تور استانبول شهریور ۱۴۰۲

3.9
از 19 رای
آگهی پرنده مهاجر - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تورهای استانبول شهریور ۱۴۰۲

آخرین و به‌روزترین اطلاعات تور استانبول شهریور ۱۴۰۲ را در این صفحه می‌توانید ببینید. همچنین کافیست روی هر کدام از پکیج‌ها کلیک کنید تا جزئیات خدمات آن تور را هم ببینید.

قیمت تور استانبول شهریور ۱۴۰۲

برای مقایسه قیمت‌ها می‌توانید قیمت تور استانبول شهریور را از کمترین به بیشترین و بالعکس مرتب کنید و تور مناسب خود را بیابید. آژانس‌های مسافرتی مختلف با توجه به میزان خدماتی که ارائه می‌دهند، قیمت‌های مختلفی روی تورشان گذاشته‌اند.

عوامل مختلفی مثل تعداد روزهای اقامت، سطح هتل و زمان سفر، روی قیمت تور استانبول شهریور تاثیر مستقیم می‌گذارند. بنابراین، هنگام انتخاب تور به این موارد توجه کنید.

به عنوان مثال میتوانید تعداد روزهای سفر را کاهش دهید و یا با انتخاب هتل‌های اقتصادی‌تر، تور استانبول ارزان تهیه کنید.

انواع تورهای استانبول شهریور و قیمت آنها

بعضی افراد ترجیح می‌دهند تمام خدمات را از آژانس مسافرتی دریافت کنند و حاضرند در مقابل هزینه بیشتری هم پرداخت کنند. امّا در مقابل اگر از آن دسته افرادی هستید که ترجیح می‌دهید خودتان با توجه به نیازی که در سفر دارید، هزینه کنید، می‌توانید فقط پرواز و اقامت را از آژانس مسافرتی دریافت کنید.

اگر خدمات تور را کاهش دهید، با همان بودجه می‌توانید تعداد روزهای اقامت را تا حدودی افزایش دهید، مثلا میتوانید تور 7 شب و 8 روز استانبول را به جای تور 5 روزه استانبول انتخاب کنید.

آب و هوای تور استانبول شهریور

آب و هوای استانبول در شهریور سردتر می‌شود. روزها هوا چندان گرم نیست و شب‌ها هوا خنک است. پس اگر قصد دارید شب‌ها هم در خیابان‌های استانبول پیاده‌روی کنید، لباس کمی گرمتر هم همراه داشته باشید. شهریور استانبول دیگر چندان مناسب تفریحات آبی نیست در عوض بهترین فصل برای گشت و گذار در خیابان‌هاست.

مزیت تور استانبول شهریور

تور استانبول شهریور ماه، از اوقات پرطرفدار تور استانبول تابستان است، چون هم هوا مناسب است و هم حراج آخر فصل در استانبول در جریان است. بنابراین اگر ترجیح می‌دهید هنگام حراج و هوای مناسب، سفر استانبول را تجربه کنید، تور استانبول شهریور ۱۴۰۲ را از دست ندهید.

مشاوره خرید تور استانبول شهریور با لست‌سکند

اگر برای خرید تور استانبول شهریور نیاز به راهنمایی داشتید، تیم مشاوره سفر رایگان لست‌سکند به همین منظور ایجاد شده و مشاوران باتجربه لست‌سکند شما را برای خرید تور استانبول راهنمایی خواهند کرد.

تماس با تیم لست‌سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱