تور دبی مرداد ۱۴۰۲

3.5
از 4 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور دبی مرداد ۱۴۰۲ شاید به کسانی که گرما برایشان طاقت‌فرساست توصیه نشود ولی، اگر قرار باشد با قیمت بسیار کمتری، هتل‌های لوکس و گران قیمت دبی را تجربه کنید، بهترین موقع است.

اگر تصمیم دارید با تور دبی مرداد ۱۴۰۲ همراه شوید، بهترین راه بررسی این صفحه است تا بتوانید از میان تورها، گزینه‌ای که مناسبتان است را پیدا کنید.

تور دبی مرداد ۱۴۰۲

تور دبی مرداد ۱۴۰۲ مهمترین ویژگی‌اش قیمت مناسب و خلوتی است اما در مقابل، گرمای شدید هم دارد. با توجه به اینکه مرداد دبی هم طرفداران خاص خودش را دارد، همچنان می‌توانید تنوعی از تورهای ۳ شب، ۴ شب، ۵ شب و حتی تورهای دبی ۷ شب را ببینید.

تورهای مرداد دبی معمولا با پروازهای ایرانی ایران ایر تور و ماهان و پرواز خارجی ایرعربیا انجام می‌شود. بنابراین دستتان برای انتخاب تور باز است و می‌توانید سفر مدنظرتان را برنامه‌ریزی کنید.

قیمت تور دبی مرداد ۱۴۰۲

قیمت تور دبی مرداد ۱۴۰۲ به نسبت ماه‌های قبل، بسیار کاهش پیدا کرده و در واقع می‌توان گفت به پایین‌ترین میزان خود می‌رسد. پس اگر تصمیم دارید تور دبی ارزان بخرید، مرداد بهترین فرصت است. البته امکان خرید تور اقساطی دبی در مردادماه هم برقرار است و می‌توانید با وجود این امکان، تورهای جذاب‌تری انتخاب کنید.

قیمت تور دبی مرداد ۱۴۰۲ در صورتی که ۳ شب در هتل ۳ ستاره اقامت داشته باشید و پرواز ایرعربیا را انتخاب کنید، از قیمت ۱۱ میلیون تومان شروع می‌شود.

وضعیت آب‌وهوا در مردادماه دبی

همانطور که اشاره کردیم، مرداد گرمترین ماه سفر به دبی است. دمای هوا در این ماه بین ۳۰ تا ۴۳ درجه جابه‌جا می‌شود. بنابراین، با توجه به این اختلاف زیاد بین دمای شب و روز، پیشنهاد می‌کنیم تفریحات در فضای باز را به اوقات شب و بعدازظهر منتقل کنید.

اما این نکته را هم لازم است بدانید که دبی از نظر تجهیزات سرمایشی، جزو سرآمدان است و اگر قرار باشد در فضاهای سرپوشیده رفت‌وآمد کنید، چیزی از هوای گرم و سوزان دبی را درک نمی‌کنید.

خرید تور دبی مرداد ۱۴۰۲ با مشاوره لست‌سکند

برای خرید تور دبی پیشنهاد می‌کنیم بعد از بررسی‌هایتان، با تیم مشاوران سفر لست‌سکند تماس بگیرید تا شما را برای خرید تور بهتر و پاسخ به سوال‌هایتان، راهنمایی کنند.

تماس با مشاوران لست‌سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱