تور استانبول از تبریز

4
از 17 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
مبدا
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تورهای استانبول از تبریز، در چند سال گذشته بسیار پرتقاضا و محبوب شده‌اند. این صفحه مخصوص تورهای تبریز به استانبول است. بسیاری از مسافران ترجیح می‌دهند حرکتشان را از تبریز به سمت استانبول آغاز کنند، دلیل این کار بیش از هر چیز، کاهش قیمت‌های تور است. در ادامه توضیحاتی درباره تور استانبول از تبریز ارائه کرده‌ایم که اگر شما هم قصد سفر با تور استانبول از تبریز را دارید، بهترین تور را انتخاب کنید.

تور استانبول از تبریز

تور استانبول از تبریز به جهت ارائه خدمات، تفاوتی با سایر تورها ندارد. یعنی با خرید تور استانبول از تبریز حداقل خدماتی مثل ترنسفر، اقامت، بیمه و بلیط رفت و برگشت به شما ارائه می‌شود. البته بعضی تورها گشت شهری و راهنما و سایر خدمات هم در تورشان ارائه می‌کنند.

اگر تور تبریز-استانبول را تهیه کنید، یعنی رفت و برگشتتان از تبریز است و اگر از شهرهای دیگر ایران زندگی می‌کنید، لازم است پیش از تاریخ شروع تور، خودتان را به تبریز برسانید و از آنجا با تور همراه شوید.

تور استانبول از تبریز به دو صورت برگزار می‌شود که در ادامه هر کدام از روش‌ها را توضیح داده‌ایم. لطفا ادامه متن را مطالعه کنید تا شناخت بهتری نسبت به این تور پیدا کنید.

تور استانبول از تبریز زمینی

تور استانبول زمینی از تبریز در حال حاضر معمولا با اتوبوس‌های VIP برگزار می‌شود. با توجه به اینکه فاصله استانبول تا تبریز کوتاه‌تر از سایر نقاط ایران است، بسیاری متمایل به خرید تور استانبول زمینی از تبریز هستند، حتی اگر در تبریز ساکن نباشند.

مدارکی که برای تور استانبول از تبریز زمینی نیاز دارید، پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار است. معمولا تورهای زمینی استانبول از تبریز از مرز بازرگان عبور می‌کنند اما مرز رازی و سرو هم برای گذر به ترکیه موجود است.

فاصله تبریز تا استانبول از مرز بازرگان چیزی حدود 1800 کیلومتر است و اگر بخواهید این مسیر را با تور زمینی بپیمایید، احتمالا باید خودتان را برای مسیری تقریبا 25 ساعته آماده کنید.

تور استانبول از تبریز هوایی

تور استانبول از تبریز هوایی هم گزینه‌ دیگری برای سفر به استانبول از تبریز است. حالا شاید با خودتان فکر کنید تور استانبول هوایی از تبریز چه مزیتی برای ساکنان غیر تبریزی دارد؟ ویژگی تبریز این است که فاصله نزدیک‌تری نسبت به سایر شهرهای ایران تا استانبول دارد و این مسئله سبب می‌شود هم از نظر زمانی زودتر به مقصد برسید و هم قیمت کمتری بپردازید.

مسیر هوایی تبریز تا استانبول چیزی حدود 3 ساعت طول می‌کشد. در حال حاضر ایرلاین‌های پگاسوس، آتا و ترکیش در این مسیر رفت و آمد دارند.

قیمت تور استانبول از تبریز

قیمت تور استانبول از تبریز ارزان‌تر از سایر تورهاست. قیمت تور استانبول از تبریز را در این صفحه به صورت به‌روز و با جزئیات کامل می‌بینید. همانطور که در بخش‌های قبل هم گفته شد، تور استانبول از تبریز مسیر رفت و برگشت ارزانتری دارد، زیرا مسافتش کمتر است. بنابراین اگر در حال خرید تور ارزان استانبول هستید و می‌خواهید تا جای ممکن از هزینه‌های سفر به استانبول بکاهید، خرید تور استانبول از تبریز هم می‌تواند یک گزینه باشد.

مشاوره خرید تور استانبول از تبریز

در این متن سعی کردیم شما را برای خرید تور استانبول از تبریز راهنمایی کنیم، ولی همچنان می‌توانید سوالاتی که درباره تور استانبول دارید را از مشاوران سفر لست سکند به صورت رایگان بپرسید که دقیق‌تر راهنمایی‌تان کنند.

تماس با مشاوران سفر لست سکند 02191018000