تور استانبول مرداد ۱۴۰۲

3.7
از 7 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور استانبول مرداد ۱۴۰۲

همه اطلاعات به‌روز تور استانبول مرداد ۱۴۰۲ را در این صفحه می‌توانید ببینید. در این صفحه ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا تور استانبول مرداد را متناسب با شرایطتان انتخاب کنید. پس همراه ما در لست‌سکند باشید.

آب و هوای استانبول در مرداد ۱۴۰۲

اول از همه به آب و هوای استانبول در مردادماه می‌پردازیم. معمولا آب و هوای استانبول در مرداد، به بیشترین حد خود می‌رسد. البته فقط روزهای استانبول هوا گرم می‌شود و شب‌ها نسبتا هوای خنک‌تری دارد. در عوض، بدون نگرانی از بارندگی و برف و طوفان می‌توانید در استانبول به تفریح و خوشگذرانی بپردازید. البته اگر به قصد خرید می‌خواهید تور استانبول مرداد ۱۴۰۲ را انتخاب کنید، نگران گرمای هوا نباشید. چرا که همه مراکز خرید، سیستم تهویه و خنک کننده دارند و گرمای هوا را احساس نخواهید کرد.

قیمت تور استانبول مرداد ۱۴۰۲

با نگاهی به تورهای این صفحه، قیمت تور استانبول مرداد دستتان می‌آید. معمولا با توجه به حجم مسافران در این موقع از سال، قیمت تور استانبول مرداد نسبت به ماه های دیگر کمی بالا می‌رود.

بسیاری از مسافران مخصوصا ایرانی‌ها، ترجیح می‌دهند در این فصل به استانبول سفر کنند. بنابراین منتظر نباشید قیمت تور استانبول مرداد ۱۴۰۲ ارزان شود. البته با راهکارهایی مثل انتخاب هتل ارزان قیمت، کمتر کردن تعداد روزهای اقامت و انتخاب روزهای غیر تعطیل، می‌توانید تا حدودی قیمت تور استانبول مرداد را کاهش دهید. امّا در نهایت این را بدانید که در این موقع از سال، تورها پرطرفدار و کمی گرانتر از اوقات دیگر سال هستند و خبری از تور استانبول ارزان نیست.

در حال حاضر قیمت تور استانبول مرداد ۱۴۰۲، با ۳ شب اقامت در یک هتل ۳ ستاره، از قیمت ۱۵،۱۵۰،۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

ویژگی تورهای استانبول مرداد ۱۴۰۲

تور استانبول مرداد مناسب آنهایی است که گرما اذیتشان نمی‌کند و دوست دارند تفریحات آبی را در استانبول تجربه کنند. در تور استانبول مرداد ۱۴۰۲، نباید انتظار هوای چندان خنکی داشته باشید امّا هوای شب‌ها معمولا رو به خنکی می‌رود.

اگر تعطیلات تابستانی دارید، تور استانبول مرداد می‌تواند بهترین موقع برای استفاده از تعطیلات تابستانه باشد، چون به راحتی می‌توانید یک هفته در استانبول اقامت داشته باشید و با خیال راحت از سفرتان لذت ببرید.

انواع تورهای استانبول در مرداد ۱۴۰۲

تورهای استانبول در مردادماه بسیار متنوع هستند و دلیل این تنوع، تقاضای بیشتر مسافران برای تورهای استانبول است. پکیج های پرطرفدار استانبول در مرداد، تورهای ۸ روزه استانبول و تورهای ۵ روزه استانبول هستند.

مشاوره خرید تور استانبول مرداد با لست‌سکند

اگر در انتخاب تور استانبول و هتل یا پرواز مربوط به آن، نیاز به مشاوره داشتید، می‌توانید از سرویس رایگان مشاوره سفر لست سکند استفاده کنید تا مشاوران ما به صورت تخصصی، شما را در انتخاب بهترین تور استانبول راهنمایی کنند.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱