Close
رستوران

موزه گالری دیدی

DD Museum

DD Museum2.png
DD Museum1.png
DD Museum3.png
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

آدرس ايزدشهر امتیاز 4.6 تعداد کاربران رای دهنده : 116

نوع جاذبه:
 • گالری و نمایشگاه

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  از بلندای هنر تا کرانه‌های خزر
  توصیه شده توسط کاربر

  بین شهرستان نور و محمودآباد، بر جاده‌ی ایزدشهر (جنب شهرک دلکده) مجتمعی زیبا با نمایی از شیشه‌ و بتن خودنمایی می‌کند که به مجتمع دیدی معروف است.
  این بنا که در سه طبقه ساخته شده شامل موزه‌گالری، چندین فروشگاه و یک رستوران است که دیدنی‌ترین بخش مجتمع را همان موزه‌گالری تشکیل داده.
  در حیاط این موزه، زیر هرمی شیشه‌ای (که یادآور موزه‌ی لوور پاریس است) چند اتوموبیل قدیمی و کلکسیونی به نمایش گذاشته شده و داخل موزه هم حدود ششصد اثر هنری شامل مجسمه، نقاشی، عکس و ... از هنرمندان معاصر داخلی در معرض دید قرار گرفته است.
  مساحت این مجموعه چیزی حدود سه‌هزار متر مربع می‌باشد و در سال ۱۳۹۵ با هزینه‌ی شخصی آقای مهندس علی توسلی ایجاد شده است.
  در روزهای شلوغ امکان پیدا کردن جای پارک نزدیک مجتمع کمی سخت به نظر می‌رسد اما در خلوتی فکر نمی‌کنم مشکلی در این زمینه داشته باشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش
  موزه گالری دیدی( ایزد شهر)
  توصیه شده توسط کاربر

  در مسیر ایزد شهر به سمت نور ساختمان و اِلمانهای دیدی سنتر توجهمون رو جلب کرد و چقدر از ایستادن در اینجا خوشنود شدیم .اینجا یک مرکز فرهنگی و هنری و یا بهتر بگم یک گالری موزه هنری هست که ضمن خرید از اون می تونید از مجموعه زیبا و بی نظیری از مجسمه ها و تندیسها و فرش و البسه و تابلو و....بازدید کنید و لذت ببرید
  در ابتدای ورود به محوطه باز جلوی مجموعه با نمایشگاهی از خودروهای آنتیک و لوکس قدیمی مواجه شدیم و پس از عبور از میان دو اِلمان موجود و گذر از پله ها وارد مجموعه اصلی شدیم .اینجا از یک سالن مستطیل شکل بزرگ در سه طبقه تشکیل شده ، طبقه اول در میان آن یک کافه و چندین غرفه قرار گرفته و با توجه به غرفه های ‌کناری از یک راهرو دور تا دور سالن را طی میکنید تا به خروجی برسید.برای رفتن به طبقه دوم می بایست مبلغ ورودیه پرداخت کنید ، که البته به علت کرونا و قلت بازدید کنندگان اون رو لغو کرده بودن، طبقه دوم محل نمایش تابلو های نقاشی و تندیس و مجسمه های نفیس هست که تعدادی از اونها به فروش هم می رسن.
  طبقه سوم هم رستوران دیدی با منوی ایرانی و فرنگی و قیمتهای نسبتا گرون قرار داره.
  بازدید از اینجا رو اگر به نور و ایزد شهر رفتید حتما توصیه میکنم چون اینجا متفاوت از تمامی مراکز تجاری و تفریحی شمال هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ندا
  نقدها:
  گزارش
  موزه گالری دیدی
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه گالری دیدی از جاذبه های استان مازندران در شهر ایزدشهر است . مجتمع بزرگ با نمای شیشه ای و بتنی که توجه هر گردشگری را به خود جلب میکند. بیرون محوطه کلکسیونی از چند ماشین قدیمی قرار دارد. موزه گالری دیدی سه طبقه دارد ،طبقه اول کافه و مغازهای خرید لباس و صنایع دستی و جالب این بود که بین غرفه ها دیوار نبود.در طبقه دوم که هزینه ورودی داشت موزه تابلو نقاشی و تندیس های هنری و دیدنی که بسیار جذاب بود و حتما پیشنهاد میکنم که سری به این قسمت بزنید و بعضی از این آثار هنری به فروش می رسید. در داخل سالن لیدر های هستند که شما هر سوالی داشته باشید شما را راهنمایی میکند .و در طبقه سوم هم رستوران قرار دارد . دیدن این مجتمع جذاب را به دوستانم پیشنهاد میکنم. #موزه_گالری_دیدی

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند الناز شعبانیان
  نقدها:
  گزارش
  موزه دیدی #گلفام_سفر
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه گالری دیدی ایزدشهر بین نور و نوشهر قرار گرفته،یه موزه پر از دیدنی ها جالب،که لحظه ورود به محوطه گالری باهاش روبه رو میشید،تو لحظه ورود کلکسیونی از ماشین های قدیمی هست که محوشون میشید،موزه دیدی پر از تابلو نقاشی و مجسمه و خیلی دهست سازهای جالب از ابزار های ساده است.#گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: