Close
رستوران

ساحل سیسنگان

Sisangan Beach

 Sisangan Beach (1).jpg
 Sisangan Beach (1).jpeg
 Sisangan Beach (2).jpg
 Sisangan Beach (3).jpg
 Sisangan Beach (4).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • سواحل
 • جاذبه های طبیعی
 • شهرک سینمایی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند فاطمه خرقه پوش
  نقدها:
  گزارش
  ساحل سیسنگان
  توصیه شده توسط کاربر

  #ساحل_سیسنگان در نزدیکی شهر #نوشهر در استان مازندران می باشد که ساحلی بسیار زیبا و دوست داشتنی است، شما همزمان منظره دریا، جنگل و‌کوه را در کنار هم مشاهده میکنید که در دنیا از این نمونه ها بسیار بسیار کم است.
  ساحل سیسنگان در کنار خود پارک جنگلی سیسنگان را نیز دارد که در کنار هم مجموعه تفریحی و اقامتی بسیار خوبی را تشکیل داده اند که در آنها مکان هایی برای اسکان و رفاه حال گردشگران همانند( آلاچیق، سرویس بهداشتی، رستوران، کافه، سوپر مارکت، کلبه های اقامتی، نمازخانه و ...) در نظر گرفته شده است.
  این ساحل ماسه ای زیبا در بخش هایی از خود به صورت سنگی میباشد که شما تخته سنگ های بزرگ و‌کوچکی را که بر روی آنها جلبک بسته شده در کنار ساحل و تا بخشی از آب میبینید که زیبایی ساحل را دو چندان کرده است.
  افراد زیادی را در این قسمت که مشغول به شنا هستند میبینید، این ساحل طرح بانوان و آقایان هم دارد که بانوان میتوانند به راحتی از ساحل استفاده کنند.
  آلاچیق های موجود در مجموعه دورتادورشان با درب های نایلنی و زیپ دار پوشیده شده که اقامت گردشگران را برایشان راحت تر میکند ، آنها میتوانند در ازای پرداخت مبلغی این آلاچیق ها را برای مدت اقامتشان رزرو‌کنند.
  شما در فرعی کنار جنگل سیسنگان میتوانید به سمت سد آویدر بروید و از این جاذبه طبیعی هم بازدید کنید.

  برای ورود به این ساحل در ازای هر ماشین باید مبلغ ۵/۰۰۰ تومان ورودی پرداخت کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: