Close

نقد و بررسی رستوران های ریزه


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران یشیل وادی
  هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران یشیل وادی

  توصیه شده توسط کاربر

  در سفرمان به ریزه روزیکه به دیدن ییلاق زیبای آیدر رفتیم در رستوران یشیل وادی صبحانه خوردیم. این رستوران در روستای توریستی چاملی همشین قرار دارد. ورودی رستوران با دیدن ورودی باریک که از کنار آشپزخانه رد میشد پشیمان شد ولی با رفتن به داخل و نشستن سر میزی که مشرف بر رودخانه ای خروشان بود نظرم عوض شد. صبحانه شامل انواع پنیر مربا کره عسل چند مدل غذای گرم و از همه مهمتر کویماک خوشمزه بود صبحانه کامل بود و به نسبت سایر رستوران‌های این منطقه ارزان‌تر بود ما نفری 30 لیر پرداخت کردیم در صورتیکه صبحانه سایر رستوران‌ها 50 لیر بود. پرسنل مودب و خوش برخورد بودند و به نظر خانوادگی اداره می‌شد. اینترنت ندارد.
  سرویس بهداشتی دارد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا اکسپرس
  Yannar
  نقدها:
  گزارش

  اکسپرس پیتزا

  توصیه شده توسط کاربر

  این پیتزا فروشی عالی در شهر ریزه دقیقا روبروی ترمینال و کنار گیدا پارک قرار داره.دوتا سالن توی دو طبقه داره و سالن راحته طبقه دوم سرویس بهداشتیش هست .بشدت شلوغ و پر رفت و آمده.ما سفارش پیتزا کباب دادیم ک هم خیلی بزرگ بود هم طعمش عالی بود،پرسنلش هم مودب بودن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران یشیل وادی
  ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش

  دهکده توریستی چاملی همشین در ابتدای ارتفاعات کاچکار ترکیه, بحدی زیباست که بعیده هوس نکنید اینجا وعده ای غذایی داشته باشید. از رستوران هایی که ویو و تراس روی رودخانه فرتناچریک دارد, رستوران یشیل وادی است.
  چون ما گروهی و برای صبحانه قرار بود اینجا بریم از قبل میز رزرو داشتیم.
  انتخاب اینجا هم از طریق گوگل مپ و با توجه به قرارگیری رستوران در ساحل رود و نمره مناسب کاربران و البته قیمت مناسب تر بود.
  قیمت هر نفر برای صبحانه روی منو 40 لیر بود که ما روی 30 لیر برای هر نفر توافق کردیم.
  مثل همه رستوران های دیگه اینجا هم صبحانه خیلی کامل و خوبی داشت. که البته می توانست بهتر باشد. چون خیلی بهتر از این ها رو هم دیدیم تو این سفر.
  در کل به نظرم می تونستیم انتخاب های بهتری هم داشته باشیم اما اینجا قیمت مناسبی داشت و ما هم راضی بودیم.
  کمی فضای رستوران کوچک بود و قرارگیری آشپزخانه دقیقا در ورودی رستوران جالب نبود.
  برخورد کارکنان خیلی مهربان و خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: