Close

تور تورنتو

4.5
از 2 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

برای سفر به تورنتو نیاز به ویزا کانادا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
تورنتو، چهار فصل سال را تمام و کمال دارد و بهترین وقت سفر به آن بهار و تابستان است. تابستان‌ها به جز هوای گرم و معتدل تورنتو، جشنواره‌های تابستانی هم دلیل سفر خیلی از توریست‌ها به آن است. پاییز وقت خوبی برای سفر ارزان به تورنتو است. زمستان با وجود سرمای بیش از حد هوا و زمین‌های یخ‌زده، باز هم خیلی‌ها برای تفریحات زمستانی و شرکت در جشنواره‌ها به آن سفر می‌کنند.
برای انتخاب بهترین هتل در تورنتو بهتر است نظرات مسافران قبلی تورنتو را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های تورنتو از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های تورنتو
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی تورنتو مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های تورنتو
برای انتخاب بهترین رستوران در تورنتو پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران تورنتو استفاده کنید. مسافران رستوران‌های تورنتو را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های تورنتو
تورنتو مرکز استان انتاریو و پر جمعیت ترین شهر استان کانادا در آمریکای شمالی است.
واحد پول کانادا دلار کانادا است. بهتر است در سفرتان به تورنتو دلار به همراه داشته تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
پرواز، ایران (تهران) به کانادا (تورنتو) حدود 15 ساعت طول می‌کشد. بستگی به بلیط هواپیمایی که می‌خرید ممکن است یک یا دو توقف داشته باشید.
در در اغلب نقاط تورنتو دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌های محلی مانند Bell, Telus, Rogers از سیم‌کارت‌هایی با پوشش خوب هستند. در بین این سیم‌کارت‌ها، Bell از همه بهتر است چون مناطق بیشتری تحت پوشش قرار داده است.
به طور کلی کانادا کشور بسیار وسیعی‌ست، به همین دلیل اجاره خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا بین شهرها به راحتی تردد و از جاهای دیدنی آن‌‌‌ها بازدید کنید. البته با توجه به بودجه‌تان برای تردد از هواپیما، قطار، اتوبوس و تاکسی هم می‌توانید استفاده کنید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای تورنتو با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.