تور کیش شهریور ۱۴۰۲

3.3
از 6 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور کیش شهریور ۱۴۰۲ را آن‌هایی که تعطیلات تابستانی دارند، از دست نمی‌دهند. چه چیز بهتر از اینکه قبل از تمام شدن تعطیلات، با قیمت مناسب سفر کنید و حسابی از تفریحات آبی کیش لذت ببرید؟

اگر قصد دارید با تور کیش شهریور ۱۴۰۲ همراه شوید، این صفحه به شما کمک می‌کند با تمرکز بیشتری تورهای این ماه را بررسی و مقایسه کنید و در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید.

تور کیش شهریور ۱۴۰۲

تور کیش شهریور دست شما را در برنامه‌ریزی باز می‌گذارد. لزوما همه تورها همراه با گشت شهری نیستند و می‌توانید فقط خدمات هتل، پرواز و بیمه مسافرتی را با قیمت مناسب در قالب تور کیش شهریور تهیه کنید و گشت‌وگذار در جزیره به عهده خودتان باشد. کافی است وارد هر کدام از تورها شوید تا خدماتشان را با جزئیات ببینید. اگر می‌خواهید در هتل خاصی، مثل بهترین هتل های کیش اقامت کنید، کافی است فیلتر صفحه را از حالت پکیج تور به هتلی تغییر دهید تا ترتیب چینش تورها به شکل هتلی به شما نشان داده شود.

قیمت تور کیش شهریور ۱۴۰۲

قیمت تور کیش شهریور ۱۴۰۲ نسبت به ماه قبلش کمی افزایش پیدا می‌کند چرا که دمای هوا خنک‌تر می‌شود و پایان تعطیلات است. بنابراین مسافران جزیره بیشتر می‌شوند. اما شهریور همچنان جزو ماه‌های ارزان‌قیمت کیش است و اگر می‌خواهید با قیمت مناسب و هوای قابل تحمل به کیش سفر کنید، شهریور بهترین فرصت است.

قیمت تور کیش شهریور ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در هتلی ۳ ستاره با پرواز، از قیمت ۳،۵۱۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود. حالا اگر به تعداد روزها یا ستاره هتلتان اضافه کنید، طبیعتا باید مبلغ بیشتری برای سفر در نظر بگیرید.

هوای کیش در شهریور ۱۴۰۲

از هر جای ایران در شهریور انتظار هوای خنک داشته باشید، از کیش نمی‌توانید این انتظار را داشته باشید؛ چرا که در شهریور کیش هنوز تابستان جاری است و هوا خنک نشده. قطعا نسبت به ماه قبلش، هوا اندکی بهتر می‌شود و می‌توانید بیشتر جاهای دیدنی کیش را ببینید. ولی همچنان باید با لباس‌های تابستانی و خنک سفر کنید.

دمای هوا در شهریور ۱۴۰۲ کیش از ۴۰ درجه پایین می‌آید و بین ۳۳ تا ۲۷ درجه در نوسان است. تعداد روزهای نیمه ابری بیشتر می‌شود و همچنان رطوبت تابستانی را احساس می‌کنید.

راهنمای خرید تور کیش شهریور ۱۴۰۲

برای خرید تور کیش، تنها نیستید و مشاوران سفر لست‌سکند به صورت رایگان، شما را راهنمایی می‌کنند. کافی است با تیم مشاوره سفر تماس بگیرید و از آن‌ها برای خرید تور مناسبتان مشورت بگیرید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱