Close

تور ونکوور

5
از 1 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

سوالات متداول

برای سفر به ونکوور نیاز به ویزا کانادا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کانادا در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
بهترین وقت سفر به ونکوور بهار و تابستان است. پاییز زمان خوبی برای سفر ارزان به ونکوور است. زمستان با وجود سرمای بیش از حد هوا و زمین‌های یخ‌زده، باز هم خیلی‌ها برای تفریحات زمستانی و شرکت در جشنواره‌ها به آن سفر می‌کنند.
برای انتخاب بهترین هتل در ونکوور بهتر است نظرات مسافران قبلی ونکوور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ونکوور از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ونکوور
برای برنامه‌ریزی سفرتان بهتر است از تجربه مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران قبلی ونکوور مکان‌های دیدنی این شهر را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. "لیست برترین جاذبه‌های ونکوور
برای انتخاب بهترین رستوران در ونکوور پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران ونکوور استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ونکوور را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ونکوور
شهر ونکوور یک شهر ساحلی و از بندرگاه های مهم کانادا به شمار می رود.
واحد پول کانادا دلار کانادا است. بهتر است در سفرتان به ونکوور دلار به همراه داشته تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
پرواز، ایران (تهران) به کانادا (ونکوور) حدود ۱۷ ساعت طول می‌کشد. بستگی به بلیط هواپیمایی که می‌خرید ممکن است یک یا دو توقف داشته باشید.
در در اغلب نقاط ونکوور دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌های محلی مانند Bell, Telus, Rogers از سیم‌کارت‌هایی با پوشش خوب هستند. در بین این سیم‌کارت‌ها، Bell از همه بهتر است چون مناطق بیشتری تحت پوشش قرار داده است.
به طور کلی کانادا کشور بسیار وسیعی‌ست، به همین دلیل اجاره خودرو به شما این امکان را می‌دهد تا بین شهرها به راحتی تردد و از جاهای دیدنی آن‌‌‌ها بازدید کنید. البته با توجه به بودجه‌تان برای تردد از هواپیما، قطار، اتوبوس و تاکسی هم می‌توانید استفاده کنید.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای ونکوور با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.