Close
رستوران

سنکچری آو تروس‎ (پراسات سوت جاتوم)

(The Sanctuary Of Truth (Prasat Sut Ja-Tum

caption.jpg
20180624-114948-hdr-largejpg.jpg
p80927-113424-largejpg.jpg
p80927-115237-largejpg.jpg
p80927-120052-largejpg.jpg
p80927-120719-largejpg.jpg
p80927-121423-largejpg.jpg
p80927-121836-largejpg.jpg
p80927-121914-largejpg.jpg
p80927-122447-largejpg.jpg
the-sanctuary-of-truth (1).jpg
photo0jpg.jpg
the-sanctuary-of-truth (2).jpg
the-sanctuary-of-truth (3).jpg
the-sanctuary-of-truth (4).jpg
the-sanctuary-of-truth.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

خانه مقدس حقیقت The Sanctuary of Truth یک ساختمان چوبی شگفت‌انگیز است که درست در کنار ساحل در شمالی‌ترین نقطه پاتایا قرار گرفته است. ساخت این بنا توسط فردی بنام Lek Viriyaphant و در سال 1981 آغاز گردید و پیش‌بینی می‌شود تکمیل شدن آن تا سال 2050 هم به طول بیانجامد.

خانه مقدس حقیقت The Sanctuary of Truth به صورت کامل از چوب ساخته شده و تمام کنده‌کاری‌های ظریف آن با دست انجام گرفته است. تعداد زیادی از افرادی که کارشان کنده‌کاری بر روی چوب هست هرروز در این مکان اشکال مختلفی را کنده‌کاری می‌کنند.

ارتفاع این ساختمان بزرگ بیش از 100 متر است. خانه مقدس حقیقت The Sanctuary of Truth که به نام‌های Prasat Satchatham و Prasat Sut Ja-Tum هم شناخته می‌شود به عنوان یک معبد از آن استفاده نمی‌شود. این ساختمان در محلی نزدیک دماغه ریچ ویت Rachvate Cape و با فاصله 4000 متری از آن و با چشم‌اندازی زیبا به دریا در پاتایای شمالی ساخته شده است.

نوع جاذبه:
 • مناظر دیدنی معروف
 • معماری خاص و باشکوه

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • رضا محمودثانی
  نقدها:
  گزارش
  الهه های چوبین
  توصیه شده توسط کاربر

  معبد حقیقت در واقع یک بنای شخصی است که پس از مدتی بدلیل معماری خاص و منحصر به فرد خود تبدیل به یکی از اماکن دیدنی شهر پاتایا شده است .این معبد سراسر چوبی که بدلیل موقعیت مکانی و قرار گیری در نزدیکی ساحل و معماری خاص خود به سوژه همیشگی عکاسان و گردشگران این شهر تبدیل شده نمادها و مجسمه های فراوانی از خدایان و الهه های باستان تایلند را در خود جای داده است.حتی در داخل این خانه مجموعه ای از استخوان های پادشاهان گذشته این کشور وجود دارد که به رازآلود بودن آن دامن میزند.به هر حال اگر گذرتان به این شهر افتاد .بازدید از این معبد را از دست ندهید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  خانه مقدس حقیقت
  توصیه شده توسط کاربر

  با شندیدن نام شهر پاتایا و خانه مقدس حقیقت در کنار هم شاید در نگاه اول عجیب به نظر بیاید !!
  قطعن از جالب ترین و زیباترین و وهم آلود ترین مکان هایی که دیدیم، معبد حقیقت است !
  بنایی کاملن ساخته شده از چوب بدون استفاده از هیچ ماده ی دیگری نه فلز نه مواد معدنی و مصالح ! چوب خالص !! با ارتفاع بیش از صد متر.
  ساختمان چهار دالان و شاخه اصلی دارد که هرکدام نماینده ی مذاهب بزرگ بودایی از جمله تای، هندو، چینی و برمه ای است. و در هر کدام از دالان ها داستان ها و افسانه ها و باورهای این مذاهب با حدی غیرقابل تصور از جزئیات از چوب خالص کنده شده است.
  با دیدن از دور و کم کم نزدیک شدن به معبد و ورود به داخل آن کاملن احساس جدا شدن از زمین به انسان دست می دهد. بوی چوب غلیظی به مشام می رسد و در مرکز معبد که مقدس ترین بخش آن است بوی دود های بسیار معطر واقعن انسان را به فضایی عجیب می برد.
  محدودیت شدید پوشش و رعایت سکوت و ادب و انضباط شدیدن توسط ماموران معبد تذکر داده می شود که نشان از تقدس و اهمیت این مکان است.
  چندین سال است که این خانه در حال ساخت است و هنوز هم ساخت آن تمام نشده است, پس اگر در بدو ورود به شما کلاه ایمنی کار دادند تعجب نکنید.
  از نکات منفی که در محوطه این بنا وجود دارد, فیل سواری و کالسکه سواری و اینهاست که براستی به زیبایی و ابهت این بنای با عظمت شدیدن لطمه زده است.
  دسترسی به اینجا به راحتی و با استفاده از تاکسی های خطی که ماشین های وانت هستند از مرکز شهر پاتایا با کمترین هزینه, ممکن است.
  دد طول اقامتتان در پاتایا شبی را زود تر بخوابید تا بتوانید در طوا روز برای دیدن این بنای باشکوه انرژی داشته باشید.
  #تایسیز #تایلند

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  خانه مقدس حقیقت The Sanctuary of Truth یک ساختمان چوبی شگفت ‌انگیز هست که درست در کنار ساحل در شمالی‌ترین نقطه پاتایا قرار گرفته که ساخت این بنا توسط فردی بنام Lek Viriyaphant و در سال 1981 آغاز شده.

  خانه مقدس حقیقت The Sanctuary of Truth به صورت کامل از چوب ساخته شده و تمام کنده‌کاری‌های ظریف آن با دست انجام گرفته و ارتفاع این ساختمان بزرگ بیش از 100 متر هست.

  این هنرنمایی با چوب برای نشان دادن فلسفه شرقی و همچنین باورهای بودایی و هندو شکل گرفته. تعدادی از کنده‌کاری ‌ها صحنه‌ هایی از حماسه های باستانی هند مهابهاراتا Mahabharata و رامایانا Ramayana را نشان می‌دهند؛

  این داستان ‌ها نشان از جنگ میان خیر و شر و عقل دربرابر نادانی دارند. حکمت شرق باستان به ما می‌گوید که همه چیزهای مادی موقتی هستند درحالیکه حقیقت، نیکی و شادی، ابدی و ماندگارند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  خانه مقدس حقیقت پاتایا
  توصیه شده توسط کاربر

  خانه مقدس حقیقت در شمالی ترین نقطه پاتایا کنار ساحل بنایی بسیار باشکوه ساخته شده از چوب است بدون بکار بردن حتی یک میخ فلزی!!این بنا ۱۰۰متر ارتفاع دارد و چهار گوشه آن هر کدام نشان دهنده افسانه های تایلند هند کامبوج و چین است و چوبها تماما کنده‌کاری شده روایتگر این افسانه ها هستند !

  این معبد هنوز به اتمام نرسیده است .مقرارت شدیدی برای پوشش بازدیدکنندگان دارند .معبد حقیقت به نظر من زیباترین معبد تایلند است .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • S.khezri

  تور هلیکوپتر دبی از هتل آتلانتیس اجرا میشود، که از قبل باید ثبت نام‌ کرد، مدت زمان های متفاوتی دارد...

 • S.khezri

  دبی مارینا منطقه ای زیبا در دبی هست که کلی کشتی و قایق های تفریحی دارد، یک آبراهه که در...

 • S.khezri

  بازار مدینه الجمیرا دبی در نزدیکی ساحل جمیرا واقع شده است و تلفیقی از سنت و مدرنیته می باشد. چشم...

 • S.khezri

  دبی مال بزرگترین و پربازدیدترین مرکز خرید دنیا با بیش از 80 میلیون بازدید کننده در سال در منطقه downtown...

 • S.khezri

  مرکز خرید امارات مال یکی از بهترین مراکز تجاری تفریحی دبی می باشد. این مرکز خرید 4 طبقه، هست و...