Close
رستوران

دشت میشان

Mishan Plain

3992-JKb9jmDTpdHh0UqgViL7.jpeg
Mishan Plain (2).jpg
Mishan Plain (1).jpg
Mishan Plain (3).jpg
Mishan Plain (4).jpg
Mishan Plain (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Nsafshar
  نقدها:
  گزارش
  کوه
  توصیه شده توسط کاربر

  دشت میشان‌ روی قله کوه الوند هست که ما تصمیم گرفتیم با تلکابین بالا بریم و پیاده پایین بیایم
  هر وقت کوچیک ترین بادی بیاد تلکابین تعطیل میشه و میسر برگشت مسیر همواری هستش که با ماشین آفرود هم‌میشه بالا اومد. ۲ تا پایگاه برای صبحونه و ناهار سبک بالا هستش و همچنین نمازخونه سرویس بهداشتی و پایگاه بسیج که حواسشون به رفتارتون‌باشه ?
  طبیعتش خیلی آرامش داره و من به شدت دوسش دارم آبی هم‌که از وسطش رد میشه پایین کوه میشه آبشار گنجنامه
  قیمت بلیط تلکابین روز های جمعه ۱۱ تومن و در طول هفته ۱۴ تومن فقط رفت هستش

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش
  دشت میشان همدان
  توصیه شده توسط کاربر

  در دامنه های زیبای الوند در شهر همدان دشتی سرسبز و مصفا به نام دشت میشان وجود دارد که از جمله جاذبه های طبیعی زیبای این شهر محسوب می شود. برای رسیدن به آن باید راهی آبشار گنجنامه شوید. بعد از بازدید آبشار، از کنار آن راهی خاکی به سمت بالا وجود دارد که با کوه پیمایی نیمه سنگین حدود یک و نیم الی دو ساعته به آنجا خواهید رسید. اما نگران نباشید خط تله کابین نیز در این مسیر وجود دارد و ده دقیقه ای به این دشت خواهید رسید. تا قبل از ایجاد تله کابین و زیرساخت های گردشگری در این منطقه، عشایر زیادی در اینجا ساکن بودند که اکنون تعداد آنها بسیار کمتر شده است. دشت میشان در مسیر صعود به قله الوند قرار دارد و دارای دو پناه گاه است. در پناهگاه اولی بالکنی رو به شهر وجود دارد و نمای زیبایی از همدان را از آن بالا خواهید دید. دشت میشان دشتی سرسبز و پوشیده از چمنزار است که چشمه های زیبا و گلهای ریز و درشت محیط دلپذیری را برای استراحت و گردش در آن فراهم کرده است. همچنین در فصل تابستان می توانید در این دشت کمپ بزنید و لذت شب مانی در هوای دلپذیر آن را کسب کنید. این مکان معمولا در اخر هفته ها شلوغتر است و مردم همدان برای کوه هپیمایی به این مسیر می آیند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Nasi zarei
  نقدها:
  گزارش
  دشت میشان همدان
  توصیه شده توسط کاربر

  برای رسیدن به دشت میشان باید تا مجموعه ی گنجنامه برید و بعد یا با سوار شدن به تله کابین گنجنامه و یا از طریق مسیر پیاده روی که برای کوهنوردان در نظر گرفته شده تا دشت بالا برید . طبیعت دشت بسیار زیبا و ارامش بخشه و بهترین فصل برای لذت بردن از آن بهار و تابستانه . در دشت یکی دو رستوران کوچک و چند اش فروشی هم وجود داره

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: