Close
رستوران

موزه اسباب بازی آنتاليا

Antalya Toy Museum

Antalya Toy Museum (1).jpg
Antalya Toy Museum (2).jpg
Antalya Toy Museum (3).jpg
Antalya Toy Museum (7).jpg
Antalya Toy Museum (8).jpg
Antalya Toy Museum (9).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یکی از مهم ترین دیدنی های آنتالیا، موزه های این شهر است. موزه اسباب بازی هم یکی از این موزه هاست. موزه اسباب بازی آنتالیا حس نوستالژی را در کوچک و بزرگ زنده می کند. حتما می پرسید در موزه اسباب بازی چه چیزی نمایش داده میشود؟ این موزه مجموعه ای از اسباب بازی های خاطره انگیز است که توسط شهرداری آنتالیا جمع آوری شده و در معرض نمایش گذاشته شده است. بعضی از این اسباب بازی ها و عروسک های از مزایده های عتیقه خریداری شده اند و برای گردشگران بسیار هیجان انگیز است.

نوع جاذبه:
 • موزه های تخصصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  جالب برای بچه ها
  توصیه شده توسط کاربر

  در بندر شهر قدیمی آنتالیا (کاله ایچی) چند تا موزه هست که من موزه اسباب بازی رو بازدید کردم. بلیط موزه ۶ لیر است. در این موزه عروسکهای کوچک و بزرگ از شخصیت های کارتونی معروف دنیا به نمایش گذاشته شده که میتونه برای بچه ها و جوانهایی که کودک درونشان هنوز فعاله (مثل من) ، جالب باشه. #موزه_اسباب_بازی
  #آنتالیا_گردی
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  موزه اسباب بازی و کارتون آنتالیا
  توصیه شده توسط کاربر

  به نام حضرت حق..
  سلام دوستان، در #آنتالیا موزه ای وجود دارد که انواع اسباب بازی ها در آن یافت میشود، در قسمتی از این موزه عروسکها و مجسمه هایی از شخصیت های کارتونی که در فیلمها و کارتونها از آنها استفاده شده است وجود دارد که جالب توجه است
  ارادتمند :
  #پیام_جمال_لیوانی
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  يادآور خاطرات كودكي
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  یکی از جاذبه هایی که در بندر قدیمی شهر آنتالیا یا همان بندر کالیچی وجود دارد، موزه اسباب بازی های شهر آنتالیاست که بیش از 1500 نوع اسباب بازی را در خود جای داده است. قدیمی ترین اسباب بازی در این موزه مربوط به دهه 1800 میلادی می باشد. انواع عروسک ها و شخصیت های کارتونی مانند لوک خوش شانس، دالتون ها، پلنگ صورتی، سیندرلا و ... نیز در این موزه وجود دارند که می توان با آنها عکس یادگاری گرفت.
  در حال حاضر ورودیه هر نفر بزرگسال برای این موزه 6 لیر می باشد. در صورتیکه در برنامه خود بازدید از بندر کالیچی و ساحل مرمرلی را داشته باشید، بازدید از این موزه را به شما پیشنهاد می کنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: