Close

تور ونیز

5
از 1 رای
هتلی (نمایش جدید) پکیجی (نمایش قدیم)

در شمال ایتالیا و در دریای آدریاتیک، ونیز به زیبایی می‌درخشد. ونیز به‌صورت جزیره‌هایی کوچک است و ‏خشکی‌ها به وسیله کانال‌ها از هم جدا شده‌اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد. شهر ونیز همچنین یکی از ‏شهرهای گردشگرپذیر جهان است و سالانه میلیون‌ها گردشگر را به سمت خودش می‌کشاند. ونیز در میان رمانتیک‌ترین و زیباترین شهرهای جهان قرار دارد و به دلیل ساختار به خصوصی که دارد، به شهر کانال‌ها مشهور است. آب و هوای ونیز نیمه مرطوب و گرمسیری بوده و به همین دلیل زمستان‌های خیلی سرد و تابستان‌های خیلی گرم و مرطوبی دارد، در نتیجه بهترین زمان برای سفر به ونیز بهار و پاییز است. از جاذبه‌های دیدنی ونیز می‌توان: کلیسای دی سن مارکو، کامپانیل دی سن مارکو (برج ناقوس)، پونته دی ریالتو، جزیره بورانو، کتاب فروشی لیبرریا آکوآ آلتا، ستون های میدان سن مارکو، قصر دوک، گرند کانال و... را نام برد.

سوالات متداول

برای سفر به ونیز نیاز به ویزا شینگن دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا
بهترین زمان سفر به ونیز فصل بهار، اواخر تابستان و پاییز است.
برای انتخاب بهترین هتل در ونیز بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ونیز از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ونیز
در ونیز از کدام جاذبه‌ها دیدن کنیم؟
در ونیز رستوران‌های بیشماری وجود دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ونیز را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ونیز
واحد پول ونیز ایتالیا یورو است. بهتر است در سفرتان به ونیز یورو به همراه داشته باشید تا نیازی به تغییر ارز نداشته باشید.
برای سفر به بین شهرهای اروپایی می‌توانید از پروازهای داخلی ارزان‌قیمت، قطار و اتوبوس استفاده کنید. همچنین ونیز کشتی‌های مسافربری به برخی شهرهای اروپا نیز دارد.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای ونیز با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
در شهرهای توریستی ایتالیا در اغلب نقاط شهر دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.