فروش تورهای آنلاین الفبا - بنر ویژه
Close

تور سنگاپور

4.7
از 13 رای

نیویورک آسیا یا همان سنگاپور، یکی از مقاصد پر طرفدار میان گردشگران است. این کشور زیبا که به نوعی یکی از بهترین کشورهای آسیا از نظر سلامت اداری، گردشگری و مدرنیته محسوب می‌شود، همواره توانسته است در بسیاری از رکوردهای گردشگری جای خود را محکم کند و در بعضی موارد حتی آبروی آسیا را بخرد. جمهوری سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا بوده که پایتخت آن شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد و کشوری ثروتمند و مدرن است. بد نیست بدانید مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های سنگاپور هستند. سنگاپور با مساحت ۷۱۸ کیلومتر مربع کمی کوچکتر از بحرین است. این کشور که از تعدادی جزیره تشکیل شده، یکی از مراکز بزرگ تجاری داد و ستد کالا در جهان است و از زمان استقلال در سال ۱۹۶۵، به یکی از پررونق‌ترین کشورهای جهان تبدیل شده و امروز یکی از پرترددترین بندرهای دنیاست. آب و هوای سنگاپور گرم و مرطوب است و اگر تحمل هوای شرجی را ندارید، بهتر است تابستان به این کشور سفر نکنید. از جاذبه‌های دیدنی سنگاپور می‌توان به: باغ گیاه شناسی سنگاپور، پارک گاردنز بای بی، جزیره سنتوزا، خیابان اورچاد، سوپرتیری گرو، باغ ملی ارکیده، آی لایت مارینا بی، مادام توسودز سنگاپور، معبد و موزه دندان عتیقه ای بودا، جنگل ابر سنگاپور، مارینا بی سندس اسکای پارک، سنتوزا مرلیون و... اشاره کرد.

سوالات متداول

برای سفر به سنگاپور نیاز به ویزا دارید. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزا شامل تکمیل فرم‌های 14A و V39A، گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه به همراه کپی آن، یک قطعه عکس زمینه سفید جدید، شناسنامه و کارت ملی، آدرس کامل محل سکونت، محل کار و عنوان شغلی متقاضی، واچر هتل، بلیط هواپیما (رفت و برگشت) و وجه صدور ویزا است.
سنگاپور به دلیل نزدیکی به خط استوا، هوای گرم و مرطوب دارد. نوامبر تا ژانویه بارانی‌ترین ماه‌های سال در سنگاپور است. ماه‌های می تا ژوئن گرم‌ترین ماه‌های سال و فوریه تا آوریل مطبوع‌ترین ماه‌های سال سنگاپور هستند.
برای انتخاب بهترین هتل در سنگاپور بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های سنگاپور از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های سنگاپور
سنگاپور یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. مسافران مکان‌های دیدنی سنگاپور را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های سنگاپور
سنگاپور به دلیل نزدیکی به خط استوا، هوای گرم و مرطوب دارد. این کشور به طور کلی دو فصل بیشتر ندارد و با توجه به نزدیکی به خط استوا دمای هوا به کمتر از 20 درجه نمی‌رسد. نوامبر تا ژانویه بارانی‌ترین ماه‌های سال در سنگاپور است. ماه‌های می تا ژوئن گرم‌ترین ماه‌های سال و فوریه تا آوریل مطبوع‌ترین ماه‌های سال سنگاپور هستند.
در سنگاپور رستوران‌های بیشماری وجود دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های سنگاپور را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های سنگاپور
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول سنگاپور دلار است.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای سنگاپور با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.