Close

نقد و بررسی رستوران های پوتراجایا


میانگین رستورانهای این شهر:
 • فست فود کی اف سی (شعبه آلاماندا)
  سعیده قاسم پور
  نقدها:
  گزارش

  کی اف سی شعبه آلماندا پوتراجایا

  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از کلی پیاده روی در دره ایهلارا در ایالت کاپادوکیا ترکیه به اتفاق دوستان تصمیم گرفتیم برای صرف ناهار به یکی از رستورانهایی که نزدیکمون بود بریم و چون خیلی گرسنه بودیم به اولین رستورانی که دیدیم وارد شدیم و سفارش دادیم.خیلی طول کشید تا غذا حاضر بشه البته چون تعداد ما زیاد بود طبیعی بود تا حدودی. اما خب ارزشش رو داشت، چون غذاش خیلی خوب بود و همه تقریبا راض بودن.خوبی پخت و سروغذا توی ظرفای سفالی داغ این بود که با وجود اینکه فضای رستوران باز بود،غذا تا آخر گرم موند.

  تو سفر به مالزی بخاطر اینکه بابا علاقه ای به غذاهای شرق آسیا نداشت چند وعده رو به فست فودی های بین المللی رفتیم.کی اف سی شعبه آلاماندا یکی از اونا بود. سفارش ما مرغ سه تیکه با پوره سیب زمینی و سالاد کلم بود.طعم پوره سیب زمینی خیلی بد بود و برای ذائقه اونا که طعم شیرین و تند دوست دارن مناسب بود.مرغشم به خوبی شعبه کوالالامپور نبود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران هامید ناسی کاندار
  مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش

  رستوران هاميد ناسى كاندار

  توصیه شده توسط کاربر

  من و خانواده ام پس از بازديد از مسجد پوترا در شهر پوترا جايا به فودكورتي كه در نزديكي اين مسجد بود رفتيم و رستوران هاميد ناسي كاندار را براي خوردن ناهار انتخاب كرديم. اين رستوران تقريبا تمام غذاهايش دريايي بود و اكثرا برشته شده و به دليل ادويه هاي خاص رنگ قرمز بودند. من شاه ميگو سفارش دادم كه كنارش مايعي شبيه سوپ بود و دورچين هم داشت. طعم ميگو خوب بود و بوي بد نداشت. قيمت غذاهاي دريايي در مالزي گران بود و در اين رستوران هم قيمتها ارزان نبودند. اگر مانند من به تميزي حساس هستيد شايد از ديدن غذاخوردن اكثر افرادي كه در اطراف شما هستند و با دست غذا ميخورند و غذا را روي ميز ميريزند اذيت شويد ولي خب اين هم تجربه اي از فرهنگ هاي مختلف است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران هامید ناسی کاندار
  سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش

  يكي از پر جاذبه ترين قسمت هاي شهر پوتراجايا ميداني است كه مسجد پوترا و ساختمان پارلماني در انجا قرار گرفته است. در نزديكي مسجد پله برقي هايي خواهيد ديد كه به سمت پايين و نزديك درياچه ميروند، اگر به انجا برويد پس از طي مسير با پله برقي وارد يك فودكورت خواهيد شد كه در كنار درياچه پوتراجايا قرار گرفته است. من و همسرم كه حسابي از ديدن غذاهاي عجيب و غريب اين فودكورت به وجد امديم ، يكي از رستوران ها به نام حميد ناسي كاندار را كه غذاهايش بسيار پر رنگ و لعاب بودند را انتخاب كرديم.
  ما اسكوييد و شاه ميگو را انتخاب كرديم كه كنارش برنج و دورچين هويج و كدو همراه با سس مخصوص داشت. طعم ميگو و اسكوىىد كاملا خوب بود، البته برنج معمولي بود تعريف انچنان نداشت.
  قيمت اين بشقاب ٧٥ رينگت بود كه در طيف غذاهاي گران مالزي قرار ميگيرد.
  محيط اين رستوران و فود كورت تميز انچاني نبود و تقريبا شلوغ بود. البته هم ميتوانيد در فضاي داخلي رستوران و هم در بيرون و نزديك درياچه غذايتان را ميل كنيد.
  در مجموع تجربه غذاي جديد با فرهنگ غذايي كاملا متفاوت بسيار جالب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: