Close

تور گلد کوست

0
از 0 رای

سوالات متداول

برای سفر به گلد کوست نیاز به ویزا دارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای گلد کوست در لینک زیر موجود است: اطلاعات ویزا">اطلاعات ویزا
آب وهوای گلد کوست برای سفر در هر فصلی از سال مناسب است. با این حال بهترین زمان سفر به گلد کوست، بر اساس آب و هوا بین ماه‌‌های مارس تا می (۱۰ اسفند تا ۱۰ خرداد) و سپتامبر تا نوامبر (۱۰ شهریور تا ۹ آذر) می‌باشد.
برای انتخاب بهترین هتل در گلد کوست بهتر است نظرات مسافران قبلی گلد کوست را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های گلد کوست از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های گلد کوست
اوج زمانی که توریست‌ها به گلد کوست می‌آیند، از ماه خرداد تا مرداد و از شهریور تا آبان ماه است. بنابراین اگر به دنبال خلوت‌ترین زمان هستید، در طول بهار و تابستان به گلد کوست بروید! "لیست برترین جاذبه‌های گلد کوست "
برای انتخاب بهترین رستوران در گلد کوست پیشنهاد می‌شود از تجربیات دیگر مسافران گلد کوست استفاده کنید. مسافران رستوران‌های گلد کوست را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های گلد کوست
گُلد کوست (به معنی ساحل طلایی) یک شهر ساحلی در ایالت کوئینزلند استرالیاست
واحد پول رسمی استرالیا، دلار استرالیا است. بهترین ارزی که می‌شود با خود بُرد، دلار استرالیاست اما دلار آمریکا هم می‌توانید ببرید و چنج کنید.
پرواز تهران به گلد کوست مستقیم نیست و حداقل یک توقف دارند، برای همین ممکن است مدت پرواز بین ۱۹ الی ۲۵ ساعت طول بکشد.
بله، به راحتی می‌توانید با اتوبوس یا مترو از بریزبن یا سیدنی رهسپار گلد کوست شوید.
در شهرهای توریستی استرالیا در اغلب نقاط شهر دسترسی به اینترنت وجود دارد اما اگر نیاز دارید که در تمامی ساعات اینترنت داشته باشید بهتر است سیمکارت تهیه کنید.
سیم‌کارت‌ها در استرالیا با پیش‌شماره 04 شروع می‌شوند. بهترین سیم‌کارتی که می‌توانید تهیه کنید وودافون، ویرجین، آپتوس و تِل‌سترا هستند.
برخی از تورها ممکن است پرواز یا هتل آن چارتری (غیر قابل کنسلی) باشد، قبل از خرید شرایط کنسلی تور را مطالعه یا از آژانس مربوطه سوال بفرمایید.
تورهای گلد کوست با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست.
فیلتر کنید