Close

تور های مکزیک

0
از 0 رای

سوالات متداول

"برای سفر به مکزیک نیاز به ویزا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کشورهای مختلف در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا"">اطلاعات ویزا"
بهترین فصل سفر به مکزیک زمستان و بهار است.
برای انتخاب بهترین هتل در مکزیک بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های مکزیک از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های مکزیک
مسافران مکان‌های دیدنی مکزیک را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های مکزیک
در مکزیک رستوران‌های بیشماری وجود دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های مکزیک را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های مکزیک
پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه سفر با به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی را دلار یا یورو به همراه داشته باشید. واحد پول مکزیک پزو است.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای مکزیک با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
هرجایی که سفر می‌کنید باید جوانب احتیاط را رعایت کنید اما این به آن معنا نیست که مکزیک کشور ناامنی است؛ پس با رعایت اصول اولیه سفر، سفری امن به مکزیک داشته باشید.
در هتل‌های مکزیک اغلب دسترسی به وایفای وجود دارد اما اگر علاوه بر محل اقامت در مکان‌های دیگر به سیمکارت نیاز دارید پیشنهاد می‌کنیم سیمکارت‌ تهیه کنید.
"مکزیک 3 اپراتور تلفن همراه دارد Telcel، Movistar و AT&T Mexico. تِلسِل بیشترین پوشش آنتن‌دهی را دارد و از طرفی AT&T Mexico برای تماس‌های خارجی به کانادا و آمریکا هزینه‌ی اضافی را لحاظ نمی‌کند.
فیلتر کنید