تور دبی خرداد ۱۴۰۲

4.6
از 5 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور دبی خرداد ۱۴۰۲ را نه می‌توان بهترین زمان سفر به دبی دانست و نه بدترین، بلکه در میانه قرار می‌گیرد، چون هم گرمای هوا شدت نگرفته و هم قیمت‌ها چندان ارزان نشده. بنابراین، اگر تحمل گرمای زیاد را ندارید اما می‌خواهید در اوقات ارزان‌تر به دبی سفر کنید، خرداد فرصت مناسبی است.

اگر قصد سفر با تور دبی خرداد ۱۴۰۲ را دارید یا حتی در حال برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری هستید، این صفحه ساخته شده تا راحت‌تر بتوانید تور مدنظرتان را انتخاب کنید.

تور دبی خرداد ۱۴۰۲

تور دبی خرداد ۱۴۰۲ در بازه‌های متنوعی برگزار می‌شود که شما می‌توانید با توجه به میزان بودجه و برنامه‌ای که برای سفرتان در نظر گرفته‌اید، بین 3 شب تا تور دبی 7 شب و 8 روز انتخاب کنید.

با توجه به اینکه تور دبی خرداد نیاز به ویزا دارد، لازم است مدت دریافت ویزا که چیزی حدود سه روز تا یک هفته ممکن است طول بکشد را، برای تورتان در نظر بگیرید.

خدماتی که در تور دبی خرداد ارائه می‌شود، شامل بلیط هواپیما رفت‌وبرگشت، رزرو هتل، ویزا، بیمه و ترنسفر است. در واقع مزیت سفر با تور این است که آژانس مسافرتی، کارهای دریافت ویزا را برای شما پیگیری می‌کند و فقط کافیست مدارک و هزینه را به دستشان برسانید.

نکته دیگر سفر با تور این است که اگر بخواهید این خدمات را خودتان جداگانه تهیه کنید، سفرتان گرانتر می‌شود چون آژانس‌های مسافرتی با هزینه مقرون‌به‌صرفه تری خدمات را فراهم می‌کنند‌

قیمت تور دبی خرداد ۱۴۰۲

قیمت تور دبی خرداد ۱۴۰۲ را نه می‌توان در رده گران و نه ارزان دسته‌بندی کرد. معمولا تورهای دبی خرداد، قیمت متوسط بین تورهای اوقات مختلف دبی دارند. اما می‌توان گفت که قیمت تور دبی خرداد نسبت به ماه‌های قبلش، ارزان‌تر است.

قیمت تور دبی خرداد ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در یک هتل ۳ ستاره و پرواز ایرانی، از ۱۳،۱۰۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

البته این رقم برای روزهای غیرتعطیل است و روزهای تعطیل این رقم بیشتر می‌شود. پیشنهاد ما این است که اگر ترجیحتان سفر با تور دبی خرداد است اما هزینه‌اش بیش از بودجه‌تان است، تور اقساطی دبی را تهیه کنید.

آب و هوای دبی در خرداد ۱۴۰۲

هوای دبی در خرداد ۱۴۰۲ شباهتی به هوای بهاری ندارد، چرا که دمای هوا در بعضی از روزها حتی به ۴۰ درجه هم می‌رسد‌. اما نکته مثبت درباره دبی این است که وسایل خنک‌کننده در بیشتر فضاهایی که قرار می‌گیرید، وجود دارد.

دمای هوای دبی در خرداد بین ۲۵ تا ۴۰ درجه است و هر چه به انتهای خرداد می‌رود، گرما غلبه بیشتری دارد. پیشبینی‌ها نشان می‌دهد که در این ماه، خبری از بارش نیست و بیشتر روزها هوا آفتابی است، فقط بعضی روزها هوا نیمه ابری می‌شود‌. بنابراین، لازم است همراهتان لباس‌های خنک ببرید.

خرید تور دبی خرداد ۱۴۰۲ با مشاوره تخصصی

هر چقدر هم بدانید چه انتظاری از سفرتان با تور دبی دارید، ممکن است ترجیح بدهید با فردی که تورها را به خوبی می‌شناسد، صحبت کنید و مشورت بگیرید. برای این کار، می‌توانید با مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید و درباره خرید تور، از آنها راهنمایی بگیرید.

تماس با تیم مشاوره لست سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱