Close
رستوران

پارک جنت

Jannat Park

2182-EY20WYDwzSisleIYpHEe.jpeg
Jannat-Park-in-shirz.jpg
Jannat-Park-shiraz.jpg
Jannat-Park-shiraz.jpg
باغ-جنت-شیراز.jpg
باغ-جنت-شیراز-1.jpg
باغ-جنت-شیراز-2.jpg
باغ-جنت-شیراز-3.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این باغ از ساخته های "میرزا ابوالحسن خان مشیرالملک" (۱۲۶۰ ه.ق) بوده و در زمان قاجاریه ساخته شده و از باغهای قدیمی و سنتی شیرازه .
تو این باغ فضای سبز بسیار و درختان سرو و کهنسال زیاده و راهروهایی داره که در دو طرف آنها درختان کاج و سرو قرار گرفته که زیبایی فوق العاده ای به باغ دادن .
از ویژگی های این باغ زیبا هم میشه به آبنماهای سراسری، سروهای بلند و زیبا، چمنکاری و گلکاری در سراسر باغ و همچنین ایجاد کمپ نوروزی در قسمتی از باغ، اشاره کرد .

نوع جاذبه:
 • جاذبه های طبیعی

تصاویر کاربران

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • nazarian
  نقدها:
  گزارش
  باغ جنایت
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ جنت شیراز در بلوار امیر کبیر واقع شده و در حوضه شهرداری منطقه ۴ می باشد. یکی از باغهای بزرگ و قدیمی شیراز است که به پارک تبدیل شده است . از درختان کهنسال سر به فلک کشیده سرو و دیگر درختان برخوردار است . پارک بازی کودکان ، سینمای چند بعدی ، وسایل ورزشی، زمینهای والیبال و فوتسال ، پارکینگ ، سرویس بهداشتی ، آلاچیقهای فراوان و غرفه های فروش مواد غذایی از امکانات پارک می باشد . برای پیاده روی به این باغ رفته بودم اتفاق مبارکی که مشاهده کردم این بود که جوانهای زیادی را در حال مطالعه دیدم . با توجه به قرار گرفتن پارک در مدخل ورودی از سمت کازرون و بوشهر مکان خوبی برای استراحت مسافران و گردشگران از این مسیر می باشد. ‌

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: