Close
رستوران

دهکده میراث شینداغا‎

Heritage Shindagha Village

Dubai Heritage Village (2).jpg
Dubai Heritage Village (1).jpg
Dubai Heritage Village (3).jpg
Dubai Heritage Village (4).jpg
Dubai Heritage Village (5).jpg
Dubai Heritage Village (6).jpg
Dubai Heritage Village (7).jpg
Dubai Heritage Village (8).jpg
Dubai Heritage Village (10).jpg
Dubai Heritage Village (9).jpg
Dubai Heritage Village (12).jpg
Dubai Heritage Village (11).jpg
Dubai Heritage Village (13).jpg
Dubai Heritage Village (14).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

در اوایل سال ۲۰۰۱ برای عموم گشایش یافت، دهکده میراث HaHa در فاصله یک ساعتی جنوب شرقی شهر دبی و در فاصله چند کیلومتری هتل Hatta Fort واقع شده است. این روستا اطراف یک زیستگاه قدیمی ساخته شده و به سبک یک روستای کوهستانی سنتی بازسازی شده است . در واحدهای آرام، باریکه راه های تنگ گردش کنید و به زندگی سنتی در خانه های قدیمی و گلی پی ببرید.
تاریخچه Hatta به دورتر از ۳۰۰۰ سال قبل برمی گردد و این منطقه دارای یک مسجد قدیمی ۲۰۰ ساله و دژهای ساخته شده توسط شیخ مکتوم این حاشر المکتوم در سال ۱۸۹۶ است، که اکنون از آن به عنوان موزه ی تسلیحات استفاده می شود. ورودی رایگان است.

 

نوع جاذبه:
 • بناهای باستانی
 • میراث فرهنگی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Mojdeh
  نقدها:
  گزارش

  هدف اصلی از ایجاد این مکان نشان دادن زندگی محلی و سنتی اعراب به گردشگران جهان می باشد که با چندین موزه و وسایل جنگی که در قدیم استفاده می شده توانستند خوب تاریخ کشورشان را به نمایش بگذارند در قمستی از آن چندین اعراب با لباس های محلی و پرچم کشورشان نشستند و شما می توانید برای ثبت خاطراتتان با آنها عکس یادگاری بندازید . همچنین در بخشی از این دهکده عقاب های وحشی اما چشم بسته هست و شما با پرداخت مبلغی می توانید با آنها عکس یادگاری بگیرید . برای ورود به اینجا نیازی به خرید بلیط نیست و ورود به این دهکده رایگان می باشد . در انتهای این دهکده به ساحلی زیبا و بکر می رسید که هنگام غروب خورشید لحظات زیبایی را می توانید ببینید . زمان لازم برای بازدید از این مکان ۱ ساعت می باشد . #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  دهکده میراث در ابوظبی
  توصیه شده توسط کاربر

  دهکده میراث یا Heritage Village در سال ۱۹۹۷ در محله تاریخی آل Shindagha ساخته شد. دلیل ایجاد اون، نشان دادن سبک زندگی سنتی، آداب و رسوم سنتی در امارات به توریستها می باشد.

  روستای میراث به عنوان یک جاذبه برای گردشگران علاقه مند به زندگی سنتی محلی در نظر گرفته شده که در آن موزه و چندین فروشگاه عرضه صنایع دستی امارات هم واقع شده.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: