Close
رستوران

جزیره قشم

Qeshm Island

4065-w0PKTnnGUxczUxNRtC4C.jpeg
Qeshm Island (1).jpg
Qeshm Island (2).jpg
Qeshm Island (3).jpg
Qeshm Island (4).jpg
Qeshm Island (5).jpg
Qeshm Island (6).jpg
Qeshm Island (7).jpg
Qeshm Island (8).jpg
Qeshm Island (9).jpg
Qeshm Island (11).jpg
Qeshm Island (10).jpg
Qeshm Island (10).jpg
Qeshm Island (12).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

جزیره قشم بزرگ ترین جزیره خلیج فارسه که طبیعتی شگفت انگیز و پیچیده داره. دوستداران طبیعت؛ جاذبه های طبیعی این جزیره را عجایب هفتگانه می خوانند و عقیده دارن در پهنه ای ۱۴۰۰ کیلومتر مربعی، وجود چنین طبیعتی تنها با واژه "بی نظیر" قابل توصیفه. جزیره قشم علاوه بر برخورداری از ویژگی های طبیعی، موقعیت خاص استراتژیک در صحنه سیاست داره. بنا بر مشاهدات آنوبانینی شهر قشم و اطراف آن که دارای اماکن قدیمی و بقایای قلاع است، حکایت از دوران شهرنشینی و تمدن در ایام گذشته این شهر بندری رو داره.

نوع جاذبه:
 • جاذبه طبیعت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • tina rahimi
  نقدها:
  گزارش
  شهر پر از مکان های دیدنی جذاب
  توصیه شده توسط کاربر

  قشم یکی از جذاب ترین سفر هایی بود که من تا امروز رفتم و مکان های دیدنی خیلی زیادی داشت من با تاکسی همه جارو دیدن تاکسی های خوب و خنکی داشت البته کرایه تاکسی معمولا خیلی زیاد بود. جنگل های حرا به دلیل جزر و مد در این قسمت اب به سمت بالا حرکت میکنه و شما با قایق در وسط اب رد میشید و اونجا انقدر ساکنه که صدای پرندهارو به زیبایی میشوید. دره تندیس ها دیدن دلفین ها در جزیره هنگام شاید یکی از فوق العاده ترین منظره قشم دیدن دلفین هاس که با قایق های محلی به وسط اب میروید و قایل ران میدونه که دلفین ها کجا قرار دارن و دلفین ها همراه با حرکت قایق کنارتون شنا میکنند دره ستارگان برای رسیدن به دره ستارگان و تندیس ها مقدار زیادی باید پیاده روی میکردی ) و چون من در فروردین رفته بودم هوا مقداری گرم بود پیشنهاد میکنم قشم را در (فصل های خنک تری برید علاوه بر دیدنی ها خر ید در قشم خیلی جذاب و لذت بخش است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • MEHDI BOROUMAND
  نقدها:
  گزارش
  جزیره رویایی
  توصیه شده توسط کاربر

  هنوز هم باورم نمیشه داخل ایران ساحلی باشه که بکر رو دست نخورده باشه.ساحل های جزیره قشم هم اعجاب انگیز و هیجان انگیز هستند هم شاید در لحظاتی پر از ترس،ترس از اولین دیدن سفره ماهی یا ترس از دیدن لاک پشتی به بزرگی غیر قابل گفتن و دیدن زندگی دسته جمعی خرچنگ ها همه و همه این جزیره رو برای همیشه در ذهن من باقی نگه میداره و فکر کردن بهش بهم‌ انگیزه دوباره رفتن و دوباره رفتن میده.#تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: