تور دبی شهریور ۱۴۰۲

4.2
از 4 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور دبی شهریور ۱۴۰۲، گرچه به نظر بعضی مسافران همچنان گرم و تحمل‌ناپذیر است، اما از دید عده‌ای دیگر، بهترین وقت و آخرین فرصت‌ها برای سفر به دبی با قیمت مناسب است. اگر شما هم قصد دارید موقع خلوتی و خوش‌قیمتی به دبی سفر کنید، تور دبی شهریور ۱۴۰۲ را از دست ندهید.

تور دبی شهریور ۱۴۰۲

تور دبی شهریور ۱۴۰۲ خدمات کامل سفر را به شما ارائه می‌دهد که شامل پرواز، هتل، ویزا، بیمه و ترنسفر می‌شود. اگر قصد دارید در دبی حسابی خوش بگذرانید و پول خرج کنید، می‌توانید تورهای لوکس را تهیه کنید که علاوه بر اقامت در هتل‌های لوکس، خدماتی مانند گشت شهری و وعده‌های غذایی را هم ارائه می‌دهند.

تورهای شهریور دبی مثل سایر ماه‌های سال متنوع است و شما می‌توانید با تعداد روزهای مختلفی، در دبی اقامت داشته باشید. پرطرفدارترین تور دبی در شهریورماه، تور دبی ۷ شب و ۸ روز است.

قیمت تور دبی شهریور ۱۴۰۲

قیمت تور دبی شهریور ۱۴۰۲ در دسته قیمت‌های اقتصادی و به‌صرفه دبی قرار می‌گیرد. در واقع در این موقع از سال حتی هتل‌های لوکس و معروفی مثل آتلانتیس د پالم هم تخفیف خورده‌اند و با نصف قیمت همیشگی‌شان، مسافر می‌پذیرند.

در حال حاضر، قیمت تور دبی شهریور ۱۴۰۲ با ۳ شب اقامت در هتل ۳ ستاره با پرواز ایران ایرتور، از قیمت ۱۲،۴۷۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

وضعیت هوای دبی در شهریور ۱۴۰۲

بدون شک هوای دبی در شهریورماه گرم است و برای کسانی که تحمل گرما را ندارند، آزاردهنده خواهد بود. اما دو نکته درباره تابستان‌ها و هوای گرم دبی وجود دارد؛ یکی اینکه با توجه به مجهز بودن همه فضاهای بسته دبی به سیستم خنک‌کننده، اگر در فضاهای سرپوشیده بگردید، قطعا چیزی از هوای گرم متوجه نمی‌شوید. دوم اینکه، آنقدر قیمت همه خدمات و تفریحات در تابستان دبی کم می‌شود که بعضی از مسافران حاضرند گرما را تحمل کنند و در این زمان سفر کنند.

خرید تور دبی با سرویس مشاوره سفر لست‌سکند

اگر قصد خرید تور دبی دارید، می‌توانید از سرویس مشاوره سفر لست‌سکند برای خرید تور راهنمایی بگیرید. این سرویس کاملا رایگان است و کارشناسان ما، شما را برای خرید تور بهتر، راهنمایی می‌کنند.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱