تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲

4.6
از 8 رای
آگهی رهگذران اوج آرام - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

با وجود اینکه مرداد هوای گرمی دارد، امّا تور آنتالیا در مرداد‌ ماه بسیار پرطرفدار است. زیرا تفریحات آبی حسابی جان می‌گیرد و شما بدون نگرانی از هوای سرد و مریض شدن، می‌توانید نهایت لذت را از سفرتان ببرید و تجربه بی‌نظیری برای خودتان ثبت کنید.

تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲

تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲ گرچه گرم‌ترین ماه آنتالیاست و رطوبت هوا هم شدیدتر است، امّا برای آنهایی که به قصد سواحل آنتالیا سفر می‌کنند، موقعیت بسیار مناسبی است. همچنین حتّی اگر بخواهید در کنار استراحت در هتل و استفاده از سواحل رویایی آنتالیا، خرید هم در برنامه داشته باشید، پاساژها مجهز به سیستم سرمایشی هستند و به راحتی می‌توانید خریدتان را انجام دهید. بنابراین، تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲ می‌تواند موقعیت و فصل مناسبی برای سفر به آنتالیا باشد و شرایط خوبی برای تفریحات شما فراهم کند.

تورهای آنتالیا در مرداد طرفداران خاص خود را دارد. مردادماه همیشه از ماه های پرتقاضا و شلوغ آنتالیاست و لذت سواحل و استفاده از پارک ها و تفریحات آبی در هتل های آنتالیا در مرداد به اوج خود میرسد.

آب و هوای آنتالیا در مرداد ماه ۱۴۰۲

اگر قصد سفر با تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲ را داشته باشید، احتمالا یکی از کارهایی که لازم است انجام دهید، بررسی آب و هوای آنتالیا در مرداد است. از آنجایی که آنتالیا شهری ساحلی است، علاوه بر گرما رطوبت هم همراه خودش دارد و مرداد از گرمترین ماه‌های آنتالیاست. گرچه دمای شب و روز در مرداد آنتالیا حدود 10 درجه اختلاف دارد امّا رطوبت هوا سبب می‌شود این اختلاف دما را چندان احساس نکنید. از طرفی، دمای احساسی آنتالیا از دمای واقعی کمی بیشتر است بنابراین، این نکته را موقع بررسی دمای هوای آنتالیا در مرداد حتما در نظر بگیرید.

دمای هوای آنتالیا در مرداد ۱۴۰۲، حدود ۳۰ الی ۳۵ درجه در روز و حدود ۲۰-۲۳ درجه در شب، پیش‌بینی میشود.

قیمت تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲

قیمت تورهای آنتالیا در مردادماه، بالاتر از ماه‌های دیگر است و تقریبا مردادماه از گرانترین ماه‌های آنتالیا به حساب‌ می‌آید.

در حال حاضر، قیمت تور آنتالیا مرداد ۱۴۰۲، با ۶ شب اقامت در هتل سه ستاره و با پرواز ایرانی، از قیمت ۱۹،۱۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

مشاوره خرید تور آنتالیا با تیم لست‌سکند

انتخاب تور و خصوصا هتل در آنتالیا، کار بسیار سخت و زمانبری است. اگر در پروسه خرید تور آنتالیا و انتخاب هتل یا پرواز، نیاز به راهنمایی داشتید، می‌توانید با تیم مشاوره سفر لست‌سکند تماس بگیرید و با کارشناسان ما در مورد تورها و هتل‌های آنتالیا، صحبت کنید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱