Close
رستوران

گولدن هورن

Golden Horn

Golden Horn (1).jpg
Golden Horn (2).jpg
Golden Horn (3).jpg
Golden Horn (4).jpg
Golden Horn (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

گلدن هورن منطقه قدیمی و جدید شهر استانبول را از یکدیگر جدا می کند. این مکان از سال 2000 میلادی به نوعی مرکز تجاری شهر بوده که در آن تعداد زیادی بازار و هتل به چشم می خورد.

نوع جاذبه:
 • اسکله ها و بندر های تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  خلیج شاخ طلایی
  توصیه شده توسط کاربر

  خلیج شاخ طلایی یا گلدن هورن، آبراهه ای است که از تنگه بسفر (به شکل یک شاخ) به درون بخش اروپایی استانبول پیشروی کرده و منطقه بی اغلو را در بخش شرقی از مناطق فاتح و ایوپ در بخش غربی خلیج جدا می کند.
  جاذبه های بسیاری همچون کاخ توپکاپی، میسیر چارشی یا بازار ادویه، مساجد سلیمانیه و رستم پاشا، کلیسای ارتدکس بلغاری، تله کابین استانبول، تپه پیر لوتی، دلفیناریوم استانبول، برج گالاتا، موزه راحمی ام کوچ و پارک مینیاتور در کرانه های دو طرف خلیج شاخ طلایی قرار گرفته اند.

  سه پل ماشین رو آتاترک، هالیچ و گالاتا به همراه گلدن بریج(پل مخصوص عبور مترو) بر روی خلیج شاخ طلایی ساخته شده اند که ارتباط بین دو سمت آن را میسر می کنند. همچنین اسکله امینونو، مهم ترین اسکله شهر استانبول، در کرانه غربی گلدن هورن قرار دارد.

  قدم زدن بر روی پل های گالاتا و گلدن بریج و تماشای غروب خورشید، یکی از خاطره انگیز ترین جذابیت های شهر استانبول و خلیج گلدن هورن است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  ايده آل براي تماشاي غروب آفتاب
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان

  همانطوری که میدانید شهر استانبول از نظر داشتن جاذبه های گردشگری، شهری غنی به حساب می آید. این شهر تقریبا همه آن چیزی که در نظر دارید را با هم دارد. از مراکز خرید خوب و بزرگ گرفته تا جاذبه های دیدنی و تاریخی. اما یکی از جاذبه های زیبایی که در این شهر وجود دارد شاخ طلایی یا به عبارتی دیگر خلیچ شاخ طلایی در این شهر است که امروزه بیشتر با نام خلیج شناخته می شود.
  شاخ طلایی یا گلدن هورن یکی از ایده آل ترین نقاط استانبول برای تماشای غروب آفتاب است و در کنار این امر می توانید به تماشای قایق ها و کشتی هایی که از این خلیج عبور می کنند یا مردمانی که در عین سادگی به ماهیگیری می پردازند بنشینید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • انور محمدی
  نقدها:
  گزارش
  خلیج گولدن هورن
  توصیه شده توسط کاربر

  خلیج گولدن هورن یا شاخ طلایی، در بخش اروپایی استانبول قرار دارد. پلهای مشهوری مثل پل گالاتا بر روی این خلیج قرار دارد.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: