Close
رستوران

مجتمع تفریحی سیاحتی تپه عباس آباد

Abbasabad Hill Tourism Complex

3980-JxO2NWmm6eiL12phvH2u.jpeg
Abbasabad Tourist Complex Resort (1).jpg
Abbasabad Tourist Complex Resort (2).jpg
Abbasabad Tourist Complex Resort (3).jpg
Abbasabad Tourist Complex Resort (4).jpg
Abbasabad Tourist Complex Resort (6).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

برای اقامت در همدان به بام شهر بروید. به مجتمع اقامتی عباس آباد که در جنوب غربی شهر همدان در دامنه کوهستان الوند و بر روی تپه ای به همین نام قرار گرفته. از این مجتمع همدان زیر پای شماست. مجتمع اقامتی عباس آباد از یک طرف مناظر زیبای شهر و از طرفی دیگر چشم اندازهای بی نظیری از طبیعت گنجنامه را به شما هدیه می ده. اقامتگاهی نوساز با طراحی عالی (دوبلکس) که به اولین پایتخت آریایی ها، هگمتانه اشراف داره. از مجتمع اقامتی عباس آباد به تماشای دره میشان، کوهستان الوند و نیز دره عباس آباد بنشینید و از تله کابین و آبشار گنجنامه لذت ببرید. با اقامت در این مجتمع به آسانی به بازارچه خرید دسترسی دارید. می تونید از رستوران فست فودش غذاهایی خوشمزه نوش جان کنید و لحظاتی پر هیجان رو در شهربازی و استفاده از سایر امکانات تفریحی اش داشته باشید.

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش
  مجتمع تفریحی سیاحتی تپه عباس آباد
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه تفریحی توریستی تپه عباس آباد در جنوب غربی همدان قرار گرفته. از طریق دو جاده چهار باغ ارم و جاده گنج نامه امکان دسترسی به بالای تپه وجود داره. این منطقه به خاطر اینکه به بالاترین نقطه شهر میره به بام همدان هم معروفه. در منطقه بالای اون یک دریاچه بزرگ قرار داره که امکان استفاده از قایق های پدالی هم وجود داشت. در گذشته تپه عباس آباد را به نام تپه نقاره خانه می‌شناختند، به این دلیل که اگر حاکمی جدید منصوب می‌شد با نواختن ساز و طبل این خبر رو از اونجا برای مردم شهر اعلام می‌کردن. در این مجموعه امکانات تفریحی، رفاهی زیادی وجود داره. ما شب تعطیل به این مکان رفتیم. خیلی شلوغ بود و افراد زیادی برای پیک نیک اومده بودن . هوا بسیار خنک بود و قدم زدن درمحوطه دریاچه رو بسیار لذت بخش میکرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Peiman zaki
  نقدها:
  گزارش
  تپه عباس اباد
  توصیه شده توسط کاربر

  تپه عبلس اباد یا تپه نقارخانه یک منطقه تفریحی بسیار زیبا در جنوب غربی همدان.

  این منطقه که در واقع بام همدان محسوب می شود یکی از جاذبه تفریحی همدان مخسوب میشود. با اینکه ما در فصل زمستان به این تپه رفته بودیم ولی باز هم این منطقه بسیار زیبا و ﭺشم انداز فوق العاده ای داشت. و اگر به بالاترین قسمت این منطقه بروید و مشرف به شهر همدان بایستید شهر زیبای همدان با ان معماری خاص و شعاع گونه دیده می شود .#گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohamad
  نقدها:
  گزارش
  تپه عباس آبدد همدان
  توصیه شده توسط کاربر

  محل به شدت زيبا و دلنشينيه يه درياچه ي بزرگ داره كه يه رستوران وسطشه
  كيفيت غذاهاش هم خوبه و توصيه ميشه
  تو زمستان هم آب درياچه يخ ميزنه و امكان راه رفتن رو يخ ها وجود داره
  حس خيلي جالبيه و منظره ي فوق العاده ش هم فراموش نشدنيه
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: