Close

ماوی گشت پویا

-

 • نام مدیر: نادره حبشی رضاییه
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 912/126-25409
 • شماره تلفن:-
 • شماره همراه:-
 • شماره فکس:-

آدرس : -

خدمات آژانس:

ندارد

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

 • تعداد پرسنل: نفر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این آژانس :
 • کاربر لست سکند آیدا آزاد
  نقدها:
  گزارش
  تور زمینی وان ترکیه با شرکت ماوی گشت
  توصیه شده توسط کاربر

  باسلام و عرض ادب خدمت دست اندر کاران سایت لست سکند
  من به همراه خواهر و مادرم در تاریخ 7 بهمن 98 برای مسافرت به شهر وان با شرکت ماوی گشت قرارداد بستیم بعد به پیشنهاد یکی از دوستان در مورد این شرکت از سایت شما بازدید کردیم که متاسفانه بعد از خواندن نظرات مسافران بسیار پشیمان شدیم . با مدیریت ماوی گشت صحبت کردیم و خواستیم کنسل کنیم که خیلی محترمانه حاظر به پس دادن کل مبلغ شدند . به هر حال خواستم در راستای راهنمایی دوستان سهمی داشته باشم.
  زمان حرکت طبق اعلام کارکنان شرکت 19 روز دوشنبه بود که اتوبوس دربستی که قول داده بودند نیم ساعت قبل از در محل حاضر بود. هم اتوبوس و هم کارکنان اتوبوس بسیار محترم بودند . تمام برنامه ها طبق ساعت اعلام شده پیش رفت . لیدرمون اقای جاوید معظم خیلی با حوصله و مسلط به کارشون بودند . هتلمون طبق معرفی کارمندان شرکت بود نه کم و نه زیاد.
  معرفی شهر وان و گشت نیم روزی بسیار مفرح و شاد بود . تمام مسیر رفت و برگشت برنامه های شاد و سرگرم کننده داشت .
  به دوستان پیشنهاد میکنم حتما با این شرکت یک سفر زمینی داشته باشند.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند علی رضایی
  نقدها:
  گزارش

  با سلام
  ضمن تشکر از لست سکند برای فضائی که ایجاد کردند تا همه بتونن نظراتشونو بنویسن.
  در تاریخ 25 شهریور 1398 تور سه روزه وان رو ثبت نام کردیم. محل شروع سفر رو ترمینال غرب اعلام کردند، اونجا یک ساعت معطل شدیم تا اتوبوس حرکت کرد و مجددا یک ساعت توی کرج برای مسافر معطل شدیم. با وجودی که قبلا اعلام شده بود اتوبوس تا مرز میره، اتوبوس در پایانه خوی متوقف شد و پس از تاخیر یک ساعته با اتوبوس جدید به سمت مرز رازی حرکت کردیم. اونجا پس از توقف دو ساعته در مرز (که ربطی هم به تور نداره) تازه منتظر ون جهت رسیدن به وان شدیم. در مجموع از ساعت 19:30 روز دوشنبه تا 12:00 (به وقت ترکیه) روز بعد در سفر و در حال انتقال از اتوبوس به اتوبوس و ون با چمدان و وسایل بودیم. و برگشت هم به همین صورت.
  پیشنهاد نمی کنم سفرتون رو با این تور انجام بدید، چون اگر در کسب سود زیاده خواهی نمی کردند، اتوبوس مستقیم و بدون توقف از ترمینال غرب تا وان وجود داره ولی بخاطر کمی سود بیشتر تمام مسافر ها رو معطل کردند. و تور لیدر وظیفه ش گرفتن بلیط های اتوبوس و همراهی با شما توی معطلی هاست. فکر می کنم کلا وظیفه لیدر رو درست متوجه نشدن.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند فروزان ایزی
  نقدها:
  گزارش

  در تاریخ 22 تیرماه کامنتی گذاشتم مبنی براینکه آژانس محترم ماوی گشت برطبق پکیج اعلامی مبلغ تور را دریافت نکرده بلکه مبلغ آن بیشتر است و صرف نظر از اینکه خانم حبشی مدیر آژانس دعوای مفصلی با بنده مبنی براینکه شما حق نداشتید در سایت لست سکند اعتراض کنید و باید به خود من می گفتید به اصرار زیاد خانواده به این سفر پر از اضطراب و استرس و تشویش رفتم و شدیداً توصیه میکنم که از همسفر شدن با ماوی گشتی ها جدا خودداری کنید زیرا:

  1- در تور 24 تیر ماه 8 اتوبوس 25 نفره vip به مقصد وان حرکت که تقریباً به ازای هر 15 نفر مسافر یک نفر لیدر بی مسئولیت و البته بسیار آماتور در گروه حضور داشت (لیدرها آقایان مهدی، محسن، متین، بهمنی، پیری، عابدی و خانمها ساناز، سمانه، شراره، بهار، سولماز و چند نفری که اصلاً نامشان را نمیدانم)
  2- گشت شهری تیم هتل رویال میلانو بدون لیدر انجام که با شکایت مسافران، آقای عابدی اظهار داشتند به تهران رفتید شکایت کنید
  3- علیرغم برنامه ریزی نیم بند آقایان و خانمهای لیدر ناهار روز گشت شهری ساعت 5/30 بعدازظهر سرو شد
  4- روز برگشت اتوبوس هتل رویال میلانو به طرف مرز وجود نداشت و لاجرم ساک و چمدان مسافرین به مدت یک ساعت و نیم در پارکینگ فروشگاه میگروس زیر آفتاب ولو بود.
  5- به اصرار آقایان و خانمهای لیدر ناهار روز برگشت صرفاً از یک رستوران ساحل دریاچه وان سرو میشد که به زعم مسافرین هزینه ناهار با توجه به بدقولی و ناهماهنگی های بعمل آمده برعهده تور خواهد بود حضرات اظهار داشتند که هزینه بعهده مسافران خواهد بود.
  6- بعد از عبور از مرز، دقیقاً 44دقیقه منتظر اتوبوس ماندیم که دایم آقای عابدی مدیر اجرایی می فرمودند در راهست حال آنکه اتوبوس در همان جا بود
  7- نکته بسیار حائز اهمیت زمان تحویل اتاق در هتل پاسپورت کلیه افراد تحویل گرفته شد و روز تحویل اتاق به هتل متوجه شدیم پاسپورتها دست شخصی به نام آقای محسن بوده که هرگز سمت ایشان را متوجه نشدیم آنچه مایه نگرانی گروه 19 نفره هتل رویال میلانو شد این بود که یکی از لیدرها در مرز گفتند که قابل توجه پاسپورت در این شهر به مبلغ 800 دلار خرید و فروش می شود لذا پاسپورت ها را جز هتل به کس دیگری ندهید و حال آنکه آقای محسن پاسپورتها را تحویل گرفته است
  8- یادتان باشد انتقاد، پیشنهاد در ماوی گشت ممنوع چون حتماً با شما برخورد خواهد شد

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • گزارش

  سلام
  مطالبی که درمورد "آژانس ماوی گشت" بر روی سایت لست سکند نوشته شده است زیاد مثبت نیست! یکی هم گفته بود حتما حضوری مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی دریافت کنید و جای شک و شبهه نماند.
  چون محل آژانس نزدیک محل کارم است و از طرفی زمان زیادی هم برای بررسی موارد دیگر باقی نمانده بود، شخصا به محل آژانس مراجعه کرده و با آقای عابدی (مدیر اجرایی آژانس ماوی گشت) صحبت کردم. ایشان نظرهای قبلی راکمی مغرضانه دانسته و اطمینان خاطر دادند که در تورارمنستان همه جوانب دیده شده و اصلا جای نگرانی نیست.
  مدیرتور (خانم جانبازیان – از آژانس آرام تور در ارمنستان) برنامه تور را تشریح کرده و حتی برنامه سفر را بصورت پرینت شده با ذکر ساعت و ... در اختیار من گذاشتند.
  ارائه ریز برنامه سفر و اطمینان خاطری که آقای عابدی دادند باعث شد کمی در مورد نظرهای داده شده شک کنم و خلاصه در تور زمینی ارمنستان که حرکت آن در 19 مرداد ماه بود بصورت خانوادگی ثبت نام کردم.

  و اما مشکلات پیش آمده در اجرای تور:
  1- طبق برنامه زمان حرکت اتوبوس 9 تا 9:30 بود اما 11 صبح حرکت کرد. مدیرتور تاخیر را به ترافیک و دیر رسیدن اتوبوس مربوط میکرد اما بعدا فهمیدیم اتوبوس خراب بوده و با وجودی که میدانستند اتوبوس خراب است، باز تور را با همان اتوبوس خراب اجرا کرده اند!
  2- تاخیر در حرکت و رانندگی آرام راننده بدلیل خرابی باعث شد تا ناهار را ساعت 3 بعد از ظهر بخوریم.
  3- در تبریز مسافرین 4 ساعت جلوی یک گاراژ سرگردان بودند تا اتوبوس تعمیر شود.
  4- بعد از راه افتادن اتوبوس، راهنمای تور اعلام کرد بودجه آب خوراکی داخل ماشین تمام شده. از حالا هر کسی تشنشه، خودش آب بخره!!!
  5- روزبعد (سه شنبه) ساعت 8 صبح بود که وارد خاک ارمنستان شدیم تا بسمت ایروان حرکت کنیم. بعد از حدود 20 کیلومتر به یک روستای کوچک رسیدیم. راننده جلو یک بقالی توقف کرد. شاگرد راننده یک گاز پیک نیک از ماشین بیرون گذاشت و 2 کنسرو لوبیا را گرم کرد تا با راننده و کمک راننده نوش جان کنند. در مورد صبحانه هم گفت هر چی میخواهید از بقالی بخرید و بخورید. دیگر تا ناهار توقف نداریم! صبحانه مسافرین کیک و بیسکویت و چیپس و امثالهم بود (درحالی که یکی از اهالی روستا به ترکی به راننده گفت کمی جلوتر رستوران است و راننده گفت میدانم اما مهم نیست)!
  6- در نهایت با 6 ساعت تاخیر به ایروان رسیدیم که عملا نصف روز اول که شامل گشت کامل شهر بود از بین رفت تا راهنمای محلی آنرا در2 ساعت (از 9 تا 11 شب) سرهم بندی کند.
  7- روز چهارشنبه با همان اتوبوس به محلی بنام دره گلها رفتیم که در برگشت اتوبوس روشن نمیشد و با حدود 30 دقیقه تاخیر راه افتاد.
  8- روز پنج شنبه اتوبوس کلا نتوانست به مسافرین سرویس دهد بطوریکه شروع حرکت از هتل بجای 10 صبح ساعت 11:30 و با یک مینی بوس محلی انجام شد در حالیکه تعدادی از مسافرین از تور جدا شده و خودشان بدنبال برنامه دیگری رفتند.
  9- در روز مراجعت به ایران، راننده در طول مسیر برای ناهار نمی ایستاد تا به رستوران مورد نظر خودش برسد. نهایتا با اعتراض مسافرین ساعت 5 بعد از ظهر جلو یک رستوران دیگر ایستاد تا ناهار بخوریم!

  روز یکشنبه 25 مرداد به نمایندگی از کلیه مسافرین تور به دفتر "ماوی گشت" رفتم و مشکلات را به اطلاع آقای عابدی (مدیر اجرایی آژانس) و خانم جانبازیان (مدیر تور) رساندم.
  در نهایت آقای عابدی با قبول مشکلات اعلام کردند که برای جبران آن یک تور یکروزه نمک آبرود به مسافران این تور اهدا میکنند. زمان برگزاری تور مذکور جمعه 6 شهریور اعلام شد.
  تا روز شنبه 1 شهریور 15نفر از 25 مسافر اعلام آمادگی کردند تا درتور مذکور شرکت کنند.
  شب چهارشنبه 4 شهریور"ماوی کشت" اعلام کرد که تور جمعه برگزار نخواهد شد.
  تا امروز (17 شهریور) که این پیام را مینویسم با وجود پیگیری هنوز اعلام جدیدی از طرف آژانس برای اجرای آن صورت نپذیرفته است. ظاهرا از پیشنهادشان پشیمان شده اند!

  جمع بندی:
  - با وجود ادعای مدیرتور به سابقه 9 ساله درارائه تور ارمنستان، متاسفانه از اجرای بسیاری از نکات اولیه یک تور عادی هم غافل هستند.
  - دفاع مدیرتور درمقابل مشکلات، تاکید بر ارائه کمی مطالب ذکرشده در برنامه تور بود و هیچ توجهی به نحوه انجام وکیفیت آن و رضایت مسافر ندارد.
  - ظاهرا تصمیمات راننده اتوبوس در رابطه با نحوه برگزاری تور درطول مسیر مهم تر از برنامه مدیرتور و رضایت مسافر است (که نشان از ضعف درمدیریت و عدم برنامه ریزی صحیح و اجرا دارد).
  - قبل از تصمیم به عقد قرارداد با "ماوی گشت" حتما از خدمات ارائه شده توسط آژانس های دیگر هم مطلع شوید.
  - از سایت "لست سکند" برای تهیه امکانی جهت ارائه نظرات متشکرم.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند سعید نعیما
  نقدها:
  گزارش

  با سلام
  بنده به اتفاق خانواده در تاریخ 24 تیر سفری به وان داشتیم که تخلفات آژانس ماوی گشت در برخی موارد که ما اصلا به آنها توجهی نداریم رخ میدهد
  در صفحه معرفی تور ماوی گشت و در قرارداد عینا مشخص شده است که تور با اتوبوس vip انجام میشود ولی بعد از مرز ما سوار اتوبوس معمولی ترک شدیم که باید vip می بود لکن در توضیحات ماوی گشت نوشته اند اتوبوس vip تا مرز و پس از مرز هم بایستی اتوبوس vip باشد.

  در خصوص جای نشستن مسافرم بنده 3 تا مسافرم سن بالا بودن و با خانم یوسفی خودم و همسرم هماهنگ کرده بودیم بارها که ایشان صندلی جلو بنشینن ولی در موقع سوار شدن متوجه شدیم لیست دستکاری شده که یکی از معضلات تور زمینی اینه که جای مسافر در هنگام خرید تور مشخص نیست .

  بصورت تصادفی و در موقع رفتن به مرز سرو موبایل یکی از دوستان در اتوبوس رفت می افته و پس از تماس با موبایل راننده سرویس رفت به مرز گوشی رو برمیداره . ایشان اعلام کردند که ماشین من کاپوتاژ داشت و شما میتونستید با ماشین من یکسره تا وان بروید و این سوال پیش میاد که چرا ماوی گشت این خدمت رو برای مسافرین انجام نداده و آیا اگر هم گرانتر میشد میتونست به مسافران اعلام شود تعداد زیادی از مسافران سن بالا بودن و پیاده رفتن بین دوتا مرز براشون سخت بود!

  قرارداد ماوی گشت ،‌قراداد گشت هوایی است نه زمینی و توضیحات قرارداد با توجه به نوع تور برای مشتریان کامل ذکر نمیگردد.

  اطلاع رسانی آژانس ضعیف است در صورتیکه ما در عصر ارتباطات زندگی میکنیم استفاده از سرویسهای sms برای اطلاع رسانی به جای تماس تک به تک با مسافرین کار ساز نمی باشد ضمن اینکه امکان خاموش بودن تلفن همراه یا در دسترس نبودن افراد وجود دارد.

  پس از اتمام تور و برگشت ما به مرز بعد از رد کردن مرز سرو متوجه شدیم اتوبوس ما جهت سوار شدن حضور ندارد که تور لیدر اعلام کردند که به علت حمل کالا در ایست بازرسی سرو اتوبوس توقیف شده است و تا پاسی از شب و در سرما مسافران تا رسیدن اتوبوس معمولی منتظر ماندند و گفتند اتوبوس معمولی می باشد و چاره ای جز حرکت با این اتوبوس ندارید لکن با نارضایتی مسافران روبرو شدند تا اینکه تورلیدر قول دادند که تا ارومیه یا تبریز با این اتوبوس میرویم و از آنجا با اتوبوس vip به تهران میروزیم لکن وقتی به ارومیه رسیدیم فهمیدیم که این سرابی بیش نیست و بایستی با همان اتوبوس به تهران برویم شانس آوردیم که راننده ماهر بود مگرنه با کمکهای خراب اتوبوس فوق امید رسیدن به تهران را نداشتیم و مسافران علیرغم میل باطنی خود و خستگی مفرط رضایت به حرکت دادند .

  به غیر از شام مختصری که در انتهای شب به ما دادند در اتوبوس تورلید شاید بنده بودم و ایشان به جای دلجویی از مسافران به استراحت میپرداختند .

  با این اوصاف خانم حبشی می بایستی پاسخگوی تک به تک مسافران باشد و به دلجویی و پرداخت خسارت مادی و معنوی به مسافران اقدام نماید که تا این لحظه اقدامی از طرف ایشان صورت نگرفته.

  در هتل رسمینا هم سیستم یخچالهای اتاقها بسیار ضعیف بود و با بیرون کشیدن کارت یخچال خاموش میشد که کلی از غذاهای ما به علت این نقیصه فاسد شد ولی به غیر از این موضوع هتل بسیار خوب و تمیزی است و بنده اگر دوباره به وان بروم (البته انشاله تا اون موقع سیستم یخچال از کارت جدا بشه) به اونجا میرم.

  در کل دوستان سعی کنند اصلا بصورت تلفنی و اینترنتی قرارداد نبندن چون سرشون شلوغه تلفنی جواب ناقص میشه و حتما مستقیما برن آژانس و توضیحات کامل بگیرین و جای هیچگونه اما اگری نزارن اینطوری هر دو طرف راحت ترند و اگر تور هم باب ملیتون نبود میتونید رزرو نکنید.

  با تشکر

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند فرناز نازلی
  نقدها:
  گزارش

  با سلام و درود
  من همراه همسرم در تاریخ 24 تیر از این تور استفاده کردم و لازم دونستم تجربیات این سفر را با شما دوستان و این سایت محترم به اشتراک بگذارم :

  - در ابتدا حتی صندلی من و شوهرم کنار هم نبود که خیلی باعث تعجب ما و حتی دیگر مسافران شد که در سفری که 1 روز به طول میکشد این امر غیر معمول و عجیب بود و البته در جواب اعتراض ما آقای عابدی (مدیریت اجرایی تور) فرمودند : اگر اعتراضی دارید پیاده شوید و تور خود را کنسل نمایید .

  - در راه مرز تا هتل در ترکیه راننده علی رغم نظر خواهی از مسافران بابت توقف بابت ناهار و مخالفت مسافران به دلیل خستگی زیاد ، اتوبوس 2 بار توقف کرده و دلیل این کار را گرسنگی راننده (در ساعت 10 صبح ترکیه) پاسخ دادند در صورتی که راننده معمولا در اختیار مسافران است و نه مسافران در اختیار راننده .

  - در روز دوم ما در گشت جزیره شرکت کردیم که بعد از رسیدن به قلعه (یکی از جاذبه های دیدنی وان) با گذشت نیم ساعت از لیدر ما خبری نبود و ما در آنجا منتظر بودیم تا لیدر بیاید و توضیحی در مورد این مکان به ما بدهد که متاسفانه بعد از گذشت نیم ساعت معطلی در آفتاب ما را به همراه لیدر دیگری ما را به مکان دیگری بردند. در آن روز به دلیل عدم برنامه ریزی و مبتدی بودن کادر لیدرها ناهار در ساعت 30/5 دقیقه بعد از ظهر صرف شد و با کیفیت بیییییییییییی نهایت پایین .

  - در روز آخر با اعلام ساعت 30/10 برای خروج از هتل با لیدر هماهنگ شده بود که درساعت 30/11 از هتل خارج شدیم و دلیل تاخیر یک ساعته نبودن اتوبوس و عدم هماهنگی به موقع بود.

  - در راه برگشت با توقف در فروشگاه میگروس تمامی چمدانها از اتوبوس خارج وبه مدت یک ساعت در پارکینگ فروشگاه میگروس به زیر آفتاب ماندند که باعث فاسد شدن مواد غذایی درون ساکها شدند.

  - در راه برگشت بعد از خروج از مرز ما به مدت 2 ساعت منتظر آمدن اتوبوس برای ادامه مسیر بودیم .

  در نهایت ازسایت لست سکند نهایت تشکر را دارم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا تجربیات خود را در اختیار دوستان قرار دهم وهمچنین من سفر به وان با آژانس ماوی گشت را به هیچ یک از شما عزیزان پیشنهاد نمی کنم لذا وقت و پول و حرمت خود را از بین نبرید .

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند Nedajrg
  نقدها:
  گزارش


  ​با سلام خدمت دوستان عزیز. طی تعطیلات عید فطر سفری همراه تور ماوی گشت به وان داشتیم که ذکر چند نکته در مورد این سفر رو لازم میدونم. هتل انتخابی ما هتل سه ستاره شاهین بود. بعد از ورود به اتاق متوجه شدیم یخچال خرابه، سرویس بهداشتی هواکشش خرابه و تلفن اتاق هم سیم نداره!!!!. این مساله با لیدر و مسئولین هتل مطرح شد ولی تا لحظه برگشت هیچ تغییری حاصل نشد و متاسفانه سایر دوستان هم تو اتاق هاشون مشکل داشتند و علی رقم اعتراضشون این قضیه حل نشد.

  در رابطه با گشت جزیره که با خود تور برگزار شد (به شخصه ترجیح میدادم شخصی گشت رو انجام بدم) اول اینکه حرکتمون راس ساعت 10/30 بود که به نظر من خیلی دیر بود. دوم اینکه پای قلعه که رسیدیم فقط نیم ساعت و اون هم با کلی خواهش از لیدر خواستیم که پای قلعه بریم و سوم اینکه به جزیره که رسیدیم مجدد نیم ساعت برای گشت جزیره درنظر گرفته بودند. کیفیت نهار ارائه شده فوق العاده پایین و به هیچ عنوان قابل قبول نبود. برنامه ریزی گشت کاملا بی کیفیت بود. متعجبم که باید این همه راه رو تا یک کشور دیگه بری و فقط نیم ساعت تو سایت بازدید باشی.

  به هرحال توصیه میکنم به هیچ عنوان از گشتی که خود تور براتون برگزار میکنه استفاده نکنید و حتی المقدور تمام گشتها رو خودتون انجام بدین. برنامه روز اخر به این شکل بود که از ما خواسته بودن راس ساعت 10/30 لابی باشم و قرار بود ما رو به یک هایپر مارکت ببرن و ساعت 2.30 به سمت مرز حرکت کنیم. از روز اول کلیه مسافرین با این برنامه ریزی مخالف بودند و کسی نیازی به رفتن هایپر مارکت نمیدید. خواستیم با سرپرست تور صحبت بشه که نریم ولی دقیقا روز اخر ساعت 10.30 برنامه رو کنسل کردند و حرکت به ساعت 12.30 موکول شد و متاسفانه کاملا تایم مفید اون روز رو از دست دادیم.

  بعد از حرکت به سمت یک رستوران رفتیم و به دلیل عجله برای حرکت فقط نیم ساعت تایم نهار داشتیم و با وجودیکه هزینه نهار رو خودمون متقبل شدیم به اجبار فقط یک انتخاب برامون قرار دادند و یک نهار فوق العاده بی کیفیت خوردیم و به سمت مرز اومدیم. از نظر من سرپرست این تور کاملا شخص بی کفایت و غیر مسئولی بودند، ما ایشون رو فقط روز اخر و در زمان حرکت به سمت مرز دیدیم و متاسفانه علی رقم تمام اعتراضات مسافرین تنها جوابی که از ایشون شنیدیم این بود که "هرکاری میخواهید بکنید". به هرحال من این تور رو به هیچ عنوان در شان و شخصیت مسافرین ندیدم و کاملا برخورد غیر حرفه ای و غیر مسئولانه سرپرست و لیدرهای تور رو مشاهده کرده. روی صحبتم با مدیر محترم ماوی گشت هم هست که نه با این تور سفر خواهم کرد و نه به کسی توصیه میکنم با تور شما سفر برن.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند جواد مرادی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه گردشگران
  بنده تور زمینی وان هتل سه ستاره شاهین !!! رو از این آژانس خریدم اما و اما:
  1- موقع خرید بشدت و چندین بار تاکید کردم آیا هتل کولر دارد و اگر ندارد هتل را عوض کنم که اپراتور محترمه چندین بار تاکید کردند بله دارد و اصلا مگر هتل بدون کولر می شود؟ اما به محض رسیدم فهمیدیم هتل بدون هرگونه سیستم تهویه است و در هوای خنک وان اتاق مثل سونا بود.
  2- این هتل سه ستاره نبود و با کلی ارفاق دو ستاره بود در هیچ جا در اینترنت اسمی از این هتل!!! نبود. در لابی و راه پله بشدت بوی سیگار می آمد و پرسنل سیگار میکشیدند. اتاقها تجهیزات کافی نبود یخچال خراب بود و خلاصه اوضاع نابسامانی بود. روز اول برای صبحانه مسافران صندلیها را از روی میزها پایین میگذاشتند با کلی خاک و پرسنل فقط نگاه میکردند. معلوم بود مدتهاست کسی به این هتل نیامده و معلوم نیست ماوی گشت با چه وجدانی این مسافرخانه در پیت را بجای هتل سه ستاره به مشتریان بیچاره قالب کرده!!!!
  3-موقع رفتن خانم حبشی بدون اطلاع شماره صندلی ما را در اتوبوس عوض کرده بود و ما سه نفر پراکنده شدیم که لیدر اتوبوس با جابجایی خودش ما سه نفر رو در صندلی ردیف اول کنار هم جا داد (ممنون) اما لطف سیگارهای راننده و سر و صدای بلند ضبط و خرابی صندلی ردیف اول اجازه یک دقیقه خواب را به ما نداد.
  4-مدیر اجرایی کل اتوبوسها آقای عابدی حتی سری به هتل ما نزد و روز آخر در مقابل اعتراضات تعدادی از مسافران با بی مسئولیتی تمام گفت هر کار میخواهید بکنید.
  نتیجه: من استفاده از خدمات این آژانس رو توصیه نمیکنم چون با دروغ بزرگی که این دفعه به من و خانواده ام تحویل دادن دیگر هیچگاه سراغ این آژانس نخواهم رفت و توصیه میکنم شما هم این کار را نکنید.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند M S
  نقدها:
  گزارش
  سفر زمینی ارمنستان 4 تیر
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام.
  تور لیدر یک نفر نبود. مثلا در خصوص هتل اعلام می شد با آقای الف تماس بگیرید. در خصوص اینکه کجا بریم می گفتند با آقای ب صحبت کنید.
  صندلی ها عوض شد بر خلاف فروشی که صورت گرفت. هتل یکی از همراهان روز آخر اعلام کرد که تسفیه انجام نشده و 4 ساعت از تهران پیگیری و ... انجام شد. تور لیدر اطلاعات کاملی از اماکن در اختیار نمی گذاشت و به زبان انگلیسی هم تسلط نداشت.
  برنامه برگشت هم با 5 ساعت تاخیر انجام شد.
  کلا بی برنامگی بود و البته با پیگیری خودشون رفع می شد.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند الناز زمانپور
  نقدها:
  گزارش
  تور جشنواره انگور ارومیه
  توصیه شده توسط کاربر

  با سلام...
  با توجه به سفری که با این آژانس به شهر ارومیه داشتیم این سفر را به دیگران نیز پیشنهاد میکنم
  در مدت 2 شب و 3 روز اقامتی که در هتل داشتیم
  با آداب و فرهنگ ، مراسم جشن انگور و تمام جاذبه های گردشگری ارومیه آشنا شدیم
  تنها موردی که بوده مسافت زیاد هتل به مرکز شهر بوده که دلیل آن را برگزاری مراسم انگور در همان هتل اعلام شده .
  با تشکر فراوان

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند فردین پویان فر
  نقدها:
  گزارش

  دروغ های این ارژانس را برای ما هتل Toscano, Tbilisi City, Georgia را قرار بوده بگین رفتیم جای هتل برامون مهمان خانه asterion palace(این مسافر خانه به قدر بد هست که بهترین اتاق اون بد هست چه برسه به این که ارژانس محترم بد ترین اتاق مذکور را به عنوان اتاق لوکس به ما داده واقعا بد در حدی که من بدن درد گرفتم از حجم رطوبت اونجا نه مینی باری نه حتی یه اب معدنی نه چای ساز نه صندوق امانت واقعا هیچی فقط دو عدد تخت همراه با یه دوش اب شکسته ) را گرفتن زمانی واچر دست من رسید که من گرجستان بودم تماس گرفتم ایشون گفتن ما به صلاحح دید خودمون هتل جایگزین انتخاب کردیم بلط برگشت رزرو نکرده .بلط برگشت برای ما تهیه نکردن بودن دو روز اومدیم بیرون خونه گرفتیم که تونستیم بلیط برگشت گیرمون بیاد .من این ارژانس را به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم با هزینه و پولی که از ما گرفتن و سطح خدماتی که هیچ وقت اریه نشد من این ارژانس را به هیچ کس توصیه نمیکنم ترجیح بدون تور برید خیلی بهتره چون ارژانس واقعا پاسخگو هیچی نیست و فقط فقط به جیب شما نگاه میکنه.

  نوع سفر:
  زمان سفر:
 • کاربر لست سکند حسن کلیمی
  نقدها:
  گزارش
  تور وان ترکیه 6 شهریور 96
  توصیه شده توسط کاربر

  ممنون از ماوی گشت لیدرهایی که در سفر ما بودند و همچنین مدیر تور بسیار عالی بودن و برخورد گرم و صمیمانه ای با بچه ها داشتند و خیلی کامل و جامع به تمامی سوالات ما پاسخ میدادند و قسمت های مختلف رو به ما معرفی میکردند.
  غذاهای وان از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است مخصوصا چیزی که خودم خیلی ازش خوشم اومد، کباب اسکندری و ماهیچه بود. اینو بگم که مردم وان بیشتر گوشت مصرف میکنند و برنج زیاد استفاده نمیکنند یا به قولی اصلا استفاده نمی کنند.
  تفاوتی که شهر وان با شهرای ایران در رابطه با استفاده از وسایل نقلیه عمومی داره اینه که اونا فقط سر ایستگاههای خودشون مسافران رو سوار میکنند و سفر به هرجای شهر وان قیمتی ثابت داره ، هرجا هم که باشی دست تکون بدی کسی برات نگه نمیداره سوارت کنه و فقط باید در ایستگاههای مخصوص سوار بشید.
  شهر وان ، شهر زیابی هست مخصوصا کلیسای آکدامار که به همه مسافران توصیه میکنم اونجا برن و از این کلیسا دیدن کنند. فضای جزیره و سفر باکشتی بسیار بسیار لذت بخشه.

  نوع سفر:
  زمان سفر: