Close
رستوران

سیتیز نیشانتاشی شاپینگ سنتر

City's Nisantasi Shopping Center

City's Nisantasi Shopping Center.jpg
City's Nisantasi Shopping Center (2).JPG
City's Nisantasi Shopping Center (1).JPG
City's Nisantasi Shopping Center (3).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید سیتیز در منطقه نیشانتاشی جزء مراکز خرید لوکس استانبول به شمار میاد . خیابان های منتهی به این مرکز خرید بیشتر فروشگاه های لباس مجلسی هستن که لباس های بسیار زیبا و البته بسیار گرون قیمتی برای فروش دارن. خود مرکز خرید سیتیز مساحت کمی داره اما طبقاتش زیاده و تقریبا تمام برندهای مطرح ترک و اروپایی اونجا شعبه دارن و فودکورت بزرگی هم داره. ما چیزی نخریدیم اما برای گشتن و صرف چای و گذروندن یه عصر آروم پیشنهادش میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند لیلا
  نقدها:
  گزارش
  سیتیز نیشانتاشی
  توصیه شده توسط کاربر

  محله نیشانتاشی در قلب شیشلی از جمله مناطق لوکس و دیدنی استانبول است. پیاده روی در این محل زیبا حتی در زمان بسته بودن فروشگاهها و مرکز خرید هم خالی از لطف نیست. یکی از جاذبه های گردشگری در این محل بی شک مرکز خرید سیتیز میباشد. ساختمانی که طبقات آن از مساحت کمی برخوردارند در عوض تا دلتان بخواهد بلند و مرتفع است (به نسبت طول و عرض البته! ) در بالاترین طبقه سینما ورستوران بیگ شفز قرر دارد و زیر آن مجموعه رستورانی که وجود فروشگاههی خوراکی با دکوراسیون زیبا حال و هوای خاصی به آن فود کورت داده است. این طبقه به اسم محله نامگذاری شده است. هرچند کافه ها و فست فودهای این مرکز به همین طبقه ختم نمیشود و در طبقات پایینتر برگرکینگ، استارباکس و غیره را خواهید یافت. همیطور که طبقات را پایین می رویم برندهای مختلف به چشم می آیند: منگو، ماوی، اکو، مارک اند اسپنسر غیره. بیرون از مرکز خرید هم درست روبروی در اصلی فروشگاه زارا و اویشو قرار دارند. مسیر پیشنهادی من پیاده روی مستقیم خیابان روملی از ایستگاه عثمان بی است. بعد از تقاطع روملی با خیابان والی، اسم این خیابان به تشویکیه تغییر میکند. درست کنار فروشگاه گرتیس، این مرکز خرید را خواهید یافت. #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Dm_mahsa
  نقدها:
  گزارش
  سیتیز نیشانتاشی شاپینگ سنتر
  توصیه شده توسط کاربر

  روز خوش ?
  اینجا یه گوشه از مرکزخرید نیشان تاشی هست.یه فروشگاهِ لاکچری تو خیابون نیشان تاشی.از لحاظ برندها, شما میتونید برندهایی که تو اکثر مال ها هست رو ببینید.از :کوتون و دفکتو گرفته تا ایوروشه و سایر برندها.تفاوت قیمت خاصی با جاهای دیگه ندیدم.اینو میگم چون نیشان تاشی بالای شهر و منطقه ی لاکچری محسوب میشه و خودم با این ذهنیت رفتم که خیلی گرون میشه و دیدم زیاد فرقی نداره.

  یه مغازه ی اسباب بازی فروشی خیلی قشنگ اینجا هست و یه مغازه کتاب و دی وی دی.برخلاف بیشتر مراکز خرید.چون جاهای زیادی رو گشتم اما کتابفروشی ندیده بودم.و کلی ذوق زده شدم.

  به جز اینها طبقه های بالای فروشگاه فودکورت هست.یه طبقه غذاهای ترکی و یه طبقه فست فود و کافه. باید اشاره کنم که در این نقطه بود که پی بردم در نیشان تاشی هستیم ? غذاها خیلی گرونتر از جاهای دیگه بود.مثلا یه چای و کیک دو نفره براتون راحت پنجاه شصت لیر آب میخورد.

  ازینجا تا تاکسیم هم با دولموش برگشتیم که کرایه اش خیلی خوب و منصفانه ست.
  برای یه گردش و قدم زنی هم که شده یه چند ساعتی رو بزارید برا نیشان تاشی.
  راستی اینجا احتمال برخورد به سلبریتی ها رو هم دارید.چون اکثرا برای یه قهوه ی نیم روز یا خرید و قدم زنی اینجا رو ترجیح میدن
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: