تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳

4.2
از 4 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ فرصت مناسبی است که استانبول را در هوایی مطلوب و طبیعتی بهاری تجربه کنید. ضمن اینکه اردیبهشت ۱۴۰۳، به اندازه کافی تعطیلی در خودش دارد که بتوانید فرصت یک سفر استانبول خوب را در آن فراهم کنید. پس اگر شما هم تصمیم دارید تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ را تهیه کنید، این صفحه شرایط را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با بررسی و مقایسه تورها و خواندن نکات تکمیلی آن، یک سفر خاطره‌انگیز را تجربه کنید.

تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳

تورهای استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ در این صفحه دائم به‌روز می‌شود و شما می‌توانید پکیج‌های جدید این تورها را ببینید. با کلیک روی هر کدام از تورهای استانبول اردیبهشت، اطلاعات بیشتری درباره خدمات و شیوه برگزاری تور، دستگیرتان می‌شود.

خدمات تور استانبول ۱۴۰۳ حداقل شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت، اقامت، بیمه و ترنسفر فرودگاهی می‌شود؛ بنابراین، خرید تور استانبول اردیبهشت به معنی تهیه همه این خدمات است، ضمن اینکه ممکن است بعضی تورها، خدمات بیشتری مانند گشت شهری هم داشته باشند.

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ در این صفحه کاملا به‌روز است و می‌توانید در آن آخرین قیمت‌ها را ببینید. فیلترهای موجود در صفحه هم به شما کمک می‌کنند راحت‌تر بتوانید به قیمت تور استانبول اردیبهشت مدنظرتان برسید.

این نکته را در نظر بگیرید که با توجه به اینکه اردیبهشت فصل محبوب استانبول است و در کنار آن، تعطیلات تقویم ۱۴۰۳ در اردیبهشت هم، فرصت مناسبی برای سفر است، قیمت تور استانبول در اردیبهشت ۱۴۰۳ مخصوصا در روزهای تعطیل، گران می‌شود.

قیمت تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و پرواز ایرلاین ایرانی طی روزهای غیر تعطیل، از قیمت ۱۴،۹۷۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود. پس اگر می‌خواهید بودجه‌ای برای خرید تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ در نظر بگیرید، این رقم را حداقل بودجه قرار دهید. اگر قصد دارید که مدت زمان بیشتری در استانبول بمانید، می‌توانید قیمت های تور استانبول ۷ شب و ۸ روز را هم بررسی کنید.

آب و هوای استانبول در اردیبهشت ۱۴۰۳

هوای استانبول در اردیبهشت ۱۴۰۳ از اول تا آخرش بسیار متفاوت می‌شود. نیمه اول ماه، دمای هوا بین ۱۰ تا ۱۸ درجه سانتیگراد است و بیشتر روزها، بارانی‌اند. پس اگر قصد دارید در شهر پیاده‌روی داشته باشید و بیشتر اوقاتتان را در هوای باز بگذرانید، نیمه اول اردیبهشت، ممکن است مناسب سفر شما نباشد.

اما در نیمه دوم ماه، دمای هوا بین ۱۵ تا ۲۰ درجه سانتیگراد است و بیشتر روزها، هوا آفتابی است. بنابراین برای افرادی که چرخیدن در خیابان‌ها و پیاده‌روی بین محله‌های استانبول را دوست دارند، شاید این زمان، تاریخ مناسب‌تری برای سفر باشد.

انتخاب تور استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ با مشاوران لست‌سکند

اگر با خواندن این صفحه و دیدن تورهای استانبول اردیبهشت ۱۴۰۳ کمی سردرگم شده‌اید و برای انتخاب تور مناسب مردد هستید، نگران نباشید. مسیر راهنمایی ما به همین‌جا ختم نمی‌شود و هنوز در کنارتان هستیم تا تور استانبول مناسب را انتخاب کنید. علاوه بر بررسی این تورها، می‌توانید با واحد مشاوره سفر لست‌سکند تماس بگیرید و به صورت تلفنی از مشاوران لست‌سکند مشورت بگیرید تا بهترین تور را برای سفرتان انتخاب کنید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰ - ۰۲۱