تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۲

4
از 19 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین
آژانس
قیمت و تاریخ ها
هیچ موردی یافت نشد.
موجود شد به من خبر بده

اگه دوست داری زودتر از بقیه از موجود شدن تور مورد علاقه ات با خبر بشی، فقط کافیه بگی از کدوم راه بهت خبر بدیم

  • تمامی آژانسها درخواست شما رو بررسی میکنن و هر کی بهترین آفر رو داشته باشه با موبایل شمالست سکند درخواست شما رو بررسی میکنه و در اسرع وقت بهترین آفر رو به شما پیشنهاد میده و منتظر تماس تلفنی بخش فروش ما باشید

    ورود به سایت

    تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۲ انتخاب دیگری برای تور نوروزی می‌تواند باشد. ارمنستان فاصله نزدیکی با ایران دارد و معمولا در دسته تورهای اقتصادی و ارزان قرار می‌گیرد. بنابراین اگر قصد دارید برای عید سفری نسبتا اقتصادی داشته باشید، ارمنستان گزینه بسیار مناسبی است.

    تور ارمنستان نوروزی هم به صورت هوایی و هم زمینی برگزار میشود. اگر قیمت تور ارمنستان نوروز به صورت هوایی برایتان گران درمی‌آید، می‌توانید تور زمینی را انتخاب کنید. ضمن اینکه اگر از شهرهای شمال غربی ایران بخواهید به ارمنستان سفر کنید، تور زمینی بسیار به صرفه و راحت‌تر است.

    ارمنستان هم در نوروز حال و هوای مخصوص به خودش را دارد. ارمنستان در بهار گر چه هنوز کمی سرد است ولی از آن کشورهای اطراف ایران است که حال و هوای نوروزی هم دارد، زیرا مردمش نوروز را برگزار می‌کنند و به رسمش پایبند هستند. قیمت تور ارمنستان نوروز ۱۴۰۲ را در همین صفحه از لست سکند می‌توانید ببینید و آژانس‌های مسافرتی مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید.