Close

تور سیدنی

0
از 0 رای

سوالات متداول

برای سفر به سیدنی نیاز به ویزا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سیدنی در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
آب وهوای سیدنی برای سفر در هر فصلی از سال مناسب است. با این حال بهترین زمان سفر به سیدنی، بر اساس آب و هوا بین ماه‌‌های مارس تا می (۱۰ اسفند تا ۱۰ خرداد) و سپتامبر تا نوامبر (۱۰ شهریور تا ۹ آذر) می‌باشد.
برای انتخاب بهترین هتل در سیدنی بهتر است نظرات مسافران قبلی سیدنی را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های سیدنی از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های سیدنی
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی سیدنی مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های سیدنی "
برای انتخاب بهترین رستوران در سیدنی پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران سیدنی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های سیدنی را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های سیدنی
سیدنی شهری بندری، بزرگترین، قدیمی‌ترین و مهم‌ترین کلان شهر استرالیا است.
واحد پول رسمی استرالیا، دلار استرالیا است. بهترین ارزی که می‌شود با خود بُرد، دلار استرالیاست اما دلار آمریکا هم می‌توانید ببرید و چنج کنید.
پرواز تهران به سیدنی مستقیم نیست و حداقل یک توقف دارند، برای همین ممکن است مدت پرواز بین ۱۹ الی ۲۵ ساعت طول بکشد.
در شهرهای توریستی استرالیا در اغلب نقاط شهر دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌ها در استرالیا با پیش‌شماره 04 شروع می‌شوند. بهترین سیم‌کارتی که می‌توانید تهیه کنید وودافون، ویرجین، آپتوس و تِل‌سترا هستند.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای سیدنی با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
فیلتر کنید