تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲

4
از 23 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ بهترین فرصت برای آن‌هایی است که هم گرمای زیاد را دوست ندارند و هم سرمای زیاد. در این موقع از سال دمای هوای آنتالیا مطلوب است و اجازه فعالیت‌های متنوعی را به شما می‌دهد. بنابراین، تور آنتالیا اردیبهشت، از ماه‌های پرطرفدار سفر به آنتالیاست.

این صفحه به شما کمک می‌کند برای خرید بهترین تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲، تصمیم بگیرید چون هم می‌توانید تورها را با هم مقایسه کنید و هم با خواندن توضیحات تکمیلی آن، بهترین تور مدنظرتان را انتخاب کنید. پس، آماده باشید که لازم است برای انتخاب تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ وقت بگذارید. البته نگران نباشید، ما هم تا انتخاب تور همراهتان هستیم و هر جا نیاز به کمک داشته باشید، راهنمایی‌تان می‌کنیم.

تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲

تورهای آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ به دلیل محبوبیتی که بین مسافران دارد، بسیار متنوع هستند. بنابراین، اول از همه فاکتورهایی که برایتان مهم است را در نظر بگیرید و با توجه به آن‌ها، از فیلترهای این صفحه استفاده کنید، تا سریع‌تر به پکیج تور مدنظرتان برسید.

تورهای آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ مثل سایر اوقات یک سری خدمات پایه‌ای دارند که عبارتند از: بلیط هواپیما رفت و برگشت، ترنسفر فرودگاهی، اقامت و بیمه. تورهای آنتالیا در اردیبهشت ماه، معمولا ۶ شب و ۷ روز هستند و به صورت هوایی برگزار می‌شوند.

قیمت تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲

قیمت تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ در این صفحه دائم به‌روز می‌شود و می‌توانید در جریان آخرین تورهای آنتالیا اردیبهشت قرار بگیرید. یکی از دلایلی که باعث می‌شود قیمت تور آنتالیا در اردیبهشت نسبت به اوقات دیگر آنتالیا گران شود، محبوب بودن این تاریخ در سفر به آنتالیاست. ضمن اینکه وجود تعطیلات مناسب در تقویم ۱۴۰۲ در ماه اردیبهشت، سبب می‌شود افراد بسیاری از ایران به آنتالیا سفر کنند.

قیمت تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ در یک هتل ۳ ستاره و خدمات BB با پرواز قشم ایر، چیزی حدود ۱۱ میلیون تومان درمی‌آید که تقریبا حداقل قیمتی است که برای تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ می‌توانید بیابید. اما اگر تصمیم بگیرید در هتل ۴ یا ۵ ستاره اقامت داشته باشید یا سفرتان را به تعطیلات موکول کنید، بدون شک قیمت تور آنتالیا اردیبهشت شما گرانتر می‌شود و بودجه بیشتری لازم است برایش در نظر بگیرید.

کدام هتل را برای تور آنتالیا اردیبهشت انتخاب کنیم؟

چیزی که در انتخاب تور آنتالیا اردیبهشت لازم است به آن توجه کنید، انتخاب هتل است. خدمات هتل‌های آنتالیا معمولا به سه دسته تقسیم می‌شود: BB و ALL و UALL که هر کدام را انتخاب کنید، هزینه تمام شده تور متفاوت می‌شود. اما این نکته را در نظر بگیرید که حتی بعضی از هتل‌های ۳ ستاره آنتالیا، خدمات ALL دارند، بنابراین لازم نیست برای دریافت خدمات ALL حتما هتل‌های 4 و 5 ستاره را انتخاب کنید.

حالا با توجه به سبک سفرتان، می‌توانید هتل متناسب با آن را انتخاب کنید؛ یعنی اگر ترجیح می‌دهید بیشتر وقتتان را در هتل بگذرانید و در این فصل، تفریحات آبی هم داشته باشید و هر زمان اراده کردید، سراغ رستوران و کافه هتل بروید، پیشنهاد ما این است که هتل ALL یا UALL را انتخاب کنید و اگر بودجه‌تان اجازه می‌دهد به سمت هتل‌های ۴ یا ۵ ستاره بروید که از تفریحات متنوع آن لذت ببرید. قیمت تور آنتالیا UALL کمی بیشتر از بقیه تورهاست. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دیدن جاهای دیدنی آنتالیا و چرخیدن در میان جوامع محلی را دوست دارید، بهتر است هتل‌های ارزان‌تر با خدمات BB را انتخاب کنید تا بودجه سفرتان را برای هزینه‌های رفت و آمد و خورد و خوراک صرف کنید.

ویژگی‌های تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲

اگر در مرحله تصمیم‌گیری هستید که تور آنتالیا اردیبهشت را بخرید یا نه، در این بخش چند مزیت و عیب این تورها را مطرح می‌کنیم تا تصمیم‌گیری برایتان آسان‌تر شود. ویژگی اصلی سفر به آنتالیا در اردیبهشت این است که دمای هوا بسیار دلپذیر است و شما را برای انجام فعالیت‌های مختلف محدود نمی‌کند. همچنین در تقویم تعطیلات اردیبهشت امسال، وجود تعطیلی‌های متعدد به شما کمک می‌کند بهتر از تعطیلاتتان استفاده کنید و تعداد روزهای کمتری مرخصی بگیرید.

اما اگر بخواهیم از معایب سفر با تور آنتالیا اردیبهشت بگوییم شاید بزرگترین مسئله، گران شدن قیمت تور باشد. با توجه به اینکه افراد بسیاری این تاریخ را برای سفر انتخاب می‌کنند، قیمت‌ها افزایش پیدا می‌کنند. ضمن اینکه این گران بودن، خبر از شلوغی در آنتالیا هم می‌دهد، پس اگر شلوغی برایتان آزاردهنده‌ست، شاید بهتر باشد زمان دیگری را برای سفر انتخاب کنید.

وضعیت هوای آنتالیا در اردیبهشت ۱۴۰۲

دمای هوای آنتالیا در اردیبهشت ۱۴۰۲، بین ۱۰ تا ۲۰ درجه نوسان دارد. البته به اواخر اردیبهشت که می‌رسد، هوا گرمتر می‌شود و حتی تا ۲۴ درجه، افزایش پیدا می‌کند.

در این ماه، بیشتر روزها، هوا آفتابی یا نیمه آفتابی است و فقط یکی دو روز بارندگی پیشبینی شده است. بنابراین بدون نگرانی از بارش باران، می‌توانید اردیبهشت را برای سفرتان انتخاب کنید. فقط با توجه به اینکه تعداد روزهای نیمه آفتابی در اردیبهشت کم نیست، اگر می‌خواهید تفریحات آبی در سفرتان داشته باشید، تاریخ‌هایی را برای سفر انتخاب کنید که هوا آفتابی است.

مشاوره با تیم لست سکند برای خرید تور آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲

بررسی کردن همه تورهای آنتالیا اردیبهشت ۱۴۰۲ حتما زمان زیادی از شما می‌گیرد و مخصوصا اگر اولین بارتان است که می‌خواهید به آنتالیا سفر کنید، حتما نگرانی‌هایی برای انتخاب تور دارید. سرویس مشاوره سفر لست‌سکند به همین منظور طراحی شده تا شما به صورت رایگان بتوانید از مشاوران ما راهنمایی بگیرید و با توجه به آن، تور آنتالیا مدنظرتان را انتخاب کنید. پس هر سوال و راهنمایی که لازم دارید را می‌توانید با مشاوران سفر لست‌سکند در میان بگذارید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰ - ۰۲۱