تور آنتالیا بهمن ۱۴۰۲

5
از 7 رای
آگهی چکاوک - جایگاه E - دسکتاپ
عنوان تور و هتل
تاریخ رفت و برگشت
ایرلاین و آژانس
قیمت و جزيیات
برای این شرایط موردی یافت نشد. می‌توانید با حذف فیلترها به نتایج بیشتری دست پیدا کنید.
مقصد
ماه سفر
همچنین میتوانید از سرویس زیر استفاده کنید.
با سفرساز لست‌سکند سفر دلخواهت رو تور کن!
اگر تور مدنظرت رو پیدا نکردی با استفاده از سرویس جدید لست‌سکند با اسم سفرساز بهترین پیشنهاد قیمت رو برات پیدا می‌کنیم
ثبت درخواست
سفرساز

تور آنتالیا بهمن شاید به محبوبیت اوقات گرم آنتالیا نباشد، اما ویژگی‌های خاص خودش را دارد. از آنجا که تورهای آنتالیا به دلیل تفریحات آبی در فصول گرم رونق می‌گیرد، در ماه‌های سردی مثل بهمن که خبری از تفریحات آبی نیست، مسافران هم کم می‌شوند. اما چه زمانی بهتر از این موقع برای مسافرانی که دنبال سکوت و آرامش آنتالیا هستند؟ البته از سکوت مهمتر، عوامل دیگری هم هست که پای مسافران را در میانه زمستان به آنتالیا باز می‌کند که در ادامه، توضیح می‌دهیم.

پیشنهاد می‌کنیم علاوه بر اینکه تورهای آنتالیا بهمن ۱۴۰۲ را در این صفحه بررسی می‌کنید، به نکاتی که توضیح داده‌ایم هم توجه کنید تا هنگام خرید تور آنتالیا ، بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید.

تور آنتالیا بهمن ۱۴۰۲

تور آنتالیا بهمن ۱۴۰۲ با اینکه کم‌طرفدارتر از ماه‌های گرم است، همچنان متنوع برگزار می‌شود و می‌توانید به راحتی بینشان انتخاب کنید. تورهای آنتالیا در ماه بهمن، معمولا یک هفته‌ای برگزار می‌شوند و مثل سایر اوقات سال، تعداد روزهای اقامتشان متنوع نیست.

خدماتی که معمولا در تور آنتالیا بهمن به مسافران ارائه می‌شود، شامل بیمه، ترنسفر، بلیط هواپیما و هتل می‌شود. برای سفر به آنتالیا، نیازی به دریافت ویزا ندارید و همین مسئله کار شما را راحت می‌کند.

انواع هتل در تور آنتالیا بهمن‌ماه

با توجه به اینکه هتل در تورهای آنتالیا نقش محوری دارد، مهم است برای انتخاب هتل، وقت کافی صرف کنید و هتل مناسبی انتخاب کنید. البته بستگی دارد چه میزان بودجه‌ای برای هتل درنظر گرفته‌اید. از میان هتل‌های آنتالیا، تعدادی از مسافران هتل باروت کمر را به عنوان هتل زمستانی پیشنهاد می‌کنند اما هتل‌هایی مثل تایتانیک، رکسوس و اورنج کانتی هم از هتل‌های درجه یک آنتالیا محسوب می‌شوند که خدمات متنوعی دارند.

هتل‌های آنتالیا از نظر ارائه وعده‌های غذایی به ۴ دسته تقسیم می‌شوند که برای خرید تور آنتالیا بهمن، لازم است به آن توجه کنید:

۱- هتل‌های BB که فقط صبحانه به صورت رایگان برای مسافر سرو می‌شود.

۲- هتل‌های FB که همه وعده‌های غذایی صبحانه، ناهار و شام را به صورت رایگان ارائه می‌کنند.

۳- هتل‌های All که خدمات در ساعات معین در اختیار مسافران است که از بخشی از منوی کافه و رستوران هتل استفاده کنند.

۴- هتل‌های Uall که مسافران به صورت ۲۴ ساعته می‌توانند از خدمات رستوران و کافه‌ها استفاده کنند.

قیمت تور آنتالیا بهمن ۱۴۰۲

همیشه از آنتالیا به عنوان مقصدی لوکس با هتل‌های پر از امکانات یاد می‌شود؛ اما اگر نگاهی به قیمت تور آنتالیا بهمن ۱۴۰۲ بیندازید، متوجه می‌شوید خدمات لوکس در این وقت از سال چقدر ارزان‌تر ارائه می‌شوند. این کاهش قیمت، صرفا به دلیل کاهش مسافران است که سبب می‌شود افرادی که دنبال قیمت ارزان تورهای آنتالیا هستند و در عین حال، می‌توانند در هر شرایطی به خودشان خوش بگذرانند، تور آنتالیا بهمن بهترین گزینه برایشان باشد و از این فرصت استفاده کنند.

شاید تعجب کنید اما با حدود ۱۰ میلیون تومان هم می‌توانید یک تور آنتالیا بهمن در هتلی ارزان قیمت، به مدت یک هفته، تهیه کنید. حال تصور کنید هتل‌های لوکس و گران قیمت را در این موقع از سال، چقدر ارزان‌تر می‌توانید بخرید.

آب و هوای آنتالیا در بهمن ۱۴۰۲

برخلاف چیزی که بیشتر افراد تصور می‌کنند، هوای آنتالیا در بهمن، آنقدرها هم سرد نیست. البته، آنقدر هم گرم نیست که برای تفریحات آبی مناسب باشد، ولی دمای هوا برای انجام فعالیت‌های روزمره تحمل‌پذیر است.

در پیش‌بینی‌ها، دمای هوا در بهمن‌ماه آنتالیا، بین ۵ تا ۱۵ درجه متغیر است و روزهای بارانی و ابری هم در میان روزهایش کم نیست. بنابراین، اگر قصد دارید در فضای آزاد باشید، حتما لباس مناسب همراه داشته باشید و همچنین هتل‌هایی را انتخاب کنید که برای سرمای هوا و باران، آماده‌اند و برنامه‌های مختلفی دارند.

مشاوره سفر برای خرید تور آنتالیا در ماه بهمن

لست‌سکند، در کنار ارائه تورهای مطمئن با قیمت مناسب، خدمات مشاوره سفر به شما می‌دهد تا بتوانید سفر بهتری را تجربه کنید. بنابراین اگر در انتخاب تور مردد هستید یا سوالاتی ذهنتان را درگیر کرده، می‌توانید به صورت رایگان، از مشاوران سفر لست‌سکند راهنمایی بگیرید.


مشاوره با لست سکند ۹۱۰۱۸۰۰۰-۰۲۱