Close

تور فرانسه

4.8
از 8 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

اسپانیا کشوری مستقل و از اعضای اتحادیه اروپا است. این کشور در شبهجزیره ایبری در جنوب غربی اروپا قرار دارد. سرزمین اصلی اسپانیا از جنوب و شرق با دریای مدیترانه و جبل الطارق، از شمال و شمال شرق با فرانسه، آندورا و خلیج بیسکای و از غرب و شمال غرب با پرتغال و اقیانوس اطلس هم مرز است. این کشور حدود 47 میلیون نفر جمعیت دارد و از ویژگیهای مهم آن در صنعت گردشگری سختگیری در رتبه دادن به هتلها در این کشور است. اسپانیا همچنین از جمله کشورهای زیبا و دیدنی اروپاست که جاذبه‌های طبیعی و تاریخی متعددی را می توان در آن یافت.اینطور که به نظر می‌رسد محبوب‌ترین قسمت این کشور که بازدید بیشتری از آن صورت می‌گیرد، شمال شرقی کاتالونیا است که حدود 3 میلیون گردشگر از آن دیدن کرده‌اند. این منطقه به دلیل اینکه در کنار سواحل زیبای مدیترانه قرار گرفته است از محبوبیت خاصی بین گردشگران برخوردار است و از بین هر چهار گردشگر خارجی که به این کشور سفر می‌کنند حتما یکی از آنها به این سواحل می‌رود. پس از آن جزایر بالئاریک نیز با تعداد بازدید کننده حدود 2.5 میلیون نفر بسیار محبوب است. در نهایت نیز منطقه آندالوسیا است که 1.4 میلیون گردشگر را به خود دیده است. سایر گردشگران نیز از نقاط دیگر این کشور دیدن می‌کنند که البته همه‌ی آن‌ها ارزش یک بار بازدید را دارند.

سوالات متداول

برای سفر به فرانسه نیاز به ویزا شینگن دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن در لینک زیر موجود است: مدارک لازم برای ویزای شنگن
فرانسه اقلیم مدیترانه‌ای دارد و براساس این بهترین زمان سفر به این کشور بهار و پاییز است. البته فرانسه در فصل تابستان به علت روزهای طولانی و نور آفتاب بسیار در میان گردشگران اروپایی محبوب است.
برای انتخاب بهترین هتل در فرانسه بهتر است نظرات مسافران قبلی فرانسه را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های فرانسه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های فرانسه
فرانسه مقصد اول گردشگران دنیا است. برای برنامه‌ریزی سفرتان می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید تا به راحتی بتوانید از جاذبه‌های مهم فرانسه بازدید کنید. مسافران مکان‌های دیدنی فرانسه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های فرانسه
فرانسه رستوران‌های بیشماری دارد. برای انتخاب بهترین رستوران در فرانسه پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران فرانسه استفاده کنید. مسافران رستوران‌های فرانسه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های فرانسه
واحد پول فرانسه یورو است. بهتر است در سفرتان به فرانسه یورو به همراه داشته باشید تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
بهترین و سریعترین راه دسترسی به اروپا از طریق پرواز است. از ایران به فرانسه پرواز مستقیم وجود دارد.
حمل و نقل عمومی فرانسه بسیار پیشرفته است. شهرهای بزرگ فرانسه شبکه مترو دارند و در تمام شهرهای فرانسه اتوبوس و تاکسی در دسترس عموم قرار دارد. همچنین در برخی از شهرهای بزرگ فرانسه امکان اجاره دوچرخه و ماشین شخصی نیز وجود دارد.
برای سفر به بین کشورهای اروپایی می‌توانید از پروازهای داخلی ارزان‌قیمت، قطار و اتوبوس استفاده کنید.
در شهرهای توریستی فرانسه در اغلب نقاط شهر دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
چهار اپراتور Orange، SFR، Bouygues و Free Mobile، در کشور فرانسه خدمات ارتباطی ارائه می‌دهند. اورنج از نظر تعداد مشترکان، بزرگ‌ترین اپراتور فرانسه است. اعتبار این سیم‌کارت پس از اولین استفاده، 14 روز است.
اجاره‌ی خودرو در فرانسه نیاز به کردیت کارت دارد. این کردیت کارت به‌عنوان ضمانت گرفته می‌شود. دقت کنید که آن‌ها کارت اعتباری (دبیت کارت) را قبول نمی‌کنند. برای اجاره خودرو باید حداقل 21 سال و گواهینامه بین‌المللی داشته باشید.