تور استانبول بهمن ۱۴۰۲

3.8
از 4 رای
آگهی آویسا - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور استانبول بهمن شاید از نظر آن‌هایی که سرمایی هستند، نشدنی باشد، اما اگر انعطاف‌پذیر هستید و خودتان را با شرایط مختلف سفر وفق می‌دهید، استانبول در این وقت سال هم ویژگی‌های منحصربه‌فرد خودش را دارد. حالا در این صفحه، هم تورهای استانبول بهمن ۱۴۰۲ را می‌بینید و هم می‌توانید توضیحات بیشتری درباره نکات مهم سفر با تور استانبول در بهمن‌ماه را بخوانید تا تجربه دلچسب‌تری از سفر برایتان به یادگار بگذارد. پیشنهاد می‌کنیم ادامه متن را دنبال کنید تا در جریان نکات مهم این تور قرار بگیرید.

انواع تور استانبول بهمن ۱۴۰۲

تور استانبول بهمن ۱۴۰۲، مثل سایر اوقات سال، متنوع برگزار می‌شود و شما با توجه به میزان بودجه و سبک سفرتان می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به فیلترهایی که در این صفحه وجود دارد، به ترتیب تورهای استانبول بهمن را ببینید و با کلیک روی هر کدام، جزئیات بیشتری از آن‌ها بخوانید.

تورهای استانبول بهمن ۱۴۰۲، از ۳ شب تا ۷ شب، برگزار می‌شوند. بدون شک، هر چقدر تعداد شب‌های اقامت بیشتر می‌شود، هزینه تور هم افزایش می‌یابد. اما اگر همیشه دوست داشتید تور استانبول ۷ شب را تهیه کنید و نگران هزینه‌هایتان بوده‌اید، بهمن ۱۴۰۲ فرصت مناسبی برای این خرید است که در ادامه توضیح می‌دهیم. علاوه بر انواع تورهای استانبول بهمن که با تعداد روزهای متنوع برگزار می‌شود، حتی می‌توانید گاهی تورهای زمینی استانبول بهمن را هم پیدا کنید. بنابراین، اگر دنبال سفر زمینی هستید، احتمال دارد بتوانید در بهمن هم زمینی سفر کنید. از دیگر تورهای محبوب در بهمن‌ماه، تور استانبول ۵ شب است که نه مدت اقامتش کم و نه زیاد است و به همین دلیل هم، قیمت مناسبی دارد.

قیمت تور استانبول بهمن ۱۴۰۲

ویژگی این صفحه این است که همه قیمت های تور استانبول بهمن ۱۴۰۲ در آن به‌روز است و به راحتی با این قیمت‌ها می‌توانید تور استانبول بهمن را تهیه کنید. همان‌طور که پیش‌تر هم اشاره کردیم، تور استانبول بهمن ۱۴۰۲ نسبت به روزهای گرم سال، قیمتش ارزان‌تر است و بهترین زمان برای خرید تور ارزان است. بنابراین، به راحتی می‌توانید حتی با نصف قیمت فصول گرم، تور استانبول بهمن را تهیه کنید.

قیمت تور استانبول بهمن به عوامل محتلفی از جمله تعداد روز و هتل شما بستگی دارد. در این صفحه می‌توانید هتل‌های متنوع تور استانبول بهمن ۱۴۰۲ را ببینید و با توجه به آن، تورتان را انتخاب کنید. توجه کنید که قیمت نوشته شده، کمترین قیمت هتل است و اگر تعداد نفرات بیشتر باشد یا اتاق‌های لوکس‌تر هتل را بخواهید، قیمتش افزایش پیدا می‌کند.

تور استانبول بهمن چه ویژگی‌هایی دارد؟

۱- خلوت بودن جاهای دیدنی معروف و نبود ازدحام

۲- ارزان بودن تورهای استانبول بهمن

۳- دیدن منظره‌های برفی استانبول

۴- زود پر نشدن تورها و امکان خرید تور حتی چند روز قبل از پرواز

۵- ارتباط با شهر و مردم بومی

۶- حضور در حراج‌های متنوع و خرید ارزان‌تر از اوقات شلوغ

آب و هوای استانبول در بهمن ۱۴۰۲ چطور است؟

احتمالا حدس می‌زنید که بهمن، سردترین ماه استانبول است و دمای هوا به کمترین درجه‌اش می‌رسد. بنابراین، اگر قصد سفر با تور استانبول بهمن دارید، فراموش نکنید به اندازه کافی لباس گرم بردارید. پیش‌بینی هواشناسی نشان می‌دهد که دمای هوا در بهمن ماه ۱۴۰۲ استانبول، بین بازه ۰ تا ۱۰ درجه نوسان دارد. علاوه بر آن، تعداد روزهای بارانی و برفی هم زیاد است. پس اگر دلتان را به قدم زدن در خیابان‌های استانبول خوش کرده‌اید، حتما برنامه سفرتان را با هوای بارانی بهمن استانبول، هماهنگ کنید تا غافلگیر نشوید.

راهنمایی بیشتر درباره تور استانبول بهمن می‌خواهید؟

توضیحات کلی را اینجا مطرح کردیم، ولی شاید اولین بار است که قصد سفر به استانبول دارید و هنور سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده است. هیچ نگران نباشید، چرا که به صورت رایگان می‌توانید از مشاوران سفر لست‌سکند راهنمایی بگیرید و بهترین برنامه را برای تور استانبول بچینید.

تماس با تیم مشاوره سفر ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱