Close

تور مونترال

0
از 0 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

برای سفر به مونترال نیاز به ویزا کانادا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
" بهترین زمان برای سفر به شهر مونترال فصل بهار، تابستان و پاییز است.
برای انتخاب بهترین هتل در مونترال بهتر است نظرات مسافران قبلی مونترال را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های مونترال از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های مونترال
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی مونترال مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های مونترال
برای انتخاب بهترین رستوران در مونترال پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران مونترال استفاده کنید. مسافران رستوران‌های مونترال را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های مونترال
شهر مونترال در کانادا از لحاظ جغرافیایی در شرق کانادا و در جنوب استان کبک قرار دارد. مونترآل دومین شهر بزرگ فرانسه‌زبان جهان (پس از پاریس) است.
واحد پول کانادا دلار کانادا است. بهتر است در سفرتان به مونترال دلار به همراه داشته تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
پرواز، ایران (تهران) به کانادا (مونترال) حدود ۱۶ ساعت طول می‌کشد. بستگی به بلیط هواپیمایی که می‌خرید ممکن است یک یا دو توقف داشته باشید.
در در اغلب نقاط مونترال دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌های محلی مانند Bell, Telus, Rogers از سیم‌کارت‌هایی با پوشش خوب هستند. در بین این سیم‌کارت‌ها، Bell از همه بهتر است چون مناطق بیشتری تحت پوشش قرار داده است.
به طور کلی کانادا کشور بسیار وسیعی‌ست، به همین دلیل اجاره خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا بین شهرها به راحتی تردد و از جاهای دیدنی آن‌‌‌ها بازدید کنید. البته با توجه به بودجه‌تان برای تردد از هواپیما، قطار، اتوبوس و تاکسی هم می‌توانید استفاده کنید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای مونترال با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.