Close
رستوران

آبشار دره عشق

Darreh Eshq Waterfall

Darreh Eshq Waterfall (1).jpeg
Darreh Eshq Waterfall (2).jpeg
Darreh Eshq Waterfall (3).jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • آبشار
 • جاذبه های طبیعی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش

  دره عشق در جنوب استان چهارمحال و بختیاری و در کنار رود ارمند یکی از محل های فوق العاده مناسب برای کمپینگ در طبیعت و استفاده از طبیعت زیبای منطقه می باشد .
  برای دسترسی به آبشار دره عشق از مبدا شهرکرد باید مسیر شهرکرد به شلمزار و ناغان را در پیش بگیرید . بعد از عبور از ناغان و قبل از آنکه به دوپلان برسید به یک سه راهی در جاده برخورد می کنید که بایستی وارد مسیر سمت چپ شوید که شما را به جاده ای آسفالته در امتداد رود ارمند می برد .
  در این جاده با گذشتن از روستاهای جوزستان ، برنجگان و دورک شاپوری ، سرانجام به محل دره عشق می رسید . توجه کنید که محل مناسب برای کمپنگ در این محل ، قبل از رسیدن به روستای دره عشق می باشد .
  قبل از رسیدن به روستای دره عشق ، در سمت چپ جاده محوطه وسیع و سرسبزی می بینید که معمولا خودروها و گردشگران را هم می توانید در این محل مشاهده کنید ، چون به علت زیبایی و وسعت منطقه ، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند . بویژه برای کمپینگ خانوادگی محل بسیار مناسبی است . فروردین سال گذشته که ما برای چندمین بار به این منطقه زیبا رفته بودیم در حال احداث سیستم های بهداشتی در این محل بودند .
  مسیر آبشار دره عشق ، زیبا و دیدنی است و بویژه از نظر رنگ بندی سنگ های صیقلی بزرگ در مسیر آب ، فوق العاده زیباست . نمای کوه های اطراف همراه با درختان جنگلی ، زیبایی خاصی دارد .
  این مسیر با پیمایشی دو سه ساعته شما را به محل آبشار دره عشق می رساند.#گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  آبشار دره عشق
  توصیه شده توسط کاربر

  آبشار دره عشق، اسمش هم زیباست وشما رو وسوسه می‌کنه برین ببینینش، چون پیدا کردنش مقداری سخته براتون توضیح میدم چجوری برین، برای دیدن این آبشار ابتدا باید برین جاده اردل به ایذه در استان چهارمحال و بختیاری و سپس جاده فرعی رو به سمت روستای دورک در پیش بگبرین بعد از عبور از روستا و طی چند کیلومتر به یه تله سیژ در حال ساخت می‌رسین اگه اونجا ماشینتون رو پارک کنین و کوه رو نگاه کنین آبشار باعظمت می‌بینین که از ارتفاع بیش از 100 متری داره میریزه، البته باید از دور این آبشار رو نگاه کنین چون رودخونه خروشان کارون جلو راهتونه و نمیتونین ازش عبور کنین، ضمنا اگه مایلید این آبشار رو تو بهترین حالتش ببینین بهتره بهار به اینجا برین چون در تابستان و پاییز آب آبشار کم میشه و اون عظمت رو نداره. البته  این منطقه پر از باغ‌های انار و شالیزاره که فصل رسیدن انار در پاییز هم به نظر زیبا و جالب می‌رسه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: