Close

مانیا پرواز رویایی

Mania Parvaz Royaei
3.6
(از 2 نقد و بررسی)

درباره مانیا پرواز رویایی

 شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی مانیا پرواز رویایی با دارا بودن مجوز بند ب از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران، در کنار تکیه بر سابقه مدیران خود در صنعت گردشگری و با استفاده از پرسنل کارآزموده با یاری ایزد مننان مشغول فعالیت میباشد تا به عنوان عضوی کوچک از خانواده گردشگری ایران، افتخار خدمت رسانی شایسته و استاندارد را به مردم عزیز داشته باشد. 

این شرکت هدف خود را ارئه خدماتی جامع در حوزه جهانگردی ، ایرانگردی از جمله برگزاری تور های خارجی ، صدور بلیط هوایی و رزرو هتل درحوزه خلیج فارس، آسیا، اروپا و ... به همراه خدمات گردشگری به گونه ای که بخش عمده ای از نیاز های مسافرین خود را در این زمینه فراهم نماید قرارداده است.

همچنین این شرکت فعالیت گسترده ای در حوزه تخصصی صدور ویزا من جمله کشور های اروپایی، امارات، هندوستان، روسیه و ... را دارد.

 

"به یاد ماندنی ترین پرواز با مانیا پرواز"

 

 

مجوز
بند ب
موقعیت
تهران
پیشنهاد کاربران
%50 از 2 رای
تاریخ مجوز
1401-12-25
3.6
خوب
(از 2 نقد و بررسی)
برخورد و دانش پرسنل
3
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
3.5
پشتیبانی در طول سفر
3.5
پایبندی به مفاد قرارداد
3
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
4.5
قیمت نسبت به بازار
4
سید میثم ساداتی
نوشته شده در 9 مرداد 1401
report-icon گزارش

با توجه به سفرهای زیادی که در سال انجام میدم که بیشتر سفر به کشور امارات (دبی) میباشد امسال در سال 1401 تصمیم گرفتم از شرکت جدیدی خرید تور خود را انجام بدم که با تحقیق و بررسی فراوان در سایتهای مختلف و الخصوص سایت معتبر لست سکند قرعه به نام شرکت مانیاپرواز رویایی افتاد و اولین سفر خود را در تاریخ 15 فروردین 1401 که به مقصد دبی بود از این آژانس خریداری کردم . کانتر بسیار محترم این شرکت در قسمت تورهای دبی هتل کرون پلازا شیخ زائد را به من پیشنهاد دادند و الحق که از این هتل رضایت زیادی را دارم و پیشنهاد میکنم که اگر میخواهید سفر خوبی را در 5 روز به دبی تجربه کنید حتما این هتل جز هتل های انتخابی شما باشد . همینطور سفر بعدی اینجانب مجدد به دبی را از شرکت مانیاپرواز در تاریخ 18 خرداد خریداری کردم و باز هم تور خیلی خوبی به بنده پیشنهاد شد .
از خدمات این شرکت اگر بخوام نام ببرم که چه چیزی باعث شده که خرید ازشون انجام بدم برخورد خوب و حرفه ای فروشنده تور این شرکت بوده که با روی خوش با بنده برخورد کردند و البته کاملا مسلط به مسیر بودند و سوالات من را حتی در خارج از زمان کاری شرکت با صبر و حوصله انجام میدادند و واقعا این مورد را خیلی آژانس ها رعایت نمیکنند ولی برای من با اهمیت بوده است .
دوست داشتم تجربه خرید تور راحت و با کیفیتی که داشتم را با شما خواننده عزیز به اشتراک بزارم و امیدوارم تجربه سفر و خرید شما هم از این آژانس مثل من دلچسب باشد .
موفق باشید

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
5
موقعیت فیزیکی آژانس
4
پشتیبانی در طول سفر
5
پایبندی به مفاد قرارداد
5
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
4
تحویل به موقع مدارک
5
قیمت نسبت به بازار
5
sh anaraki
نوشته شده در 27 اسفند 1400
report-icon گزارش

ما با این شرکت کوچک تور هند رفتیم هرچند سفر به ماخوش گذشت اما تجربه رزرو تور برای ما خیلی تلخ بود :
ما هفته اول دی ماه ۱۴۰۰ اطلاعات تور را از آقای آرین گرفتیم و خیلی تاکید داشتیم که تور حتما در تاریخ ۱۵ بهمن ماه انجام بشه ایشون گفتند مشکلی نیست و من شرایط تور رو با خانواده ام مطرح کردم و تصمیم ما برای رزرو تور قطعی شد که بعد متوجه شدم هواپیمایی ماهان پرواز روز ۱۵ بهمن به دهلی را لغو کرده .با هواپیمایی و چند تا آژانس دیگه هم تماس گرفتم که همگی این را تایید کردند. با سفارت هند تماس گرفتم گفتند مرز باز است و سپس با آقای آرین تماس گرفتم اما ایشان با قاطعیت گفتند به من اعتماد کنید ما از کانالی بلیط ها رزرو میکنیم که در اینترنت برای کاربران عادی قابل مشاهده نیست! و این خبر دروغه !خلاصه ما هم اعتماد کردیم و ۱۵ دی فرم های مربوط به درخواست ویزا ی هند رو پر کردیم و همه ی برنامه ریزی های کاری مون رو برای ۱۵ بهمن انجام دادیم و مرحله به مرحله کار هایی که گفتند رو انجام دادیم. ۳۰ دی از ماخواستند ۵۰ درصد مبلغ رو واریز کنیم و قرار داد هایی برامون فرستادن که امضا کنیم(قرار داد هایی که برامون می فرستادن همیشه چند تا غلط املایی داشت که به شخصه برای من شک برانگیز بود) . از ۳۰ دی تا ۱۰ بهمن هر وقت از ایشون می پرسیدیم درباره ی مراحل کار ها و ویزا می‌گفتند همه چیز خوبه و هیچ مشکلی نیست (بماند که در کل مراحل ثبت نام خیلی به سختی تلفن رو جواب می دادند و دلایل منطقی نداشتند )
حدود ۶ روز طول کشید وقت سفارت برای انگشت نگاری رو اعلام کردند و در آخر برای ۱۲ بهمن به ما گفتند بریم برای انگشت نگاری(یعنی ۳روز قبل از پرواز!! که صدور ویزا امکان پذیر نیست و معمولا یک هفته تا ده روز کاری زمان می بره)
خلاصه ما ۱۲ بهمن برای انگشت نگاری به کارگزاری سفارت هند رفتیم
در کارگزاری هند موقع انگشت نگاری متوجه شدیم که اصلا امکان صدور ویزای دو روزه نیست و بلیطی که به سفارت ارائه دادند برای ۶ اسفنده (یعنی ۳ هفته بعد!!!) . اونجا تصمیم گرفتیم که از تور صرف نظر کنیم( چون تمام کار ها ی مان برای همان بازه زمانی تنظیم کرده بودیم و با چمدان های بسته سه شنبه به تهران آمده بودیم که به گفته ایشان انگشت نگاری کرده و جمعه به دهلی پرواز کنیم در حالیکه ایشان کاملا مطلع بودند که در آن روز هیچ پروازی از ماهان برای دهلی وجود ندارد و وقتی باز کارگزاری باهاشون تماس گرفتم و با تعجب پرسیدم شما که میدونین سه روزه ویزا صادر نمیشه چرا به ما نگفتید جواب دادند رابط ما همیشه این کار رو انجام میداد. ولی این بار استثنا ست و نمی‌تواند کاری برای صدور فوری ویزا انجام دهد و حتی وقتی وقتی با عصبانیت گفتم پس احتمالا پرواز روز جمعه هم وجود ندارد و شما فقط میخواستید بگویید چون ویزا آماده نشده به ۱۵ بهمن نرسیدیم باز هم با قاطعیت گفتند نه بقیه مسافران جمعه با ماهان پرواز دارند و تور طبق برنامه انجام میشود ( در صورتیکه من چون باور نمی‌کردم کسی به این راحتی دروغ بگوید جمعه ۱۵ بهمن به اطلاعات پرواز فرودگاه امام تما س گرفتم که گفتند ماهان پروازی به دهلی ندارد) ) و کارگزاری هم مشکلی با برگشت پاسپورت ما نداشت وبدون هزینه این کار رو انجام می داد اما آقای آرین اجازه ی این موضوع رو نداد می خواست که طبق بندی که در قرارداد بود نفری۱۵۰ دلار کانادا از هزینه ها کم کند که ویزای هند را برای ما انجام دهد(در حالی که هزینه ی کار گزاری فقط ۷۰۰ هزار تومان بود و نرخ دلار مسافرتی ۲۴۷۰۰ بود !!!یعنی تقریبا می شد نفری نزدیک ۴ میلیون تومان در حالی که هزینه ی کل تور ۱۸ میلیون بود ) و خلاصه راهی برای ما نگذاشت و تنها گزینه قبول کردن اولین تاریخ جدید تور بود (در انبوهی از دروغ ها که حتی نمی دانستیم این تاریخ جدید ممکن است یا نه)
۱۸ بهمن یعنی هفته ی بعد گفتند ۷۰درصد پرداخت رو کامل کنیم و وقتی پرسیدیم خبری از ویزا ندادند و گفتند بهشون مربوط نیست (در صورتی که در ماه بعد متوجه شدیم تاریخ ویزا دقیقا به همان روز بود !)
اما برای تور فقط چند ساعت به ما مهلت دادند تا مبلغ واریزی رو کامل کنیم و در غیر این صورت بلیط ها از حالت رزرو خارج می شوند و اگر بخواهیم برای ویزا صبر کنیم برای خرید مجدد باید پول بیشتری بدهیم!
تا تاریخ ۲۸ بهمن هر چقدر تماس باهاشون می گرفتیم پاسخگو نبودند و با آژانس هم که تماس گرفتیم می گفتند مسافران ایشون به بقیه افراد مربوط نیست (یعنی حدود ۱۵ روز طول کشید در حالی که ویزای هند بین یک هفته تا ۱۰ روز کاری حاضر است) و با کارگزاری تماس گرفتیم و سر انجام آنها توانستند کمک کنند و از آژانس مانیا پرواز یک نفر (به نام ماهان که بعد متوجه شدیم چنین شخصی وجود خارجی ندارد و همان اقای آرین بود)با ما تماس گرفت و گفت ویزا ها حاضر اند و همه چیز برای ۶ اسفند حاضر است‌و سه روز بعد تصویر ویزا را خواهند فرستاد. شنبه ی بعد یعنی ۳۰ بهمن آقای آرین ویزا ها را فرستاد و بعد از این همه مدت تماس گرفت که مبلغ واریزی را کامل کنیم(هنوز بلیط یا وچر هتل را هم نفرستاده بودند) ما واریز کردیم و روز بعد بالاخره بلیط و وچر برای ما ارسال شد.
البته در پایان این رو هم بگم که هتل انتخابی ما ۵ ستاره بود و وقتی وچر هتل رو فرستادند ۵ستاره ی لوکس بود و توضیح دادند که برای جبران تغیر تاریخ و اذیتی که شدیم برامون در نظر گرفته شد و هزینه ی اضافی نگرفتند(۰تفاوت این دو هتل در پک تور ها نفری یک میلیون و چهارصد هزار تومان بود )

بیشتر
برخورد و دانش پرسنل
1
موقعیت فیزیکی آژانس
4
تحویل به موقع مدارک
2
پشتیبانی در طول سفر
2
پایبندی به مفاد قرارداد
1
تعهد و مسئولیت پذیری تور لیدر
5
قیمت نسبت به بازار
3
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت در این آژانس کار می کنم