Close
رستوران

ساحل خزر آباد (فرح آباد)

Khazar Abad Beach

Khazar Abad Beach (1).JPG
Khazar Abad Beach (2).JPG
Khazar Abad Beach (3).JPG
Khazar Abad Beach (4).JPG
Khazar Abad Beach (5).JPG
Khazar Abad Beach (6).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • سواحل

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند فاطمه خرقه پوش
  نقدها:
  گزارش
  ساحل فرح آباد
  توصیه شده توسط کاربر

  ساحل فرح آباد( خزر آباد) ساحل بسیار معروف در ۲۳ کیلومتری شهر ساری میباشد طوریکه اگر امتداد جاده دریا را از میدان فرح آباد تا ساحل در نظر بگیریم جاده به انتها میرسد و به دریا ختم میشود.
  دور میدان فرح آباد ماشین هایی هستند که مستقیم تا خود دریا شما را با مبلغ ۵/۰۰۰ تومان نفری میبرند و با اسنپ هم به مبلغ ۱۸ تا ۲۲ هزار تومان گاها میتوانید بروید.
  ساحل فرح آباد ساحلی تماما عمومی و با امکاناتی نظیر ، خانه های اجاره ای، رستوران های متنوع، فروشگاه های مواد غذایی و صنایع دستی، پارکینگ، سرویس بهداشتی، آلاچیق های سر پوشیده، ساحل شنای بانوان و آقایان و ... میباشد.
  نرسیده به ساحل فرح آباد در سمت چپ جاده ای قرار گرفته که به بابلسر منتهی میشود در این جاده پر از پلاژهای خصوصی برای ارگان ها و وزارت خانه ها میباشد که در بین این ها ساحل هایی عمومی برای استفاده عموم نیز میباشد، البته تمامی ساحل فرح آباد ( ساری) در حال حاضر برای استفاده از عموم آزاد میباشد.
  در ساحل فرح آباد خوردن آش محلی و چای آتیشی و گاها ذرت کبابی از تفریحات بسیار لذت بخش و دلچسب میباشد.
  برای ورود به ساحل اگر با ماشین هستید باید در ازای هر ماشین مبلغی را بپردازید و اگر هم بدون ماشین میروید میتوانید رایگان وارد شوید.
  از رستوران ماهی میثم که در این محوطه قرار گرفته به دلیل طبخ بینظیر ماهی هایش مخصوصا کپور و سفید حتما حتما استفاده کنید.
  ساحل فرح آباد قبلا خیلی تمیز نبود ولی در حال حاضر به کمک و همت مردم محلی تمیز میباشد و جای آرام و خوبی برای گردش یک روزه و یا چند روزه شما میتواند باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  ساحلی تمیز و خلوت
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. همونطور که همه می دانیم شهر ساری ساحلی نیست و برای رفتن به ساحل دریا باید 30 کیلومتر مسیر طی کنیم(تاکسیهای دربست 45000 تومان از ساری کرایه می گیرند). این منطقه که در انتهای بلوار دریا واقع شده است ساحلی آزاد محسوب میشود که ورود به آن برای عموم آزاد است. البته از سمت راست آن کم کم پلاژهای خصوصی دولتی شروع می شود و در بین آنها هم گاها ساحل آزاد وجود دارد، اما شما از تمامی این ساحل می تونید استفاده کنید و بدون هزینه ورودی با ماشین تا لب آب دریا جلو بروید. از خصوصیات این ساحل که آن را با بسیاری از سواحل دریای خزر متفاوت میکنه، این است که ساحل بسیار تمیزه و معمولا آرام هستش و شلوغ نیست و اینکه پر از گوش ماها هست. در برخی نقاط پلاژهای اختصاصی شنای آقایان و بانوان هم وجود داره. لذا اگر در ساری اقامت دارید و قصد دیدن دریا رو دارید حتما به این ساحل تشریف ببرید. البته این منطقه پر از اقامتگاه و ویلا هست و پیشنهاد می کنم حداقل دو شب در این منطقه اقامت کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: