسیم فوق العاده است . صبحها اول وقت همه در حال قدم زدن در ساحل بودند و عصر هم هنگام غروب همه برای گرفتن عکس با غروب خورشید در ساحل جمع میشدند. ساحل کاوولوسیم خلوت است و بر خلاف سواحل شمال گوا خبری از دستفروش و گدا در ساحل نیست. امکانات تفریحی زیادی به جز تعدادی پاراسل در ساحل وجود ندارد و ساحل برای آفتاب گرفتن و آرامش عالی است. یک محوطه بازی کوچک برای کودکان . سالن بازی پینگ پونگ و شطرنج و بیلیاد. اتاق نگهداری خردسالان. و زمین تنیس در هتل وجود دارد. خدمات و کیفیت همانی است که از نووتل انتظار میرود. در بازاچه روبروی هتل فروشگاههای زیاد و یک سوپرمارکت وجود دارد.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل پارک هایت
  فریناز اطمینان
  نقدها:
  گزارش

  هتل رویایی

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل پارک هیات یکی از بهترین هتل های پنج ستاره جنوب گوا میباشد. (البته به گفته بومیان منطقه بهترین هتل آنجا!)

  به محض رسیدن به هتل با احترام ما را به لابی راهنمایی کردند و در محوطه بسیار زیبایی که پر بود از مبلمان ها و دکوراسیون شیک از ما خواستند منتظر بمانیم. پس از چند دقیقه برایمان نارگیل تازه خنک آوردند. حتما میدانید که در کشورهای آسیایی نارگیل را زمانی که سبز است میچینند و فقط آب آن را مینوشند. سپس یکی از کارمندان پذیرش کنار ما آمد و فرم مربوطه را به ما داد و به سوی اتاق راهنماییمان کرد. در طول راه همه قسمتهای هتل را برایمان توضیح داد. هتل به صورت ویلاهایی کنار هم ساخته شده بود.

  250 ویلا که در یک خط شرقی غربی ساخته شده بود. لابی و رستوران ها در مرکز هتل قرار داشتند. بین تمام این ویلاها آب رد میشد. دریاچه های مصنوعی زیبایی ساخته بودند که هر ویلا منظره آب داشته باشد. اتاق خیلی بزرگ بسیار شیک و باسلیقه تزیین شده بود. در اتاق یک سرویس حمام بزرگ بود که با معماری خیلی جالبی نورگیر داشت یعنی شما درون حمام درختان بیرون را میدیدید اما از بیرون به آن دید نداشت. یک سرویس بهداشتی و یک اتاق رختکن با دو کمد بزرگ، اتو و میز اتو میز آرایش با تمام وسایل لازم، حوله های زیبا و دو عدد ربدوشمابر داشت.

  درون اتاق یک میز تلویزیون بزرگ داشت که دور تا دور آن را با بوفه ای پر از ظروف گران قیمت و زیبا تزیین کرده بودند. لیوان های زیبا و یک چای ساز، آب معدنی، چای، قهوه، شیر و شکر به تعداد زیاد. و در زیر بوفه یک مینی بار و یک یخچال پراز نوشدنی و تنقلات . میز کار با تمام وسایل داشت و یک تراس خیلی بزرگ که درون تراس دو تا مبل راحتی داشت. درست بعد از نرده های تراس دریاچه بود. صبح زود صدای پرنده ها و شب ها صدای جیرجیرک آرامش عجیبی به فضا میداد. در ورودی هر اتاق و همه جای هتل چترهای بزرگ و شیک گذاشته بودند مخصوص فصل مانسون یا بارانی. چون در این فصل وقتی خارج میشوید ممکن است هوا آفتابی باشد و دقیقه ای بعد بارانی شدید ببارد. درست مثل فیلم های هندی!

  در محوطه هتل چندین استخر بزرگ و بسیار تمیز بود که با اختلاف سطح همه به هم راه داشت. در وسط یک جکوزی و در کنار استخر یک بار. بعد از استخر ها یک فضای سبز بسیار وسیع بود که به دریا میرسید. درختان بزرگ، گل کاریهای زیبا و چمن سبز و تمیز و راهی چوبی که به سمت ساحل امتداد داشت. وقتی در این راه قدم میزدیم سنجاب ها و جانوران کوچک دیگری مدام از درخت ها بالا میرفتند. یک جاده هم بود که به دلیل مسافت زیاد عده ای با ماشین های برقی روباز مسافران را در اطراف محوطه میگرداندند و در مورد معماری و فضای هتل اطلاعاتی به مسافران میدادند. بین ویلاها جاده های بسیار زیبایی قرار داشت که با درختان و گلهای زیبا آراسته شده بود و جا به جا پل های کوچک زیبایی از روی آبراه ها میگذشت. هتل چندین رستوران داشت که همه در یک محوطه قرار داشتند با معماری و دکوراسیون متفاوت. یک رستوران هندی بود، یکی رستوران بومی گوا، یک رستوران ایتالیایی و یک رستوران بوفه ملل. دربین تمام این رستوران ها راهروهایی بود که به فضای بیرون راه داشت و اگر کسی دوست نداشت در محیط سربسته رستوران بنشیند در تراس ها و محوطه باز هم میز و صندلی بود و از هر رستوران میتوانست سفارش غذا بدهد. ما تقریبا همه رستوران ها را امتحان کردیم. بهترین رستوران برای ذایقه ما رستوران ایتالیایی بود. رستوران ها خیلی مجلل تزیین شده بودند. همه با عناصر خاص همان ملیت. گارسن ها بسیار مودب بودند. به جز رستوران بوفه که تقریبا سلف سرویس بود در بقیه رستوران ها به هر میز یک گارسن رسیدگی میکرد به محض اینکه سر میچرخاندی سر میز حاضر بود. در مورد تمام غذاها توضیح کامل میداد و از هیچ کمکی دریغ نمیکرد.

  شب ها در هتل یک سینما بود که دو سانس فیلم های جدید و معروف نشان میداد. البته یک لیست از فیلمهای خوب و جدید در اتاق بود که هر کدام را میخواستیم از پذیرش میگرفتیم و در در دستگاه دی وی دی اتاق نگاه میکردیم.

  یکی از نقاط قوت هتل به نظر من طبیعت بسیار زیبای آن بود و معماری هتل. اینکه همه ویلا بود و آپارتمانی نبود. و شاید تنها نقطه ضعف آن خلوتی هتل در آن فصل بود. البته تقریبا همه اتاق ها پر بود ولی به دلیل تعطیلی تفریحات شبانه، شب ها بعد از شام هتل خلوت بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ایبیس استایل گوا کالانگوت
  مرجان افشار
  نقدها:
  گزارش

  IBIS STYLE

  توصیه شده توسط کاربر


  ما در ایام نوروز 96 در این هتل بودیم . 28 اسفند95 رفتیم و 5فروردین 96برگشتیم . در آن زمان دمای هوا حدود 34-35 درجه بود و شرجی ولی قابل تحمل بود . طبیعی است در این ایام قیمت تورها گران تر از سایر ایام است . اما هتل: 1- هتل 2استخر برای بزرگسالان دارد که از نظر اندازه متوسط و تمیز و خوبند.یک استخر هم برای بچه ها دارد (نیمی از مسافران این هتل خود هندی ها هستند و جالب این که اصول ورود به استخر مثل دوش گرفتن و پوشیدن مایو را رعایت نمی کنند) از 10 شب تا 10 صبح میشه از استخر استفاده کرد.

  2- یک رستوران دارد که غذاهای خوشمزه و البته تند دارد (پکیج ما ALLبود وبنابراین صبحانه و ناهار و شام را در رستوران هتل خوردیم ) اسنک باری در هتل وجود ندارد و در حقیقت پکیج ALL همون پکیج FB است بنابراین اگر در هتل می خواهید بمانید فکر میان وعده هاتون باشید. یک شب برنامه موسیقی زنده در رستوران هتل اجرا شد.

  3-اندازه اتاق ها متوسط است با یک تراس جلوی همه اتاق ها ، آب خوراکی و چای و نکسافه بسته ای هر روز در اتاق به صورت رایگان شارژ می شود.چای ساز هم در اتاق ها موجود است.مثل ترکیه در اتاق ها از مسواک و خمیردندان و دمپایی خبری نیست و باید همراهتون باشه فقط شامپو و صابون و نرم کننده می گذارند، هر روز اتاق نظافت میشه و حوله تمیز به تعداد گذاشته میشه .

  4- هتل یک هتل خانوادگی است . به غیر از استخرها که اشاره شد یک زمین بازی کوچک برای بچه های تقریبا زیر 8سال وجود دارد.در لابی هتل، دو دستگاه ماساژ پا وجود دارد که میتونید به صورت رایگان از اون استفاده کنید.

  5- هتل به ساحل نزدیک است و پیاده حدود 7دقیقه راه است .

  6- تا خیابان کالانگوت 3دقیقه پیاده راه است و چندین مغازه و فروشگاه و سوپرمارکت در آن هست که خیلی از خریدهاتون را می تونید انجام بدید.

  7- برنامه ای در هتل وجود ندارد ولی پرسنل هتل از نگهبان دم در ، رسپشن، رستوران و ..... همه خیلی مهربان و خونگرم هستند. اما در نهایت:گوا ظاهرا تمیزترین و اروپایی ترین شهر هند است ولی باز هم آثار کثیفی و فقر در این شهر مشهود است.با این همه از جاهایی است که حتما به یک بار دیدنش می ارزد و در سفرهای جهانگردی تون یک بار سفر به گوا را قرار بدید البته در ماه های مناسب به غیر از اردیبهشت تا شهریور.در این سفر شما هر روز از هتل خارج می شید و اصلا مثل ترکیه دائم در هتل نیستید بنابراین واقعا لازم نیست هتل خیلی گران و 5* انتخاب کنید هتلی در سطح همین هتل خیلی خوب ، مناسب و پاسخگوی نیاز های شما هست . موفق باشید.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ریزورت ریو
  آوین بهرامی
  نقدها:
  گزارش

  هتل زیبا و عالی

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل بسیار زیباست و از هر لحاظ توصیه میشود

  محیط آرام و دوستانه

  پرسنل خوشرو، منظم و با تجربه

  دارای چهار رستوران و یک کافی شاپ که نسبت به رستوراهای بیرون هتل خیلی گرونتره اما رستوران گیاهیش جایزه برده
  دارای اسپا
  صبحانه مفصل و عالی
  اتاقهای تمیز و زیبا
  روم سرویس خوب
  محوطه زیبا
  کلن یک هتل خیلی تمیز
  نزدیک بودن به محل شنبه بازار که واقعا به رفتنش می ارزه

  این هتل ساحل اختصاصی نداره

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل ریزورت ریو
  بهار ن
  نقدها:
  گزارش

  تمیز و زیبا

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل توی جنگل واقع شده و تا نزدیک ترین ساحل که ساحل باگا باشه، 10دقیقه با ماشین فاصله داره.
  سبک معماری هتل کاملا هندی و زیباست . اتاقها تمیزه و طراحی جالبی داره.

  آرامش هتل خیلی خوبه و مناظر اطراف اون به شما آرامش میده .
  جلوی در ورودی هتل محلی برای اجاره موتور هست که می تونید برای رفتن توی جنگل ازش استفاده کنید.

  غذاخیلی خوب نبود ، چون خیلی تند بود و تنها چیزی که فلفل نداشت بستنی بود. ولی مجبورید خودتون رو سیر کنید چون با اولین رستوران بین المللی حداقل45 دقیقه با ماشین فاصله دارید. نوشیدنی های دست ساز رایگان بود ولی برای بقیه بایست پول پرداخت کنید.( البته ثبت نام ما به صورت all بود) توی استخر یه رستوران کوچیک داره که خیلی خوبه. ماساژ این هتل بسیار حرفه ای و خوبه و محلش هم بسیار رویایی و زیباست، حتما امتحان کنید.

  در کل گوا چیزی برای دیدن نداره . پس هتل رو باید خوب انتخاب کنید شاید انگیزه ای برای بیرون اومدن از هتل نباشه.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل کانتری این
  سارا مسافر
  نقدها:
  گزارش

  کانتری این دهلی عالیست

  توصیه شده توسط کاربر

  این هتل بسیار تمیز و زیباست. کارکنانی بسیار مودب دارد. هر مشکلی داشتید با پذیرش در میان بگذارید به سرعت پیگیری میکنند. صبحانه بسیار کامل با انواع شیرینی و نوشیدنی و میوه ها و البته بخش غذاهای هندی که اگر علاقه داشته باشید تست کنید, در صبحانه این هتل سرو میشود .

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل: