تور دبی تیر ۱۴۰۲

5
از 1 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور دبی تیر ۱۴۰۲ شاید انتخاب آنهایی نباشد که می‌خواهند بهترین هوای دبی را تجربه کنند؛ اما ویژگی‌های خاص خودش را دارد. در این صفحه می‌توانید هم تورهای دبی تیر ۱۴۰۲ را ببینید و هم نکات مهم و ویژگی‌های این تور. امیدواریم مطالبی که در ادامه آمده، بتواند برایتان راهگشا باشد.

تور دبی تیر ۱۴۰۲

تور دبی تیر ۱۴۰۲ برای افرادی مناسب است که ترجیح می‌دهند در اوقات خلوت‌تر و کم‌مسافرتر به دبی سفر کنند و البته، هزینه سفر برایشان اهمیت دارد. در مقابل، افرادی که طاقت گرما ندارند، اصلا توصیه نمی‌شود این زمان را برای سفرشان انتخاب کنند.

در این موقع از سال هم، با وجود اینکه مسافران دبی کمتر هستند، اما همچنان در مدت برگزاری تور تنوع وجود دارد. تورها معمولا به صورت ۳ تا ۷ شب برگزار می‌شود که شما با توجه به بودجه و برنامه سفرتان، یکی را انتخاب می‌کنید. اگر می‌خواهید هم هزینه‌هایتان گران نشود و هم تعداد روز کافی در دبی بمانید، ما تور دبی ۵ شب و ۶ روز را پیشنهاد می‌کنیم.

تورهای دبی تیر ۱۴۰۲ هم با پروازهای ایرانی و هم خارجی برگزار می‌شود. پروازهای خارجی بدون شک کیفیت بهتری دارند، اما هزینه‌های شما را افزایش می‌دهند.

قیمت تور دبی تیر ۱۴۰۲

در حال حاضر، قیمت تور دبی تیر ۱۴۰۲ با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و با پرواز ایرانی، از قیمت ۱۲،۶۳۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

قیمت تور دبی تیرماه، نسبت به ماه قبل کمی کاهش پیدا می‌کند، چرا که در این موقع از سال، هوای دبی گرم است و مسافران کمتری به آنجا سفر می‌کنند. اما اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید تور ارزان دبی را تهیه کنید، تیرماه زمان مناسبی برای این کار است.

آب و هوای دبی در تیر ۱۴۰۲

تیر از ماه‌های گرم دبی است و بدون شک به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد، از ایران گرم‌تر است. دمای هوا دبی در تیر ۱۴۰۲، از ۲۸ درجه تا حتی ۴۲ درجه جابه‌جا می‌شود. بیشتر روزها هوا آفتابی است، اما در این میان چند روز ابری و حتی بارانی دیده می‌شود. بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم حتما لباس‌های خنک همراهتان داشته باشید.

خرید تور دبی با کمک مشاوران لست‌سکند

مدت‌هاست که لست‌سکند، سرویس مشاوره سفر را راه‌اندازی کرده است که با استفاده از آن بتوانید برای خرید تور، از افرادی که متخصص هستند، راهنمایی بگیرید. با این توضیح، پیشنهاد می‌کنیم اگر برای خرید تور دبی مردد بودید، تماس بگیرید تا به کمک مشاوران، تور بهتری تهیه کنید.

تماس با تیم مشاوره ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱