Close

نقد و بررسی رستوران های امارات


میانگین رستورانهای این شهر:
 • مک دونالد (شعبه دبی)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  این قید فود معروف شعبه های زیادی در همه جای دنیا دارد. ما به شعبه فود کورت امارات مال در دبی رفتیم. برای سفارش دادن تقریبا ۵ دقیقه توی صف ایستادن و منو هم چندان وسیع نبود چند نوع برگر و مرغ سوخاری. ما یک همبرگر و یک چیز برگر و دو تا نوشابه سفارش دادیم که سیب زمینی سرخ کرده همراه ساندویچ بود. همبرگرش خوب بود فقط یکم گوشتش سفت بود و داغ داغ نبود. چیز برگر خوب و نرم و خوشمزه بود. سیب زمینی تازه و ترد و نوشابه هم مثل همه فست فود های دبی بیشتر یخ بود تا نوشابه. کلا من غذای کی اف سی و کینگ برگر دوبی را بیشتر پسندیدم ولی حتما به امتحانش می ارزید. ۵۶ درهم هم پولش شد. طبق معمول گارسون های چشم بادامی مهربان و فضای شلوغ فود کورت هم که بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه استارباکس (شعبه باغ پروانه ها)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  کافه باغ پروانه های دبی

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه درست در ورودی ساختمان باغ پروانه ها در دوبی واقع شده است. انواع بستنی، قهوه، ساندویچ کلاب و ظرف میوه آماده و... داشت که به نظرم تنوع بستنی اش از همه بیشتر بود. شدیداً شلوغ بود به حدی که نتونستم از همه قسمت هاش عکس بگیرم. دو قسمت یکی داخل ساختمان برای نشستن داشت و یکی در حیاط و فضای باز. بعد از مدتی معطل شدن دو تا بستنی یک اسکوپ یکی انبه و یکی قهوه سفارش دادیم. به قیمت هرکدام ۱۲ درهم. طعم هردوتاش عالی بود و اسکوپ اش هم واقعا بزرگ بود و یک لیوان رو پر کرده بود. حتما توصیه می کنم بستنی اش رو امتحان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران گلدن تیستی
  شین.شین
  نقدها:
  گزارش

  گلدن تیستی

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران گلدن تستی در کنار هتل نووتل و در خیابان شیخ زاید در نزدیکی مترو شرف دی جی قرار دارد. این رستوران یک شعبه کافی شاپ هم در نزدیکی خود رستوران داشت. باید بگم تنوع غذایی بالایی داشت گریل، دریایی، هندی، چینی، فست فود را دارا بود. کارکنان فوق العاده مودب داشت و همچنین فضای خوبی برای نشستن در بیرون داشت. و تا ساعت ۴ صبح سرویس دهی داشت. رستوران فوق العاده تمیز و همچنین قیمت های مناسب داشت. طعم غذاشم واقعا عالی و تازه بود. #نقدرستوران #گلدنتیستی #دبی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کی اف سی (شعبه فرودگاه دبی)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  کی اف سی شعبه فرودگاه دوبی

  توصیه شده توسط کاربر

  کی اف سی فرودگاه دوبی، ترمینال یک در طبقه فوقانی فرودگاه و در قسمت فود کورت فرودگاه قرار گرفته است. ما در ساعت ۱ بعد از ظهر و درست موقع ناهار آنجا بودیم که تقریبا شلوغ بود و برای سفارش غذا مجبور شدیم در صف منتظر بمانیم که البته خیلی طول نکشید. کارکنان کمی کند کار می کردند و فکر می کنم هندی بودند. ما یک بسته حاوی یک ساندویچ و یک تکه مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه بود را سفارش دادیم که ۳۹ درهم شد. کیفیت غذاش خوب بود و غذا گرم گرم بود و البته مرغ سوخاری اش از ساندویچ بهتر بود. ساندویچ سینه مرغ بود که ضخیم بود ولی مرغ سوخاری اش ترد و خوشمزه بود. پیشنهاد می کنم اگر در فرودگاه دوبی وقت غذا داشتین این رستوران را امتحان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران هیلیز بار اند تراس
  شین.شین
  نقدها:
  گزارش

  رستوران فیش اند چیپس یک رستوران زنجیره‌ایی است که تقریبا در همه جا شعبه دارد. ما در فود کورت سیتی سنتر دبی از این رستوران غذا سفارش دادیدم. باید بگم که از نظر من فقط میگوش خوشمزه بود و سرویس دهی معمولی داشتند. قیمت تقریبا مناسبی داشت و جایی که ارزش امتحان کردن برای یک بار را داشت. #نقدرستوران #دبی #فیش اند چیپس

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شیرینی فراس الضیافه
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  حلویات فراس

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه در خیابان شیخ زاید در محله البرشا نزدیک به امارات مال قرار گرفته است. از دوستان ایرانی ساکن دوبی تعریف کنافه های این کافه را شنیدیم و رفتیم که امتحان کنیم. اسم کافه دقیقا معلوم نبود ولی معروف هست به«حنون». ولی تابلوشحلویات فراس الضیافه بود. این کافه غذاهای عربی مثل شاورما هم داره ولی انواع شیرینی های عربی را همانجا درست می کردم و تقریبا همه جمعیت که داخل کافه بودن مشغول خوردن شیرینی ها بودند. کافه کاملا شلوغ بود و تعداد زیادی هم شیرینی ها را خریداری می کردند و می بردند. جعبه های آماده انواع شیرینی هم داشتند. ما یک پرس کنافه گرفتیم و اومدیم هتل بخوریم چون چند دقیقه صبر کردیم و میز خالی نشد. یک پرس کنافه اش دقیقا دو نفره شاید سه نفره بود. من اولین بار بود که طعم کنافه رو امتحان می کردم و واقعا خوشمزه بود. فکر کنم معروف بودن کافه بی دلیل نیست. ظاهراً شعب دیگه هم داره که من عکس نایلون اش که آدرس شعب روش بود را هم گذاشتم که اگه خواستین برین. به نظرم گزینه ای بود که نباید از روی میز حذف میشد. توصیه می کنم حتما امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • برگر کینگ (شعبه دبی مال)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  این رستوران شعبه برگر کینگ در فود کورت در مرکز تجاری دوبی مال در دوبی واقع شده است. طبق نوشته روی دیوار رستوران این رستوران از سال ۱۹۵۴ مشغول به کار هست. سفارش ما دو تا ساندویچ کینگ برگر با دو تا نوشابه بود که خود ساندویچ ها سیب زمینی سرخ کرده هم همراهش بود. ساندویچ ها بسیار خوشمزه و سیب زمینی هم تازه و ترد خوشمزه بود. نوشابه البته بیشترش یخ بود. نکته جالب ابعاد ساندویچ بود که بر خلاف اسمش اصلا هم بزرگ نبود و فکر کنم بدور اینا باید بیان ایران برگر و ابعادش رو ببینن!!! قیمت اش ۵۲ درهم شد که تقریبا برای دوبی مناسب هست. گارسون ها هم خانم های چشم بادامی بسیار مودب که از سلام کردن و لبخند زدن به آدم ها خسته نمی‌شوند. فضای رستوران هم فضای کلی فود کورت بود که مناسب و تمییز بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شاورما او و ک
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  شاورما ه وک

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران بسیار کوچک در خیابان البرشا۱ دوبی قرار دارد. هتل ایبیس امارات مال، هتل هالیدی این و هتل کمپینسکی به این خیابان خیلی نزدیک هستند و پیاده تا این رستوران کمتر از ۱۰۰ قدم از هریک از این هتل هاست. رستوران خیلی کوچک که میز و صندلی ها در پیاده رو خیابان قرار گرفته است. چند تا گارسون مودب با لباس تمیز و حتی کلاه آشپزی مشغول کار بودند. ما دوتا شاورمای مرغ متوسط سفارش دادیم با خیارشور و نوشابه. شاورماها خیلی سریع آماده شد و بسیار لذیذ بود. منو را هم عکس گرفتم چون تقریبا منوی متنوعی داشت. قیمت هم بسیار مناسب و دوتا شاورما ۱۳ درهم شد. اگر در هتل های نزدیک این رستوران اقامت می کنید توصیه می کنم اینجا را از دست ندهید و در یکی از عکس ها آدرس رستوران روی منو را هم گذاشتم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کی اف سی (شعبه امارات مال)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  کی اف سی، شعبه فود کورت امارات مال

  توصیه شده توسط کاربر

  امروز برای ناهار به فود کورت امارات مال و شعبه کی اف سی رفتیم، دو تا مرغ ۴ تکه سوخاری و دو تا نوشابه سفارش دادیم. مرغ سوخاری اش واقعا عالی بود هم مرغش کاملا پخته بود و هم پودر سوخاری اش خیلی زیاد نبود. سیب زمینی اش هم کاملا تازه و نون اش هم خیلی خوشمزه بود. آماده شدن غذا تقریبا ۱۰ دقیقه طول کشید و ۴ تکه مرغ هم برای یک نفر به نظرم زیاد بود و سه تکه کفایت می کرد. جمعا ۶۲ درهم شد. حالا خودتون با درهم روز حساب کنید. جمعا من خیلی خوشم اومد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا هات (امارات مال)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  پیتزا هات برند معروفی هست که معمولا هم مزه غذاهای خوله، من قبلا در شعب مختلف در دوبی پیتزاهای این رستوران را امتحان کرده بودم و مخصوصا سالادش رو خیلی دوست داشتم. این بار به فود کورت امارات مال در دوبی رفتیم و اصلا کیفیتش مثل سایر شعبه های که امتحان کردیم نبود. اصلا خبری از اون سالاد مخصوصش نبود سه جور سالاد داشت که ما هر سه تا را گرفتیم یکی اش که سالاد کاهو معمولی بود، یکی اش سیب زمینی پخته ( که البته کامل نپخته بود) با سس بود که بد نبود، یکی اش درست نفهمیدم چی بود ولی ظاهراخیار و جعفری و کمی گوجه فرنگی با یه مقدار زیاد ماست چکیده بود که خوشمزه بود ولی شور بود. نان سیر هم سفارش دادیم که خوب بود. یک پاستا و یک پیتزا چیکن هم سفارش دادیم. پاستا هم تقریبا خشک بود یعنی سس اش کم بود و اسفناج و قارچ داشت و تقریبا مرغ نداشت. پیتزای هم خوب بود ولی پیازهای روش تقریبا سرخ نشده بود. غذا با حدود ۴۰ دقیقه معطلی آماده شد و ۷۲ درهم شد.فضای رستوران هم که همون فضای فود کورت بود که شلوغ و پر از آدم بود. کلا من پیتزای سایر شعب پیتزا هات را خیلی دوست داشتم و اینجا رو زیاد نه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران عالحطب
  هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش

  علحطب

  توصیه شده توسط کاربر

  علحطب یکی از رستوران‌های فرودگاه شارجه ست. قیمت ساندویچ ها حدود 20 تا 40 درهم (65هزار تومان تا 130 تمن) که برای یه ساندویچ گرونه ولی نسبت به سایر رستوران‌های فرودگاه قیمت مناسب‌تر و در حد قیمت‌های مک دونالد هست. سفارش ما ساندویچ گوشت و مرغ بود که جمعا 44 درهم شد. ساندویچ خوشمزه بود ولی یک مقدار سس ش زیاد بود. نکته مثبت اینجا این بودکه دلار قبول کردن و بقیه پول رو هم دلار پس دادن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود کی اف سی (سیتی سنتر دیره)
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  فست فود کی اف سی (سیتی سنتر دیره)

  توصیه شده توسط کاربر

  من که تو شهرهایی که رستورانها رو نمیشناسم ترجیح میدم از رستورانهای زنجیره ایی غذا بگیرم. KFC هم همیشه جزو انتخاب اولمه و مرغ سوخاری اسپایسی . قیمت ها از ۱۵ درهم شروع میشه و این توی دبی خیلی خوبه چون قیمت غذا خیلی بالاست. من در فورت کورت سیتی سنتر دیره سفارش دادم که هم فضا و هم مزه و قیمت مناسب بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود جولیبی
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  فست فود جولیبی

  توصیه شده توسط کاربر

  اگر در مرکز خرید ابن بتونه خواستید غذا بخورید یکی از گزینه ها جولیبی است که بیشتر همبرگر مدل همبرگر های مک دونالد داره ولی قیمت هاش از مک دونالد کمتره ولی به نظر من فرقی نداره . ساندویچ ها خیلی کوچک هستند ولی برای من کافی بود و خوشمزه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود کی اف سی (میدان بانیاس)
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  کی اف سی (میدان بنیاس )

  توصیه شده توسط کاربر

  دور میدان بنیاس یا همون جمال عبد الناصر سابق رستورانهای زیادی است که یکی از اونها KFC که همیشه مورد علاقه من بوده. سفارش مثل همیشه مرغ سوخاری اسپایسی و مثل همیشه خوشمزه. فضا هم مناسب و تمیز بود و قیمت ها هم نسبت به دبی منطقی است و از ۱۵ درهم شروع میشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران فست میل
  منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش

  Fast meal

  توصیه شده توسط کاربر

  از دوستانم شنیده بودم که شاورمای گوشت در میدان جمال عبد الناصر (بنی یاس) جدید خوشمزه است بنابراین به رستوران فست میل در نبش میدان رفتم و شاورمای گوشت سفارش دارم قیمت ۶ درهم بود و واقعا هم فست بودند و خیلی زود آوردند. خوشمزه بود ولی خیلی کوچیک بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پارس امارات
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران زنجيره اي پارس امارات

  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از بهترين رستوران هاي ايراني امارات رستوران زنجيره اي پارس هست.
  در سفرهاي خارج از كشور روزاي اول اشتياق خوردن فست فودهاي زنجيره اي غربي رو داريم ولي بعد از دو روز دلتنگ غذاهاي ايراني خودمون ميشيم.
  رستوران زنجيره اي پارس بين تمام رستوران هاي ايراني يه انتخاب خيلي خوب هست كه توي تمام مراكز خريد و مكان هاي مهم دبي شعبه داره.
  ما شعبه رستوران پارس در مركز خريد مريديف رو امتحان كرديم.
  كيفيت و حجم غذاها عالي بود، سرويس دهي بسيار خوب. قبل از غذا نون داغ و پنير و سبزي و ليمو ترش سرو ميكنن، بعد غذاهم رنگينك هاي خوشمزه ايراني با چاي .
  منوي غذاها خيلي متنوع و كامل بود، ولي قيمت هارو وقتي تبديل ميكنيم خيلي خيلي گرون ميشه مثلا يه پرس چلو كباب كوبيده حدودا ٩٠ درهم ميشد.
  حمص و متبل و سوپ هم جزو پيش غذاها بود كه متبل رو بين اينها شديدا توصيه ميكنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ترابیس
  Life Taster
  نقدها:
  گزارش

  دبي امارات ماااال

  توصیه شده توسط کاربر

  #رستوران#ترايبس# دبي# امارات مال#لست سكند# لست گرام#lifetaster
  سلام و درووود بر شما همراهان هميشگي و گرامممي

  عرضم به خدمتتون كه كيا قبول دارن يه سفر عااالي به رستوران هاي عالللليش بستگي داره؟؟؟

  هزينه كردن تو سفر نبايد براي ادم زياد مهم باشه به خصوص اگر احتمالش بره كه ديگه شما هرگز شرايط تجربه همچين شرايطي رو نداشته باشين... ميدونم خيلياتون الان ميگين بايد پولش باشه و ازين حرفاااا ولي من ميگم نهدعزيززم دو تا بلوز و شلوار و سوغات كمتر بخخخررر اما يه اتفاق شيرين رو تجربه كن...
  يه روز رفتم پاساژ امارات مال و بعد خريد رفتم رستوران الحلبي غذا خورديم و خيلي هم عالي بود و اومديم بيايم برييييم كه از كنار رستوران ترايبس رد شديم...همانند عاشق شدن بود??
  يه رستوران با پرسنل آفريقايي و لباس و ديزاين آفريقايي...ولي خداي من محشر بود... يهو ديدم يه ظرف بزرگ پر از ميوه هاي رنگارنگ خوشگل و ابميوه روي ميز يه اكيپ گذاشتن و با رقص و شادي براشون خودش اولين ليوان رو سرو كرد...شتاباااان به سمت منوهاشون كه دم درش هميشه ميذارن رفتم... ديدم اوه ماي گاد ٩٠ درهم فثط براي يك ابميوه و بيخيالش شدم و رفتم

  فرداش خدا قسمت كرد و دوباره مسيرمون كاملا اتفاقي به اون سمت افتاد و مثلاااا بدون نقشه قبلي رفتم اين رستورلن??? بله همسرجان را گووول زديم و افتاديم تو چاه?
  شوخي كردم چاله نبود عالي بود!!!!

  يه استيك سفارش داديم و اين نوشيدني كه اسمش هولاهو بود كه جمعا ٢٥٠ درهم شد كه الان حدود ١ مليون تومن يه غذا براي دو نفر ميشه?

  از غذا براتون بگم كه اومدن پرسيدن كه تقريبا خام (را?)ميخورين يا متوسط (ميدل)يا پخته شده ( ول دان)، ماام كه ايراني كه پخته خور،،، منم گفتم خييييلي پختهدو خنديد و رفت... اما گول نخورينا، اينا پختشون هم خامه.خخخ?

  انقدر خام بود كه يبار ديگه خواهش كرديم بپزن و بردن اوردن اما همچنان خام بود?

  خلاصه پول داديم و بايد بخوريم و خورديم???

  اما بخش لذيذ قضيه غذا نبوووود، اون نوشيدني فرحبخششون بود

  يه ظرف بزرگ پر از ميوه هاي استوايي و خود ميوه هاشون??

  واقعا فرش كننده بود و حااال دل ادمو خوب ميكرد و خاطره استيك خام رو كاملا از ذهن ما برد☺️

  راااستي سيب زمينيشونم خوشمززززه بود☺️☺️

  سفر لاكچري را با ما تجربه كنيد?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران الحلبی
  Life Taster
  نقدها:
  گزارش

  بريم دبببي

  توصیه شده توسط کاربر

  #رستوران# الحلبي#دبي# امارات مال#
  وااااي براتون از اين رستوران نگم كه دلم كباااابه

  بسياااااار عالي،تنها رستوراني كه گريد كامل ميدم بهش اينجاست?

  رستوران الحلبي طبقه همكف پاساژ امارات مال بهترين و گرون قيمت تررررين جا واسه خريد اينجاست??

  ولي همه برند و عااالي

  حالا بريم سراغ غذاش.. حتما توصيه ميشه گشنه برين اينجا?
  اما گرونه هاااا،گرچه ارزش پول ما كمه،١٢٠ درهم غذاش بود ر ٣٠ درهم سالاد و نوشيدني،،

  بسيااااار لذيذ بود،مزه جالبي كه داشت بخاطر تركيب گوشت و بادمجون بود كه طعمشو خاص كرده بود... نونش هم خيلي بسيار خوشمزه بود كه خودشون شاطر داشتن،، چاي و باقلوا هم داشتن اما قيمت بالايي داشت و به صرفه نبود و براي ٦ نفر ٢٤٠ درهم ميشد
  فضاي خيلي قشنگي بود و بيرون رستوران هم يه ابشار وسط بود كه منظره قشنگي رو ساخته بود

  يه وعده غذاي خوشمزه خواستين بخورين اينجا پيشنهاااد مي شود?❤️

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران صدف (دبی)
  Globetrotter
  نقدها:
  گزارش

  رستوران صدف دبی

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در محل دهکده جهانی دبی قرار دارد و رستوران تمیز و غذاهای خوبی داره اما قیمت ها بالاست . بهتره یه پرس با نون اضافه بگیرید ???

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مکدونالدز (یونین کوپ)
  پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  مثل همیشه خوب و لذید

  توصیه شده توسط کاربر

  دو چیز در دنیا در هر روستا و گوشه کناری شعبه دارند یکی بانک صادرات توی ایران و دیگری فست فود زنجیره ای مک دونالد در خارج !! ?
  خلاصه اینکه شبی خسته از گردش در مسیر برگشت به مرکز خرید Union Coop و شعبه مکدونالد اون در خیابان Abu Hail رفتیم. از خوبی های مک دونالد پکیج های خانوادگی اون هست که قیمت رو خیلی اقتصادی میکنه. دسرهای خیلی ارزان قیمت و خوشمزه ای هم داره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: