Close

نقد و بررسی رستوران های زاهدان


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران ولیعصر
  Roya.noori
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ولیعصر زاهدان

  توصیه شده توسط کاربر

  روزی که در زاهدان بودیم بعد گشت در بازار رسولی به پیشنهاد راننده که برای گشت کل روزمون در زاهدان همراهمون بود برای نهار به رستوران ولیعصر در خیابان آزادی زاهدان رفتیم.سفارش ما کوبیده و جوجه بود..به مبلغ 169هزار که کیفیت و قیمت خوبی داشت.و فضای رستوران هم تمیز بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ولیعصر
  Maryam_aram63
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ولیعصر

  توصیه شده توسط کاربر

  از اونجایی که مردمان شهر زاهدان به شکم خیلی اهمیت میدن،غذاهای رستوران معروفش زود تمام میشه،بعداز کلی خرید از بازار رسولی دیگه وقت خوردن ناهار بود ساعت هم حدود ۳ عصر شده بود و رستورانهای خوب شهر غذاهاشون تمام شده بود ،خوشبختانه رستوران ولیعصر که در خیابان آزادی شهر قرار داشت باز بود.رستوران تقریبا تمیزی بود ولی ظاهری معمولی داشت ،منوی غذاشون انواع کبابی ها ومرغ وماهی با برنج پاکستانی سرو میشد.سفارش من خوراک کوبیده و خوراک جوجه بود،کیفییت غذا خوب بود ،قیمت غذا ورفتار پرسنل هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران سبحان
  حامد
  نقدها:
  گزارش

  رستوران سبحان زاهدان

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران سبحان زاهدان
  چهار راه رسولی تقاطع خیابانهای مولوی و حسین بر و پهلوانی
  این رستوران یک سالن بزرگ با میز و صندلی هایی نو و درخور شاءن یک رستوران کلاسیک تجهیز شده است برخورد پرسنل حرفه ای محترمانه و کیفیت غذا افراد سخت پسند را نیز راضی نگه می دارد. قیمت غذا نیز مناسب است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران سنتی حاجی محمد
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران حاجی محمد در کنار چند رستوران دیگر قرار دارد. هدف اول ما رستوران حاجی احمد بود که در کنار ان قرار دارد اما متاسفانه غذای ان رستوران تمام شده بود و ما به حاجی محمد رفتیم. فضای رستوران سنتی و بصورت تخت میباشد. بخش خانوادگی نیز در طبقه بالا قرار دارد و تختها با پرده از یکدیگر جدا شده اند. سفارش ما قابلی پلو و کباب قابلی بود. کباب خوش طعم و ادویه دار بود و هر سیخ سه هزار تومان میباشد. قابلی پلو که در واقع یک غذای افغانی است مخلوط گوشت ماهیچه با برنج، هویج، کشمش و... است. طعم غذا خوب بود، حجم ان زیاد بود و در مجموع غذای چرب و سنگینی است. اشکال اصلی این رستوران این بود که غذا سرد شده بود و در مجموع کیفیت غذا متوسط بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: