Close
رستوران

بشیکتاش

Besiktas

besiktas (2).jpg
besiktas (1).jpg
besiktas (4).jpg
besiktas (3).jpg
besiktas (5).jpg
besiktas (6).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بشیکتاش یکی از مناطق شهر استانبول محسوب می شود که در بخش اروپایی این شهر قرار گرفته است. این منطقه از شمال با ساری یر و شیشیلی از غرب با کاغذخانه و شیشیلی از جنوب با بی اغلو و از شرق با بسفر هم مرز است.

نوع جاذبه:
 • محله ها

نقد و بررسی بشیکتاش


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. این محله از سواحل کاباتاش شروع میشه و تا نزدیکیهای منطقه ببک ادامه داره. این خیابان مشابه خیابان ولیعصر تهران با درختان چنار بسیار مرتفع در دو طرف خیابان مشاهده میشه و بنا به گفته لیدر کمال آتاتورک همزمان با رضا شاه که در خیابان ولیعصر این درختان را کاشته، اونیز این درختان را کاشته است. در یکطرف این خیابان منتهی به تنگه بسفر و سمت دیگر آن منتهی به قسمتهای مرتفع اروپایی استانبول می باشد. خانه و هتلهای این منطقه جزء گرانترینهای قسمت اروپایی استانبول محسوب میشه و هتلهای گران مثل Ciragan Palace Kempinski یا Swiss Hotel در این ساحل این منطقه واقع شده اند. پیاده رو عریض و باحالی داره و مطمئنا از رفتن به این منطقه لذت خواهید برد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  محله بشیکتاش
  توصیه شده توسط کاربر

  محله بزرگ بشیکتاش یکی از زیبا ترین و زنده ترین محله های شهر استانبول است که در کنار تنگه بسفر قرار گرفته است.

  این محله بزرگ که خود شامل چند محله کوچکتر میشود یکی از مراکز شکم گردی در شهر استانبول هم هست به طوری که رستوران ها و کافه های زیادی توی این محله شعبه دارند.

  همچنین جاذبه های فراوانی همچون کاخ دلماباغچه، هتل چراغان پالاس و کاخ ایهلامور در این منطقه قرار دارند.

  این محله دارای یک تیم فوتبال در سوپر لیگ ترکیه و همچنین یک استادیوم به نام وودافن پارک است که میزبان سوپرکاپ اروپا در فصل 2018-2019 بود.

  همچنین شنبه بازار در این محله و در نزدیکی کاخ ایهلامور، یکی از بازار های هفتگی معروف و قدیمی استانبول است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ساره سلطانپور
  نقدها:
  گزارش
  محله بشیکتاش
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از محله های اصلی و پر رونق استانبول بشیکتاش است . در این منطقه مغازه های مختلف و کافه های متنوع قرار دارد و کوچه و خیابان ها سنگفرش شده است . بازار روز بشیکتاش در روزهای شنبه رونق زیادی دارد و همه اقلام مورد نیاز در آن به فروش میرسد.قدم زدن در این منطقه حس زندگی به من میدهد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند آوات مام قادری
  نقدها:
  گزارش
  منطقه بشیکتاش
  توصیه شده توسط کاربر

  از مناطق بالاشهر و زیبای شهر استانبول که ورزشگاه باشگاه فوتبال بشیکتاش هم در این منطقه قرار گرفته .
  کمی جلوتر از ورزشگاه پارک ساحلی و موزه وجود داره و اونجا میتونید اوقات زیبایی رو سپری کنید بلیط ورود به موزه هم 10 لیر بود .
  خیابون و پیاده رو هاشون هم خیلی تمیز بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نسرين خوشابي
  نقدها:
  گزارش
  ودافن پارك ارنا
  توصیه شده توسط کاربر

  اگه از من بپرسن به ياد ماندني ترين قسمت سفرت كجا بود ميگم موقعي كه رفتم بازي بشيكتاش و عثمانلي اسپور رو نگاه كردم شايدم چون اولين بار بود ميرفتم توي ورزشگاه و بازي فوتبال رو از نزديك ميديدم..طرفا ساعت ١١ بود رفتيم طرف بشيكتاش كه موزه بشيكتاش رو ببينيم از مسئول موزه كه سوال كردم گفتن امشب بازي هست خيلي دلم ميخواست برم ولي درست توضيح نميداد كه بايد چطور بليط بگيريم كلي سوال گرفتم حتي رفتم باجه بليط فروشي گفت اينجا نميتونيم با پول نقد پسوليگ كارت بديم بايد بريد Nkolay حالا اصلا نميدونيم اين چي هست مغازه هست چيههه . جالبه از هركس ميپرسيديم نميدونست ديگه كلا پشيمون شديم خيلي تو ذوقم خورده بود ولي گفتم چه ميشه كرد ديگه گفتيم بريم جزيره بيوكادا .

  رفتيم ساعت ٣ برگشتيم دوباره ورزشگاه رو ديدم دلم رفت ، گفتم هرطور شده پيدا ميكنم اينو .. رفتيم اينقدر گشتيم اينقدر سوال كرديم با وجود اينكه كسي نتونست كمك كنه اخر خودم پيداش كردم يه يك ساعتي معطل شديم اونجا تا اخر پسوليگ كارت گرفتيم و شارژش كرديم كلا شد ٧٥ لير پسوليگ ٥٠ لير هم بليط .. از بس هول بوديم دو ساعت جلوتر رفتيم جلو گيت چون دو ساعت زودتر از مسابقه گيت باز ميشه..شروع كردم با مسئول گيت حرف زدن جالب اينجا بود نه اون ميفهميد من چي ميگم نه من ، خيلي مبهم چون فقط تركي حرف ميزد همين حرف زدن كمكمون كرد چون نميتونستيم پاور بانك ببريم داخل ميگفتن بايد بندازين دور اين اقا به دادمون رسيد ازمون گرفت نجاتمون داد گفت بعد از بازي بيايد بگيريد خلاصه كه رفتيم داخل من تا استاديوم رو ديدم چناني ذوق زده شدم كه ميخواستم جيغ بزنم .. خلاصه بازي ٤-١ تمام شد..اومديم بيرون اقاهه رو نديديم همسفرم داشت سكته ميكرد چون پاوربانك شوهرشو اورده بود اونم حساس .. من كه گفتم اگه مينداختمش هم دلم نميسوخت چون بليطم گرونتر از پاوربانكم بود و نه فقط از نظر مادي واقعا ارزششو داشت بعد از كلي گشتن ديديم اقاهه رو اعصابم نداشت اخه گالاتاسارايي بود فقط تا ديدمون پاوربانكا رو داد رو برگردوند رفت ?

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • araz b

  بعد از رسیدن به دره تار که در بررسی مربوط به دره تار.دسترسی بهش رو اشاره کردم بعد از حدود...

 • araz b

  شهر ریزه به جرات یکی از زیباترین شهر های کشور ترکیه هست طبیعت زیبا و بکر شاید برای یک سفر...

 • araz b

  شهر ریزه ترکیه شاید به دلیل نزدیکی به شهر معروف و توریستی ترابزون کمی محجور واقع شده است ,ییلاقهای بسیار...

 • فرشاد شفیعی شهیدلو

  آیدریایلاسی(ییلاق آیدر) در واقع یکی از زیباترین مناطق ییلاقی با امکانات مناسب در حوالی شهر ریزه در شمال شرقی ترکیه...

 • فرشاد شفیعی شهیدلو

  آبشار گلین تولو، یکی از بلندترین و زیباترین آبشارهای منطقه ریزه و ناحیه گردشگری آیدر محسوب میشه.در انتهای روستای آیدر...