تور استانبول تیر ۱۴۰۲

4.5
از 4 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفر ساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور استانبول تیر ۱۴۰۲ در کنار هوای نسبتا خنک در مقایسه با ایران، امکان استفاده از تعطیلات تابستانی و انجام تفریحات آبی هم به مسافران می‌دهد. در این صفحه می‌توانید هم اطلاعات مهم و کاربردی درباره تورهای استانبول تیر ۱۴۰۲ به دست آورید و هم با مقایسه تورها، بهترین گزینه را برای سفرتان انتخاب کنید.

تور استانبول تیر ۱۴۰۲

تور استانبول تیر ۱۴۰۲ خدمات پرواز و اقامت را برای شما فراهم می‌کند، لازم نیست حتما در تور همراه گروه جابه‌جا شوید. تعداد روزهای اقامت تور استانبول تیر ۱۴۰۲ به دلیل محبوبیتش بین مسافران، متنوع است.

معمولا تور استانبول ۷ شب و ۸ روز و ۴ شب و ۵ روز، از پرطرفدارترین‌ها هستند. خدمات تورهای استانبول تیر بسیار متنوع هستند، پس پیشنهاد می‌کنیم حتما پیش از خرید تور، با دقت خدمات پکیج تور را بخوانید تا از جزئیاتش با خبر شوید.

معمولا مسافرانی که فصل‌های گرم را برای سفرشان به استانبول انتخاب می‌کنند، قصدشان استفاده از تفریحات آبی هم هست. پس هنگام انتخاب هتل، اگر ترجیح می‌دهید امکانات خاصی در اختیار داشته باشید یا نزدیک پارک‌های آبی باشید، جایی را انتخاب کنید که شما را به مقصودتان برساند. اگر هتل خاصی مدنظرتان است، پیشنهاد می‌کنیم سرچتان را روی حالت «هتلی» بگذارید تا تورهای استانبول تیر ۱۴۰۲ را بر اساس هتل به شما نمایش دهد.

قیمت تور استانبول تیر ۱۴۰۲

قیمت تور استانبول تیر ۱۴۰۲، بر خلاف تصوری که ممکن است داشته باشید، گران‌تر از ماه قبلش می‌شود؛ چرا که در تیرماه استانبول یکی از مقاصد محبوب برای تفریحات آبی می‌شود و هوایش هم از ایران خنک‌تر است و تعطیلات تابستانی هم آغاز می‌شود. بنابراین، بسیاری مسافران این زمان را برای سفرشان انتخاب می‌کنند.

با توجه به اینکه انتخاب‌های شما در تور استانبول تیر بسیار زیاد است و با توجه به هتل، تعداد روز اقامت و سایر خدمات، قیمت‌ها تغییر می‌کند، بنابراین قیمت تور استانبول تیر ۱۴۰۲ در بازه وسیعی جابه‌جا می‌شود.

در حال حاضر قیمت تور استانبول تیر ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره و پرواز ایرانی، از قیمت ۱۳،۲۹۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

آب و هوای استانبول در تیر ۱۴۰۲

هوای استانبول در تیر ۱۴۰۲، هنوز آنقدر گرم نشده که فعالیت‌های عادی در شهر را آزاردهنده کند. دمای هوا در تیر ۱۴۰۲ استانبول بین ۱۸ تا ۲۷ درجه در نوسان است و بیشتر روزها، هوا آفتابی است. پس اگر قصد دارید در تابستان به استانبول سفر کنید و در خیابان‌ها گشت و گذار کنید، هوا مطلوب و خنک‌تر از ایران است. مخصوصا اگر بعد از ظهرها یا صبح اول وقت را انتخاب کنید، با خنکای هوا مواجه می‌شوید.

انتخاب تور استانبول با کمک مشاوران سفر

سرویس مشاوره سفر لست‌سکند چند وقتی است که راه‌اندازی شده و به شما کمک می‌کند تور مدنظرتان را انتخاب کنید. بنابراین، اگر بعد از بررسی تورهای استانبول سوالاتی ذهنتان را مشغول کرده یا احساس کردید برای خرید تور، کمک لازم دارید، می‌توانید با مشاوران سفر تماس بگیرید و از ما برای خرید تورتان کمک بگیرید.

تماس با تیم مشاوره ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱