Close
رستوران

تله سیژ دربند

Darband Telesiege Station

1960-xqnomAogeoLpPs7RwBN7.jpeg
darband-telesiege-station (3).JPG
darband-telesiege-station (1).JPG
darband-telesiege-station (2).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

زندگی تو تهران علی رغم امکانات زیاد این شهر نسبت به شهرهای دیگه گاهی خیلی سخته، اینجاس که باید به طبیعت پناه برد . کوه های اطراف تهران بهترین پیشنهاد هستن، اما اگه به هر دلیلی دوست ندارین با پای خودتون از کوه بالا برید، در شهر تهران به غیر از مجموعهٔ توچال که تله کابین داره، کوه دربند هم تله سیژ داره و شما با یه برنامه ریزی خوب می تونین آخر هفته خاطره انگیزی رو بسازین.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  تله سی‌یژ دربند
  توصیه شده توسط کاربر

  تله سی‌یژ دربند یکی از جذابیت های دربند تهران است. ایستگاه تله‌ سی‌یژ در ابتدای مسیر و میدان سربند قرار دارد. بلیت رفت و برگشت ۳۵ هزار تومان است و اگر شما از ایستگاه میدان سربند بلیت بگیرید اجبارا بلیت رفت و برگشتی میفروشند! طول مسیر ۱۰ دقیقه است. سوار شدن به این بالابرها هم جالب است و با تله‌کابین خیلی متفاوت است. یعنی توقفی وجود ندارد و روی سکو باید آماده باشید و بلافاصله روی صندلی نشسته و حرکت کنید! برای من که از ارتفاع کمی ترس دارم ابتدای مسیر کمی ترسناک و سعی میکردم اطرافم را نگاه نکنم! بعد از لحظاتی ترس می رود و مسیر عادی می شود. برای کسانی که مسیر رفت را پیاده می روند در برگشت می توانند از ایستگاه سمت مقابل بلیت ۲۰ هزار تومانی تهیه و به میدان سربند برگردند. در میانه مسیر برگشت هم از شما عکس می گیرند و در ایستگاه آن را اگر بخواهید چاپ و در اختیارتون می دهد. البته هزینه آن بسیار بالا و هزینه دریافت فایل عکس تون هم آنقدر زیاد است که بی خیال آن شوید! من دو بار در فصل پاییز این تله‌ سی‌یژ را تجربه کردم که یک بار آن در برف بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ندا
  نقدها:
  گزارش
  تله سیژ دربند
  توصیه شده توسط کاربر

  کوهنوردی یکی از ورزشهای بسیار لذت بخش است که قدرت و توانایی زیادی میخواهد ،تله سیژ دربند برای افرادی که توان کوهنوردی ندارند بسیار مناسب است. شما با تهیه بلیط ۳۵ هزار تومانی میتوانید مسیر کوهنوردی را کوتاه کنید . با تله سیژ زیبایی طبیعت و کوهای سر به فلک کشیده را چندین برابر میکند . ما برای تهیه بلیط و سوار شدن تقریبا ۴۵ دقیقه منتظر شدیم. #تله_سیژ_دربند

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  هیجان و منظره زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. بی شک اگر به تهران رفته باشید یا اهل تهران باشید منطقه دربند و نام تلسی یژ به گوش شما آشناست. برای رفتن به تلسی یژ کافیه از تجریش با تاکسی خطیهای میدان سربند به این میدان رفته و با تهیه بلیط و استفاده از آسانسور مربوطه خودتونو به این وسیله هیجان انگیز برسانید. البته بومیهای این محل رایگان از این وسیله استفاده می کنند. هم می تونید بلیط رفت و برگشت تهیه کنید و هم صرفا بلیط رفت که من پیشنهاد می کنم فقط بلیط رفت تهیه کنید و برگشت از کوه محوطه سازی شده با راهی بسیار راحت از بین رستورانها و مناظر بیاین پایین و لذتشو ببرید. شاید پس از سوار شدن یه کم اولش ترس از ارتفاع اذیتتون کنه اما اگر می ترسید کافیه به روبرو نگاه کنید و ترس رو از خودتون دور کنید.
  از ایستگاه بالایی مسیری بسیار باحال تاپایین وجود داره. البته اگر نخواین بیاین پایین می توانید تا کیلومترها مسیر رو رو به بالا ادامه بدهید و اگر اینکاره هستید پیشنهاد می کنم حداقل تا ایستگاه شیرپلا و چشمه زلال اون پیش بروید.
  هر چه بالا تر بروید رستورانها کمتر و نرخ مواد غذایی و آب گرانتر می شه. در کل اینجا یکی از بهترین تجربیات زندگی بندست که همیشه میرم و هیچوقت سیر نمیشم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: