Close

تور اتاوا

5
از 1 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

برای سفر به اتاوا نیاز به ویزا کانادا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
" اتاوا یکی از سردترین پایتخت‌های دنیا است و زمستان‌های آن سرمای طاقت فرسایی دارد. بهترین زمان برای سفر به شهر اتاوا کانادا ماه‌های مارچ و می و بهترین فصل سفر بهار و تابستان است. "
برای انتخاب بهترین هتل در اتاوا بهتر است نظرات مسافران قبلی اتاوا را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های اتاوا از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های اتاوا
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی اتاوا مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های اتاوا
برای انتخاب بهترین رستوران در اتاوا پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران اتاوا استفاده کنید. مسافران رستوران‌های اتاوا را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های اتاوا
اتاوا یا ادوا، چهارمین شهر بزرگ کانادا و همچنین پایتخت این کشور به شمار می رود.
واحد پول کانادا دلار کانادا است. بهتر است در سفرتان به اتاوا دلار به همراه داشته تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
پرواز، ایران (تهران) به کانادا (اتاوا) حدود ۱۷ ساعت طول می‌کشد. بستگی به بلیط هواپیمایی که می‌خرید ممکن است یک یا دو توقف داشته باشید.
در در اغلب نقاط اتاوا دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌های محلی مانند Bell, Telus, Rogers از سیم‌کارت‌هایی با پوشش خوب هستند. در بین این سیم‌کارت‌ها، Bell از همه بهتر است چون مناطق بیشتری تحت پوشش قرار داده است.
به طور کلی کانادا کشور بسیار وسیعی‌ست، به همین دلیل اجاره خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا بین شهرها به راحتی تردد و از جاهای دیدنی آن‌‌‌ها بازدید کنید. البته با توجه به بودجه‌تان برای تردد از هواپیما، قطار، اتوبوس و تاکسی هم می‌توانید استفاده کنید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای اتاوا با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.