Close

پارس پالاد

وب سایت آژانس

 • نام مدیر: علی شریف تهرانی
 • شماره مجوز گردشگری آژانس: 93212614796
 • شماره تلفن: 021-87708
 • شماره همراه: 87709000
 • شماره فکس: 87709000

آدرس : خیابان شریعتی ، بالاتراز مطهری ، نبش کوچه شکرابی، پلاک 2

خدمات آژانس:

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی پارس پالاد به پشتوانه دو دهه تجربه مدیران خود در حوزه گردشگری و در اختیار داشتن کاملترین بانک اطلاعاتی گشت های داخلی و خارجی ،در سال 1385 با هدف حرکت به سمت تور اپراتوری حرفه ای فعالیت خود را آغاز نمود و در همین راستا ضمن مطالعه رفتار و عملکرد تور اپراتورهای بزرگ جهان ، از ابزار ها وامکاناتی که موجب حضور موفق و با دوام آنهاست استفاده نمود تا جائی که به عنوان اولین گام در حوزه گردشگری کشور نخستین سامانه تور اپراتوری اینترنتی را طراحی و راه اندازی نمودو از آن پس کلیه گشت های خود را علیرغم ریسک ناشی از نوآوری در برنامه ریزی و اجرای عملیات تور ، از طریق سامانه مزبور با موفقیت به اجرا درآورده است.
این شرکت در راستای جلب رضایت گردشگران و هر چه شایسته تر برگزار کردن گشتهای داخلی و خارجی خود پرداختن به امور زیر را سرلوحه فعالیت های خویش قرارداده است :
• همکاری با شرکتهای معتبر حمل و نقل گردشگری که مجهز به خودرو های مدرن و رانندگان آشنا به اصول گردشگری هستند .
• همکاری با ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی در راستای ارئه خدمات حمل و نقل داخلی و بین المللی گردشگری.
• همکاری با شرکتها و موسسات معتبر توریستی خارجی در راستای ارائه خدمات توریستی به گردشگران علاقه مند به سفرهای خارجی.
• همکاری با بهترین مراکز اقامتی در سراسر کشور.
• بکارگیری راهنمایان کارآزموده ، با سابقه و آشنا به زبانهای خارجی و اصول گردشگری.
• ارائه خدمات شایسته در زمینه پذیرایی از گردشگران.
• ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه برنامه های فرهنگی و آموزشی در گشت ها.
• همکاری با بهترین رستوران های میان راهی در جای جای کشور.
مجوزهای قانونی :
شرکت بین المللی گردشگری پارس پالاد مجوز های قانونی لازم از سازمان های هواپیمائی کشوری و میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری
(موضوع بند های الف و ب ماده یک آئین نامه نظارت بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی ، سیاحتی ، جهانگردی و زیارتی تصویب نامه شماره:
14404 / ت 23203 مورخ 1380/4/5 هیات محترم وزیران ) را دراختیار دارد ، بنابراین مجاز است کلیه خدمات زیر را در سطح ایران و جهان ارائه نماید :
• صدور بلیط مسافرت (هوائی،زمینی،ریلی و دریایی).
• برنامه ریزی و اجرای تورهای داخلی و خارجی و ورودی / یکروزه و چند روزه.
• رزرواسیون هتل و مراکز اقامتی در ایران و سراسر جهان.
• اخذ ویزای کشورهای مختلف و نیز اخذ ویزای ایران جهت میهمانان خارجی متقاضی سفر به ایران.
• هرگونه اقدام مرتبط با خدمات ترابری مسافر بطور مستقیم و یا غیر مستقیم.
• مشاوره و انجام اقدامات لازم در خصوص سرمایه گذاری، خرید، فروش، اجاره و یا ساخت کلیه اماکن و تجهیزات گردشگری اعم از هتلها، رستورانها ، مراکز تفریحی ، خطوط مسافرتی . . .
• برگزاری کلیه سمینارها ، همایشها و نشستها در داخل و یا خارج از کشور.
نکاتی در مورد نام و نشان شرکت :
تا پیش از اختراع وسایل نقلیه موتور دار، « اسب » که یکی از نژادهای اصیل آن در ایران به نام «اسبچه خزر» شهرت جهانی داشته و مهمترین وسیله حمل مسافر بوده است .
بنا براین، بر آن شدیم تا پارس پالاد (اسب پارسی) را به عنوان نماد و نام رسمی شرکت برگزینیم.

مجوز :

اطلاعات تکمیلی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این آژانس :
 • کاربر لست سکند امیر رحیمی
  نقدها:
  گزارش

  با سلام
  من در روز یکشنبه اول مرداد 1396 تصمیم گرفتم که یک سفر خانوادگی به گرجستان داشته باشم، بهمین دلیل وارد سایت لست سکند شدم و تورهای لحظه آخری گرجستان را بررسی کردم، ابتدا با یک آزانس تماس گرفتم که ساعت پروازهای خیلی خوبی داشت و قیمتش هم بد نبود لیکن نمیتوانست تور 3 شب تفلیس و 4 شب باتومی بدهد الزاما 4 شب تفلیس و 3 شب باتومی بود؛ سپس با آژانس دیگری تماس گرفتم آنها ساعت پروازشان بد نبود ولی هتلی که در باتومی مد نظر من بود را نتوانستند تامین کنند ضمنا مشکل آژانس قبلی در تعداد روز تور را داشتند نهایتا رسیدم به آژانس پارس پالاد.
  این را بگویم که من برایم ستاره های هتل خیلی مهم نیستند ولی تمیزی و موقعیت هتل خیلی برایم مهم هستند و با این معیار تور و هتل انتخاب میکنم. بهمین دلیل از بین تورهای پیشنهادی آژانس پارس پالاد یکی که دارای هتل مورد نظر من در باتومی بود را انتخاب کردم و هتل تفلیس اش را هم کنترل کردم که روی بوکینگ عالی بود، هر دو هتلهای 3 ستاره با موقعیت مکانی خوب بودند. با کانتر گرجستان پارس پالاد تماس گرفتم و با خانم مسئول آن صحبت کردم، ایشان قیمت را گفتند که دقیقا با عدد درج شده در سایت لست سکند تطبیق داشت در مورد اتاق هم شرایط را توضیح دادم که من و همسرم و دو فرزندمان، ایشان پیشنهاد دادند که یک اتاق 3 تخته با یک کاناپه تخت شو را برای کاهش قیمت بجای دو اتاق 2 تخته پیشنهاد میکنند که البته ما هم ترجیح میدادیم که با بچه ها در یک اتاق باشیم، رسیدیم به تعداد شب که خیلی راحت ایشان گفتند که تور با قیمت روی سایت برای 4 شب تفلیس است ولی اگر شما 3 شب تفلیس میخواهید تغییر قیمت ان را حساب میکنیم و عوض میکنیم حتی هر الگوی دیگری هم بخواهید میشود با روزها بازی کرد که شد تقریبا شرایط ایده آل ما با اندکی افزایش قیمت که خیلی معقول بود؛ زمان پروزاها را هم گفتندکه نه خیلی خوب بود و نه خیلی بد و من بعد از مشورت با همسرم مجددا چند ساعت بعد تماس گرفتم و تور را با ایشان نهایی کردم البته یک ریال هم در زمان خرید تخفیف ندادند.

  چیزی که برای من خیلی جالب بود بود این که خانم مربوطه بسیار صبور و خونسرد بودند و هیچ تلاشی هم در این چند ساعت برای از دست دادن من مشتری انجام ندادند که با رفتارهای سایر همکارانشان در آژانسهای دیگر که از صبح با آنها تماس گرفته بودم خیلی فرق داشت و برای من تعجب برانگیز! آنها بعد از تماس اولیه من، مکررا زنگ می زدند و پیام تلگرامی می فرستادند ولی آژانس پارس پالاد کاملا ریلکس! بالاخره قرار شد من نصف مبلغ کل تور را پرداخت کنم و ایشان بلیط را بگیرند و تا فردا صبح هم واچر هتل را بگیرند. بعد از پرداخت مبلغ و ارسال کپی پاسپورتها، ایشان نسخه قرارداد را ارسال کردند و من امضا و ایمیل نمودم سپس دو ساعت بعد تماس گرفتم و گفتند بلیط تایید شده ولی هنوز واچر هتل نیامده است.

  فردا صبح تماس گرفتم گفتند الان زود است تا ظهر، ساعت 12:15 تماس گرفتم گفتند مگر ظهر شده عرض کردم شرعا گذشته که ایشان گفتند ما تا ساعت 14 را ظهر نمیدانیم! بالاخره بعد از چند بار تماس و پیام تلگرامی واچر هتلها هم تایید شد و من کل وجه را پرداخت و عصر نسخه تایید شده را برای من ارسال نمودند. باید بگویم که چون من تهران نیستم لذا همه کارها فقط از طریق تلگرام و ایمیل و تلفن انجام شد. البته در طی این فرآیند هیچ تماسی از سوی کانتر آژانس پارس پالاد با من گرفته نشد که برای من اذیت کننده بود، حداقل من انتظار داشتم که کارم را سریعا انجام و نتیجه را اطلاع دهند، این ریلکسی شان من را عذاب می داد حالا یا از کار خودشان خیلی مطمئن بودن یا چون من پول را داده بودم و دیگر کاری نمیتوانستم انجام بدهم، به مشتریان دیگر می رسیدند! در هر صورت بلیط و واچر و بیمه را یک روز قبل از پرواز بما دادند. چهارشنبه 4 مرداد رفتیم فرودگاه امام خمینی و پرواز با تاخیر یکساعته آغاز شد.

  در فرودگاه تفلیس نماینده شرکت جرجیا هالیدی که طرف حساب آژانس پارس پالاد بود به استقبالمان آمد و در راه حرکت بسمت هتل تورهای خودشان را ارائه داد و در هتل هم کارهای اقامت ما را انجام داد و رفت، همه سرویسشان طبق قرارداد اتفاق افتاد. البته گشتهایشان کمی گران بود ولی من چون در سفر وقت محدود است ترجیح میدهم که پول بیشتری بدهم لذا دو مورد اصلی از گشتهای پیشنهادی از 4 مورد را خریدم برای 4 نفر به 230 دلار! کیفیت گشتها هم خوب بود و راضی کننده بخصوص تور لیدرهای شان مسلط بودن و تقریبا سرموقع می امدند و طبق برنامه کار انجام میشد، البته در تجربیات گشت های سفرهای دیگر من معمولا شرکتهای خارجی طرف قرارداد به این نظم نبودند و حتی گاهی بخشی از برنامه ها اجرا نمیشد که جرجیا هالیدی ازاین نظر خوب بود و خوشحالم که از آژانس پارس پالاد تور انتخاب کردم.

  البته این را بگویم، هتلشان در تفلیس آن چیزی که من در بوکینگ پیدا کرده بودم، نبود و تشابه نوشتاری در اسم داشت ولی قبلا گفتم که من چون زیاد در سفر داخل هتل نمیمانم(بجز برای خواب و دوش گرفتن و صبحانه) ناراضی نبودم و سعی کردم از سفر بیشترین لذت را ببرم. البته این را بگویم که برخی از هم وطنان دیگر که از آژانسهای دیگر تور این هتل را خریده بودند خیلی ناراحت بودن و در تمام مدت روزهای اقامت در تفلیس هر وقت ما صبح از هتل بیرون میرفتیم در لابی بحث و جدل بود و هر وقت هم شب برمیگشتیم بازهم بحث و جدل بود و ما با لبخند از کنار انها میگذشتیم که حتی یک روز دیدم یکی از مسافران هتل داشت از یکی دیگر آدرس سفارت را می گرفت که شکایت کند!

  این را بگویم که این هتل واقعا در حد 3 ستاره نبود ضمن انکه مکانش هم خوب نبود ولی کار از کار گذشته بود، البته من اعتراض هم به آژانس پارس پالاد نکردم زیرا آنها اسم هتل را در واچر فارسی نوشته بودن و در فارسی هر دو هتل یک طور نوشته میشود بنابراین من نمی توانستم قانونا اعتراض کنم و بگویم که من آن هتل را در بوکینگ دیده بودم با رضایت مسافران 9.2 ولی این هتل اصلا در بوکینگ نیست! هماهنگی ترانسفر ما بین تفلیس و باتومی هم از طریق نمایندگان جرجیا هالیدی با کیفیت قابل قبول ولی با یکساعت تاخیر انجام شد و در باتومی هتل بهتر از آن بود که انتظار داشتیم و ما خیلی راضی بودیم. ترانسفر فرودگاهی هم خوب انجام شد و 11 مرداد به تهران برگشتیم. چون من به دفتر آژانس پارس پالاد نرفتم در خصوص موقعیت و برخورد حضوری پرسنل اطلاعی ندارم. در سفرهای بعدی هم حتما از پارس پالاد تور خواهم خرید زیرا تعهداتشان خوب انجام شد فقط در انتخاب هتل بیشتر دقت میکنم که تشابه اسمی نداشته باشد!!!!!

  نوع سفر:
  زمان سفر: