تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲

4.5
از 4 رای
آگهی سپهران - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

با آنکه هوای آبان آنتالیا دیگر برای تفریحات آبی چندان مناسب نیست، اما تور آنتالیا آبان هم برای خودش طرفدارانی دارد. اگر شما هم در حال فکر کردن به خرید تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲ هستید، مسیر را درست آمده‌اید زیرا در این صفحه هم تورها هستند و هم اطلاعات بیشتر تا کار بررسی و مقایسه شما ساده‌تر شود.

تور آنتالیا آبان ماه ۱۴۰۲

تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲ مثل سایر تورهای آنتالیا شامل پرواز، اقامت در هتل، بیمه و ترنسفر می‌شود‌. در این موقع از سال معمولا تورهای زمینی به مقصد آنتالیا برگزار نمی‌شود و همه تورهای آنتالیا در آبان، هوایی است. همانطور که می‌بینید، پکیج‌های مختلفی برای تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲ موجود است که با کلیک روی هر کدام، جزییات تور و هتل های مختلف به شما نمایش داده میشود.

نکته‌ای که هنگام انتخاب تور آنتالیا آبان باید به آن توجه کنید این است که تور آنتالیا در هتل‌های مختلفی مثل آل، یوآل و معمولی برگزار می‌شود. اگر دنبال خدمات خاصی می‌گردید، حتما موقع انتخاب تور به نوع هتل هم دقت کنید.

قیمت تورهای آنتالیا آبان ۱۴۰۲

قیمت تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲ کمی از ماه‌های قبل ارزانتر و نسبت به ماه‌های بعدی گرانتر است. چیزی که این افزایش و کاهش قیمت را ایجاد می‌کند، تعداد مسافران در هر موقع از سال است. با از راه رسیدن پاییز، هوای آنتالیا کمی سرد می‌شود و دیگر برای انجام تفریحات آبی مناسب نیست، بنابراین خیل زیادی از مسافران که قصدشان از سفر به آنتالیا تفریحات آبی است، کاهش پیدا می‌کنند.

همانطور که می‌بینید، قیمت تور آنتالیا آبان ۱۴۰۲ متفاوت است و یک عامل مهم این تفاوت، نوع هتلی است که انتخاب می‌کنید. بدون شک برای انتخاب یک هتل Uall قیمت بیشتری باید بپردازید تا یک هتل با خدمات متوسط. پس سعی کنید هنگام انتخاب اقامت و سایر خدمات تور، به نیازها و اولویت‌هایتان توجه کنید.

آب و هوای آنتالیا در آبان ۱۴۰۲

همانطور که گفتیم، هوای آنتالیا در آبان رو به سردی می‌رود اما به خاطر رطوبتی که دارد هنوز آنچنان سرمایش ملموس نیست، فقط برای انجام تفریحات آبی دیگر مناسب نیست. پس اگر قصدتان از سفر به آنتالیا صرفا انجام تفریحات آبی است، شاید بهتر باشد سفرتان را به فصل‌های گرم‌تر موکول کنید.

اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که هوای آنتالیا در آبان ۱۴۰۲ کمی ناپایدار است؛ روزهای آفتابی، ابری و بارانی را در کنار هم دارد. همچنین دمای هوا بین 5 تا 20 درجه در نوسان است و همین نشان می‌دهد که لازم است لباس کمی گرم هم همراه خودتان ببرید.

مزایا و معایب سفر به آنتالیا در آبان ماه

بدون شک سفر در هر زمان از سال، ویژگی‌ها و معایبی دارد که باز این موارد به اولویت‌های شما برمی‌گردد. اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم که تور آنتالیا آبان بخریم یا نه، می‌گوییم بستگی به اولویت‌هایتان دارد. مهم این است که بدانید در آبان ماه آنتالیا، هوا کمی سرد می‌شود و دیگر امکان انجام تفریحات آبی نیست یا حتی شاید هر موقع بخواهید نتوانید پیاده‌روی کنید چون بارندگی در راه است. اما در مقابل، هم هزینه سفرتان کم می‌شود و هم آنتالیا را در فضای خلوت‌تری می‌بینید.

اگر بخواهیم خلاصه‌تر بگوییم، اگر قصدتان از سفر به آنتالیا استراحت و تجدید قواست، پیشنهاد می‌کنیم تور آنتالیا آبان را از دست ندهید چون هم هوا مطلوب است و هم شهر خلوت. اما اگر آنتالیا را به خاطر آب‌بازی‌هایش دوست دارید، تور آنتالیا در اوقات گرم‌تر را انتخاب کنید.

مشاوره خرید تور آنتالیا در ماه آبان با لست‌سکند

اگر هنوز پاسخ سوالتان را کامل نگرفته‌اید و ترجیح می‌دهید فرد متخصصی به سوال‌هایتان در مورد تور آنتالیا پاسخ دهد، ما این امکان را با مشاوره سفر لست‌سکند برایتان فراهم کرده‌ایم. بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانید از همکاران ما در لست‌سکند راهنمایی بگیرید.

تماس با تیم مشاوره سفر: ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱