Close
رستوران

میدان مردکا

Merdeka Square

4955-DQIkfR9x4QocOlgSkFy3.jpeg
4955-1P5uoNRZyrLiqqmUuiuc.jpeg
4955-GpXIeACHfA5CadkDNu7Z.jpeg
4955-9QFn6yhGiNP5Hkwu2AQr.jpeg
4955-yNDu9edTAyIsgTnn6vRy.jpeg
Merdeka Square.JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

میدان مردکا در محیطی با بناهای تاریخی قرار دارد. این میدان به نوعی مکانی است که قلب ملی ‌گرایی در این کشور به شمار می آید.

نوع جاذبه:
 • محله ها

نقد و بررسی میدان مردکا


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  میدان مردکا (استقلال)کوالالامپور
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان استقلال کوالالامپور
  دلیل نامگذاری این میدان به میدان استقلال این است که در سال 1957میلادی استقلال کشور مالزی به طور رسمی اعلام شد و پرچم بریتانیای کبیر پایین اورده شد و پرچم مالزی جایگزین پرچم انگلستان شد..ساختمان ها و فواره های این میدان یادگار انگلیسی هاست.در ضلع جنوبی میدان میله پرچم مالزی با 1000متر ارتفاع بلندترین میل پرچم در جهان است??

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  میدان مردکا
  توصیه شده توسط کاربر

  میدان مردکا یا میدان استقلال به همراه ساختمان زیبای سلطان عبدالصمد، مهم ترین میدان شهر کوالالامپور است. در گوشه ای از میدان تصویر تمامی نخست وزیر های مالزی از ابتدا تا کنون نصب شده که جالب توجه است. مهم ترین و زیبا ترین بخش میدان، ساختمان زیبای سلطان عبدالصمد است که بسیار جلب توجه میکند و یکی از نماد های شهر کوالالامپور است.
  این میدان یکی از مقاصد تور گشت شهری کوالالامپور است و حتی اگه بدون تور هم میرید، توصیه میکنم از این میدان بازدید کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Nedajrg
  نقدها:
  گزارش
  میدان مردکا
  توصیه شده توسط کاربر

  روزی که ما برای دیدن این میدان رفتیم جشنواره بزرگی در پیش بود و کلی چادر در محوطه میدان برپا کرده بودند. خود میدان دیدنی خاصی ندارد و اهمیت آن در این است که اولین بار پرچم انگلیس پایین کشیده شدو پرچم مالزی بر افراشته شد. در اطراف میدان ساختمانهای زیبایی دیده میشد که یکی از آنها بنای سلطان عبدالصمد بود. اطراف این میدان چندین موزه و بنای دیدنی و چندین کلیسا و مسجد ملی وجود دارد که در صورتی که زمان کافی داشته باشید میتوانید از آنها بازدید کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش

  اگر به ميدان مردكا در شهر كوالالامپور سر زديد حتما از بازارچه غذاهاي سنتي نزديك اين ميدان ديدن كنيد. اين بازارچه پر از دكه ها و غرفه هاييست كه مخصوص انواع غذاهاي سنتي و دسرها و اب ميوه هاي جذاب استواييست.
  ما در اين بازار شير انبه خورديم كه در حجم بسيار بزرگ و خيلي خيلي خوشمزه بود. اين بازار مملو از خانواده ها مالايي و كودكانشان است و بودن در اين بازار از منظر فرهنگ شناسي هم جالب است.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: